Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
32 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Kto jest taki głupi żeby dawać mu tak niskie oceny przecież to bardzo dobry aktor?

użytkownik usunięty
mama280

Gra nie lepiej od mojego brata jak chce zabawke. Brawo za wystawienie 10/10 hipokrytko

mama280

Kto jest taki głupi, żeby dawać mu oceny 10/10?


No tak zauroczone nastolatki...

marcin261287

Ja jestem nastolatką i mnie się nie podoba. ;)

_Alejandra_

To już Cię lubię ;)

marcin261287

Tylko sęk w tym że Efron pokazał że ma coś więcej niz tylko ładną buźkę i wyrzezbioną klate - co było zaskoczeniem chyba dla wszystkich, którzy obejrzeli Pokusę i Orson Welles and me. Będą z niego ludzie, ale łatka Disneya jeszcze długo bedzie na nim odbierając mu mozliwośc grania ciekawych ról.

Metropholis

Racja widać że się stara i z idola nastolatek z musicalu stał się poważnym aktorem.Ten chłopak może do czegoś dojść.Szacunek dla niego, że jako jedyny z tej całej bandy Disneyowskich słodziaków przejrzał na oczy.

charakiri

To nie kwestia przejrzenia na oczy tylko walki z wizerunkiem "łatki Disneya". Obstawiam, że wielu próbuje ją zerwać (całkiem nieźle udało się to Vanessie Hudgens, która wybiera niezłe projekty, trochę gorzej w tym kierunku idzie Selena Gomez, ale to tez jakiś krok naprzód) tylko niewielu się naprawdę udaje. W klubie Disneya zaczynało wielu - Ryan Gosling, Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake itp. Dziś mało kto ich pamięta jako "tych z Disneya". Im się udało wypracować swoje nazwisko i własną markę. Ale całą resztę czeka długa i cięzka droga do "własnej" kariery. Czy uda się to Efronowi - nie wiem, ale tego mu życzę. Lubię go i naprawdę mu kibicuję :)