Yasiin Bey

Dante Terrell Smith

7,4
2 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yasiin Bey

Najlepszy aktor wśród raperów. W drugą stronę nie działa choć Mos Def zawsze spoko!

mateopoznan

raperow napewno bije wszystkich jak nie innych aktorow (np Beyonce, Jammie Foxx czy J.Lo) bardzo fajnie wczuwa sie w postacie :) i walsnie za to go uwielbiam w filmach, w cadillac records mnie rozwalil. Zagral mistrzowsko !

DasEfx90

No sorry, ale co do Jamiego Foxxa się nie zgadzam (Ray - Oscar, Zakładnik - nominacja do Oscara, Dreamgirls, Prawo Zemsty, Jarhead, Django, Solista, czy Ali). Jeśli chodzi o Mos Defa, to faktycznie jest niezły (Włoska Robota, 16 Przecznic, Autostopem przez galaktykę). Lubię też filmy z Jaredem Leto (Pan Życia i Śmierci, Podziemny Krąg, Requiem Dla Snu, Samotne Serca, Azyl, Przerwana Lekcja Muzyki)

bierdus

Jaredowi daleko do prawdziwego muzyka. On kastruje rocka. Zespołem bardziej progresywnym od 30STM jest Muse.

ILoveHaribo

Wiesz co, nie słucham 30 Seconds To Mars, choć wiem, że jest popularne. Po prostu zaliczam go do grupy lepszych aktorów niż muzyków.

bierdus

Tak, z tym się absolutnie zgodzę.

ILoveHaribo

ty mozg sobie wykstrowales

DasEfx90

Beyonce to raper?!

mateopoznan

czyli, że nie jest najlepszym raperem wśród aktorów ?

bboyliklik

niestety nie.

mateopoznan

nie wiem kto jest najlepszy, ale Mos, Ice Cube i Tupac, stoją na podium dla raperów-aktorów ;)

bboyliklik

Keszcze chocby GZA I RZA, Ludacris, Drake

mateopoznan

czy GZA jest aktorem, już prędzej Method Man'a..hmm...On raczej gościnnie udziela się w filmach, chociaż scenka z "Kawa i Papierosy" jest świetna ;) natomiast Drake...słaby raper jak dla mnie, jako aktora nie widziałem w żadnym filmie.

dorzucić można jeszcze DMX'a i Snoop'a do grona niezłych aktorów

bboyliklik

Jeśli chodzi o Snoop Dogg'a i Dr. Dre to polecam Dzień Próby. W szczegolnosci polecam role Snoopiego.

mateopoznan

Drake lepszym raperem od Mos Def'a? Nie sądzę, Drake nie jest raperem. :)

mateopoznan

Jedynie GZA i RZA z tej listy moga sie z nim rownac, chociaz GZA aktorem raczej nie jest, reszta nie dorasta Dante'mu do piet.

mateopoznan

Ludacris zagrał jedynie dobrze w Mieście Gniewu.

mateopoznan

hahah Drake to taki zjabiesty raper jak polski przemysl samochodowy.

bboyliklik

Ice Cube też zagrał w kilku fajnych filmach (Złoto Pustyni, Torque), Eminem w 8 Mili, czy LL Cool J w Agentach NCIS Los Angeles, S.W.A.T. Jednostka Specjalna, Królestwo Niebieskie.

bierdus

Najlepszy film z Ice Cube wg mnie to Friday i Chłopaki z sąsiedztwa :)

bboyliklik

Ice Cube jest zawsze w miarę taki sam, wkorzona mina, patrzenie na innych z góry i mówienie im co robić. Mnie osobiście odrzuca jak go widzę w filmie, taki sztuczny..

mateopoznan

w sumie jakby Tupac zyl to bylby w 3ce najlepszych czarnoskorych aktorow, ponoc mial takie notopwania u krytykow, ze wrozyli mu mega kariere, niestety zmarl :(

mateopoznan

Mos Def ma twarz skrzywdzonego dziecka... Jakoś przez to nie mogę go traktować poważnie w żadnej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones