Yann Demange

6,6
113 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Yann Demange

Świetny start filmem 'Belfast 71'. Jeszcze o nim usłyszymy.

michal.2907

MICHALE miales racje z tym co napisales a kolesia film 'BELFAST 71' tak sie spodobal ze jego nazwisko jest brane pod uwage przy realizacji nowego BONDA.Jak widac dostrzezono jego talent i kto wie moze jego wybiora na fotel rezysera...

punisher822_filmweb

Cieszy mnie to :)

michal.2907

Start? To jego wcześniejsze wpadki nie były startem?

Genral_Film

Nie oglądałem. To były same seriale, żadnego z nich nie znam. No i był tam reżyserem, a nie showrunnerem, więc jego wpływ na kształt serialu mógł być niewielki. 'Belfast' pozostaje startem w kategorii 'film pełnometrażowy'.

michal.2907

Ale nie w branży, prawda?

Genral_Film

Wszystko zależy co dla kogo jest wpadką - Dla mnie chociażby ''System niesprawiedliwość'' czy ''The Boy'' to jak najbardziej dobre seriale .

buterfly

Wszystko zależy jak wysoko stawiamy poprzeczkę. Niektórzy "Ekstradycją"się ekscytowali :)

Genral_Film

Nie oglądałem wiec nie ocenię - Co do mojej porzeczki to mam takie wrażenie że ostatnio zrobiła się wyższa :) - Zapewne dlatego że im więcej obejrzanych produkcji, tym bardziej wyostrza się gust.

buterfly

Więc masowi zjadacze amerykańskich komedyjek, sag o mutancikach i innych odgrzewanych w tv Kewinach muszą być nie lada koneserami.

Genral_Film

Oczywiście bo koneser wybiera tylko ''ambitne'' produkcje .

buterfly

Cieta riposta.

aronn

Spoglądając na jego obejrzane produkcje, trudno mi go traktować jako konesera ambitnego kina :).

buterfly

O k..!Oceny jego miazdza ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones