Woody Allen

Allan Stewart Konigsberg

7,3
11 627 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Woody Allen

Rozumiem ludzi którzy go nie lubią ponieważ nie dorośli do jego filmów i twórczości. Jest fajtłapą
ale jest geniuszem jakiego wcześniej nie znał świat! KOCHAM GO!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
SweetheartKlaus

Dokładnie. Wreszcie jakiś nietroll :)

SweetheartKlaus

powodzenia w śledzeniu twórczości pewnie masz trzy koty i dwa psy i wieczorem na DVD oglądasz na zmianę TRAM i tego przygłupa

SweetheartKlaus

Dla jednego geniuszem będzie Allen, dla innego Smarzowski, a dla jeszcze innego Kaufman. To że dla kogoś filmy jakiegoś reżysera są nudne czy głupie to nie znaczy że do nich nie dorósł. Po prostu ma inny punkt widzenia.

SweetheartKlaus

Wczoraj dorosła już adoptowana córka reżysera napisała przejmujący, otwarty list do The New
York Times, w którym wyjawia przerażającą prawdę.

Miałam siedem lat, gdy Woody Allen wziął mnie za rękę i zabrał na ciemny strych naszego domu
- czytamy w liście. Kazał mi położyć się na brzuchu i bawić elektryczną kolejką mojego brata.
Wtedy mnie zgwałcił. Mówił do mnie, gdy to robił. Powtarzał, że jestem dobrą dziewczynką i że to
będzie nasza tajemnica, obiecywał, że pojedziemy do Paryża i będę gwiazdą w jego filmach.
Pamiętam, że próbowałam patrzyć jedynie na pociąg, który krąży w kółko po strychu. Do dziś z
trudem patrzę na tę zabawkę.

Odkąd pamiętam mój ojciec robił mi rzeczy, których nie lubiłam. Nie lubiłam, jak często zabierał
mnie od mojej mamy oraz rodzeństwa, aby spędzić ze mną czas sam na sam. Nie lubiłam, gdy
wpychał mi kciuk do ust. Nie lubiłam, gdy kładł się ze mną pod kołdrą w samej bieliźnie. Nie
lubiłam, gdy kładł mi głowę na gołych kolanach i ciężko oddychał. Chowałam się pod łóżkiem lub
zamykałam w łazience, aby uniknąć spotkań z nim.

Uniknął kary ukrywając prawdę dzięki udawanego romansowi z moją siostrą. To co mi zrobił
prześladuje mnie od lat. Jestem porażona poczuciem winy, że pozwoliłam mu być blisko innych
małych dziewczynek. Jak dorastałam przerażał mnie dotyk każdego mężczyzny. Miałam depresję
i problemy z odżywianiem. gdyby nie wparcie matki, która odcięła się od ojca, nie przeżyłabym.




Cytat z innego postu, pytam jak można być tak powalonym aby go lubić albo żeby uważać że jest normalny? Jest to tak obleśny stary psychol że nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones