Wojciech Siemion

Wojciech Juliusz Siemion

8,2
15 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Siemion

Mieszka niedaleko mnie! :)
za krótki
za krótki
za krótki

mnich141091

jasne... o muszę kończyć! john travolta (mój sąsiad) zaprasza mnie na ciaseczka z brucem willisem i piercem brosnanem!

Bowen

o Bowen też byłeś wtedy u Travolty? nie widziałem ciebie

zulombo

dzieciaki jesteście... czy naprawdę myślicie, że ktoś znny nie może mieszkać koło kogoś normalnego...? Chyba, że macie inne wyobrażenie o świecie... współczuje wam.

BlackAngel92

haha no ba jeśli nie mieszkaja w warszawie i nie spotykają znanych osobistosci na codzien np. w warzywniaku , na ulicy , w kinie albo mijając sie na ulicy to dla nich to ktoś "znany" jest niewidoczny i niedostępny jak statusy na gg. ; p

kirsa15

chyba nie zauważyliście, że po prostu lekko zakpiłem z postu Bowena. Swoją drogą niedaleko mnie mieszka i Wojciech Fortuna i Stanisław Tym, a czasami jak zajrzę do sąsiedniej wioski to można spotkać i Pawła Wawrzeckiego.

zulombo

Tak czy inaczej już nie mieszka.
bo nie żyje.

2222

wierzę autorowi tematu, ja też wiem gdzie Siemion mieszkał, często też bywał w moim gimnazjum.

Nabukadnezar

Do mojej szkoły też często przyjeżdżał. Podarował szkole obraz, czytał piękne wiersze.

mnich141091

Mijaliśmy się w sklepie w Tarczynie niecałe dwa miesiące temu.

mnich141091

wiem, że piszę po dość długim odstępie czasowym. Też go znałam i to bardzo dobrze. Często u niego bywałam, nazywał mnie swoją wnuczką:) Moi dziadkowie to byli jego sąsiedzi, mieszkają na Jeżewicach. Nawet jedną z wystaw otwierałam w dworku w Petrykozach. Świetnie mi się tam spędzało: łowiąc ryby, rozmawiając z tymi wszystkimi malarzami i artystami, zwiedzając skanseny albo bawiąc się z psami. Byłam w szoku, gdy dowiedziałam się, że nie żyje.

Sherlin

O, jak miło! To na pewno muszą być przemiłe wspomnienia :-) Aż Ci trochę zazdroszczę ;-)

mnich141091

:) mam też sporo zdjęć, także pamięć pozostanie.

mnich141091

Obraz? Jakiego autora?

mnich141091

Już nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones