Willow Smith

Willow Camille Reign Smith

6,5
196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Willow Smith

Myśli,że jak jest córką Willa Smitha to może robić wszystko co jej się podoba...
Irytują mnie tacy ludzie

kilek1

I najgorsze jest że często spotyka się takich bubków z bogatymi rodzicami, których interesują tylko imprezy, wóda i kasa od ojca.

kilek1

rozpieszczona gówniara która myśli że jak ma sławnego ojca to wszystko jej wolno

użytkownik usunięty
Anda00

Dokładnie, smutne ;/

kilek1

To co z tego.Niech robi co chce nic Wam do tego.Jak jej nie lubicie,to nie słuchajcie jej piosenek i omijajcie ją szerokim łukiem i jej brata również.Nawet jak będzie puszczana w tv przełączajcie na inny program i nie będzie Wam grała na nerwy i tyle.Fajna z nich rodzinka tak jak Beckhamy:) pozdro.

kilek1

Nie no bez przesady. Nie ubiera się aż tak tragicznie. To znaczy nie odkrywa jakoś swojego ciała itd. Po prostu ma oryginalne stroje i kaskę rodziców. A po za tym to tylko ubrania sceniczne, jeżeli zobaczycie zdjęcia paparazzi, to nie ubiera się jakoś nadzwyczajnie. Jak kazdy przeciętny człowiek, nie chce żeby była aż tak rozpoznawalna na ulicy.

Ale co do jej gry aktorskiej, to nie potrafię jej ocenić. Oglądałam "Jestem Legendą", ale nie zagrała tam na tyle, żebym mogła ją ocenić pod względem aktorskim. Za to pod względem muzycznym wg. mnie jest świetna. I ma na prawdę fajne piosenki dla młodych ludzi. Przynajmniej jakieś oderwanie od CamRocka, albo innych takich shitów. xD

kilek1

A wy nie chcecie robic tego co chcecie?
Troche paradoksalnie to zabrzmialo, ale przeciez kazdy powinien robic to co mu sie podoba. Kazdy chce zyc jak najlepiej, a polska mentalnosc daje sie tu we znaki, gdy ktos widzi, ze komus innemu zyje sie lepiej :P.

http://www.youtube.com/watch?v=LRE1Rusd3-8&feature=related
obczajcie.

kilek1

ACHA , a skąd wiesz że ona na wszystko sobie pozwala , znasz ją , wątpię . To że ma taki styl ,a nie inny to nie twoja sprawa . Nie lubię osób którzy innych źle oceniają ,a sami nie grzeszą inteligencją.

kilek1

Może cię irytuje, że ty nic nie możesz robić? świat jest naszym zwierciadłem i projekcją i w innych denerwuje nas tylko to co wyparliśmy w sobie.

kilek1

Mnie bardziej irytuje to że to co robi ma podane na tacy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones