Wojciech Błach

5,8
1 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Błach

Przyznam, że bardzo cenię Wojtka Błacha i uwielbiam obserwować go na scenie. W związku z tym bardzo chciałabym dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Media o nim milczą, w necie też nie można znaleźć na jego temat zbyt dużo.
Proszę Was, dodajcie coś o niesamowitym Wojtku. Pozdrawiam.
Czekam z niecierpliwością. (+ może kilka zdjęć...???) :-)
J.

yo_anna606

Hello! Yo_anno606 - pozdrawiam Kretu!!! Znaleźlazłem Cię przy stronie Wojtka Błacha piszesz o scenie - czy możesz coś o tym więcej napisać! ja znam go tylko z TV!! Pozdrawiam!! Kretu!!

użytkownik usunięty
Kretu

Przyznam się że nie skojażyłam że to ten sam aktor w Plebani i w Czego się boją mężczyźni - bardzo lubie tego aktora i chciałabym dostać jego autograf - nie wiecie jak to zrobić?? Agnieszka

użytkownik usunięty

Niezly koleszka!!! W Plebani faktycnie jest kompletnie inny niz w seksie - ale osobiscie najbardziej podobal mi sie odcinek z "problemem homo" z "homofobia" Fantastyczny wlasnie tam byl pan Wojtek i pan Radek Pazura!!

użytkownik usunięty

super super super super super super super

użytkownik usunięty

Ja tez wsystkimi rencami glosuje na tego koleszke jest fantastyczny

użytkownik usunięty
yo_anna606

Czesc yo---anna! widze ze dawno Cie tu nie bylo - troche bym poplotkowal z Toba o tym koleszce(jak to tutaj w tej dyskusji Go nazywaja)_

użytkownik usunięty

Panie Wojtku - długo się do pana przekonywałam w "Plebani" - za bardzo nie wiedziałam - czy faktycznie jest Pan gburowaty, prosty i wiecznie zbuntowany - czy jest Pan taki naprawdę czy tylko gra - ostatnie odcinki wprawdzie pokazują Pana od innej strony - "nabrał" Pan juz ogłady i zaczął sie Pan troche usmiechać. Ale kiedy oglądam Pana w Czego się boją faceci" to musze przyznac że dopiero po paru odcinkach zorientowałam się że jest Pan tym samym aktorem co w "Plebani" - musze przyznac potrafi się Pan zmieniać - to chyba sztuka!!

yo_anna606

Jego role w "weselu figara" i "beztlenowcach" wystawianych w teatrze nowym w lodzi były genialne!! szkoda, że taki talent marnuje sie w durnych serialach...

yo_anna606

właśnie, zgadzam się co do tego, że bardzo dobrze się go ogląda, obserwuje, słucha na ekranie. Ma w sobie coś co przyciąga.

Divian

Aktor genialny :) Pierwszy raz zauważyłam go w Plebanii. Od tamtej pory właściwie ten serial oglądam wszystkie odcinki, w których gra pan Wojtek ;)) Ma ogromny talent :))

massacrass

Lata mijają a Pan Wojtek wciąż jest moim idolem - wzruszyłem się z moja dziewczyną maksymalnie w teatrze gdy rozpoznaliśmy na scenie Pana Wojtka, o okazało się że widzieliśmy go przed paru laty w tym samym teatrze tylko w innej sztuce. Wzruszyłem się - jeśli to przystoi facetowi - gdy wszedłem na tę stronę i znalazłem swoje wpisy z przed 5 lat.

Kretu

powiem ze wszysct y macie racje.pan Wojtej jest utalentowany ale nie widzimy go na wielkim ekranie jedynie na szklanym od czasu do czasu a jego rola w ''Szpilkach na Giewoncie'' jest poko grac ukrytego geja....... ciekawe a Jerzyk z Plebanii spoko umie Pan Wojtek grac. Zycze powodzenia w dalszej karierze

yo_anna606

na żywo jest bardzo sympatycznym człowiekiem, no i świetny aktor z niego

reesiaq_2

Więcej Wojtka!! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones