Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 196 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Aktor który zaczynał w Disney'u a teraz gra w fajnych komediach i taka średnia ??! Nie mówię że ze mnie fan nr. 1 ale gościu zasłużył na 8.0 co najmniej

awesomeone1

To samo stwierdziłam przed chwilą po obejrzeniu "szczęściarz" i "ten niezręczny moment". Ludzie po prostu dawno mu dali niskie oceny - ja byłam wśród nich - a teraz z czasem musi to odpracować. Osobiście jestem pod wrażeniem jego rozwoju - jedna z nielicznych gwiazd disneya, która normalnie wydoroślała. Z ty

awesomeone1

Dokładnie, też się dziwię. Aktor gra dobrze, jest przystojny i potrafi odegrać swoje role z sercem. Film ''Szczęściarz'' urzekł, Zac Efron również, lubię wszystkie filmy z Efronem, nawet HSM :)

awesomeone1

Ja nie jestem zdziwiona, w końcu jak ktoś wystąpi w takim filmie jak hsm to ma łatkę tego filmu przyklejoną do końca życia.

awesomeone1

Ludzie są po prostu głupi i chyba nie myślą jak mu dają tak niskie oceny. Niech go oceniają po wszystkich filmach a nie tylko po HSM.

awesomeone1

Przyznam się bez bicia, że na samym początku (po HSM) sama dałam mu 3 gwiazdki, ale teraz z każdym kolejnym filmem Zac awansuje u mnie o jedną w górę, moim zdaniem wyrobił się po tych wszystkich przygodach i na koniec dodam, że ostatnio bardzo polubiłam jego głos :)

awesomeone1

Popieram, nie jestem jego fanką ale chłop ma talent i zasłużył na wyższą notę!

awesomeone1

Popieram, naprawdę. Ja od zawsze lubiłam jego grę aktorską, umie zagrać mam wrażenie że każdą scenę, wczuwa się w to wszystko doskonale.

awesomeone1

O, Borze Zielony! Doczekałam czasów, w których ludzie zaprzestali hejtingu na Efrona i... i go chwalą.

Iraheta

Doczekałem czasów,w których piszę się "Borze" nie "Boże". Wakacje to nie powód by zapominać zasad ortografii

awesomeone1

Zastanawiam się, czy teraz trollujesz, czy specjalnie zignorowałeś słowo "zielony". Nie, nie odpowiadaj. Niech to zostanie zagadką.

Iraheta

Ja nie do końca wierzę że sama go muszę pochwalić, ale obejrzałam "Szczęściarza" i jestem pod ogromnym wrażeniem zmiany Efrona. Jako gwiazdka Disneya był irytujący, a tu się okazuje że potrafi dobrze zagrać i z plastikowego chłopca zmienił się w mężczyznę.
Mam tylko nadzieje że to nie jednorazowy sukces.

awesomeone1

Olać średnią na Filmwebie a co do jego przeszłości, ze wybił/zaczynał w Disney to nie ma nic do rzeczy. Efron jest dobry aktorem i zapowiada się na gwiazdę kina czego mu życzę :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones