Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 012 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Pewna pani bądź pan podający się jako Sweet_Gosia porównuje tego buraka do fajnego aktora
Michaela J. Foxa oczywiście wywyższając tego pierwszego. Kolejny mądry inaczej na tym forum
pisze dlaczego nie ma tego tutaj w Top-100. Czy ludzie są naprawdę tacy zawistni i piszą bzdury
tylko po to aby poczytać jak inni się denerwują czy to zwyczajny idiotyzm młodzieży wychowanej
na piosenkach Lady Gagi, Dody i filmach typu HMS czy też HM. Ktoś mi odpowie? Poza tym
pozdrawiam.

użytkownik usunięty
pionas666

To zwyczajny idiotyzm. Większość ludzi to idioci. Pozdrawiam :)

Mam małe pytanko może znacie na nie odpowiedź.

Co się stało z wielkim jaśnie oświeconym itp. itd. krytykiem filmowym Alexem Tylerem aka Jankiem czy jakoś tak. Ostatnio wogóle nie widzę jego postów, czyżby rzeczywiście wyjechał do Hollywoodu ? :D

Ivalor

Albo do Bollywood.Sorki ale niestety nie wiem bo gościa nie kojarzę. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Ivalor

Niby pojechał do USA. Pewnie go tam przymknęli.

Zapewne w szpitalu psychiatrycznym :D Widocznie nie docenili jego wszechstronnej wiedzy na temat filmów hehe

użytkownik usunięty
Ivalor

Siedzi w kaftaniku, gada ze ścianą i myśli, że jest Tylerem Durdenem.

Pewnie jak go w końcu wypuszczą i wróci do kraju to będzie opowiadał jakiej to kariery w tym zakładzie nie zrobił :D

użytkownik usunięty
Ivalor

Będzie opowiadał... na filmwebie, burak jeden :P

Jak Pionas możesz nie znać najznamienitrzego krytyka z całego filmw.. tfu całego naszego kraju a może i nawet europy. :D

Ivalor

A no nie znam kolesia. Może mi przybliżycie tą personę.

użytkownik usunięty
pionas666

http://www.filmweb.pl/user/Alex_Tyler
http://www.filmweb.pl/user/Alex_Tyler/films
Wybitny krytyk filmowy :D

O choinka. Na serio "wybitny" krytyk. Gladiator na 2, Pianista 3. Hehehe... dobrze ze chociarz ocenił Godfathera na 10. Debil.

pionas666

:D Nie debil tylko najwybitniejsza postac tego portalu. Nie obrażaj jaśnie oświeconego krytyka :D hehehe

użytkownik usunięty
Ivalor

Witam.