William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Aktor jest przystojny i mi się podoba. Ja nie mam nic do niego... Wy nie znacie go to jak możecie go oceniać? wgl. Filmy z nim są spk. ale tak najbardziej do niego pasuje jako aktorka Maite Perroni.

_kumasz_

Lubię Williama Leve' go Jako aktora w każdym serialu który z nim oglądałam . Jest bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Uważam że każda z partnerek z którą zagrał w poszczególnych serialach do niego pasowała. Obejrzałam z nim takie seriale jak Triumf miłości, Nie Igraj y aniołem, Zaklętą miłość i obecnie oglądam Burzę.Polubiłam z nim seriale zaraz od pierwszego filmu, kiedy to po raz pierwszy zobaczyłam go w" Nie igraj z aniołem " Przeczytałam z nim wiele wywiadów i poznałam dość szczegółowo jego biografię. Podziwiam go za upór w dążeniu do celu aby zostać aktorem i za jego trudne dzieciństwo oraz za to że bardzo lubi dzieci i jest dobrym ojcem. Jest człowiekiem sukcesu i ciągle podąża do przodu, podejmując się różnych ról nie tylko w serialach ale również w filmachj. Chciałabym aby kiedyś w telewizji przeprowadzono z nim wywiad dla polskich fanów.

krosula2

Moim zdaniem nie do każdej aktorki pasował :) Na przykład aktorka w ,,Burzy'' nie pasowała do Williama.

_kumasz_

Uważam,że każdy ma swoje gusta i guściki i ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie . Nie pasowała Ximena Nawarrete a niby pod jakim względem?. Jest to jej debiut aktorski i zadecydował o tym reżyser filmu. Każdy się na początku uczy. Praktyka czyni mistrza.

_kumasz_

William i Ximena są parą w rzeczywistości :) zobaczymy jak długo...
też uważam,że nie do końca do siebie pasowali w Burzy...i wgl Ximena pierwszy jej serial i już głowna rola...trochę to przegięcie dla mnie xd w Burzy bardziej wole postać Magdaleny niż Mariny :)
za to Maite idealna dla niego...słodka,trochę szalona...w Trumfie wyglądała cudownie z prostymi włosami :)

izabela11223

obecnie wrócił do Elizabeth. :)

psycheee

tak..czytałam coś o tym :) ciekawe ile znowu będą razem...

izabela11223

Ich zycie to jak telenowela. Swoją drogą ona musi go bardzo kochać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones