Zack Snyder

Zachary Edward Snyder

6,5
5 455 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Zack Snyder

Moim zdaniem Snyder miałby wygraną w kieszeni, spójrzcie tylko na te zdjęcia:

https://pbs.twimg.com/media/BscUvGZIQAEh8Vl.jpg

http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xpa1/t51.2885-15/10488806_62801206397 2636_108034715_n.jpg

A teraz porównajcie je z tym cieniasem:

http://www.wired.com/wp-content/uploads/2015/11/FSB_JJ_opener_desktop.jpg

http://photos.laineygossip.com/articles/jj-abrams-cloverfield-15jan16-01.jpg

Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama. A jakie jest Wasze zdanie?

Gyp

Snyder by rozkwasił Żydka

Piknik_na_skraju_drogi

Nie prowokuj tylko wracaj na strony prawicowe i szukaj rasistowskich wypowiedzi. Potem możesz zgłaszać do HEJTSTOP

ant887

Abrams jest mentalnie przysłowiowym Żydem, wcina losowy film pod uniwersum Cloverfield, żeby był zysk tylko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nikike

Pana też by Zack zniszczył

Gyp

Fuj!

użytkownik usunięty
Gyp

Abrams, bo nie używa photoshopa.

Gyp

Kaufman, on uwielbia pisać skrypty i dupie maryny, zupełnie jak Goyer

katedra

Na pojedynek scenarzystów też przyjdzie pora, na razie wybieraj kto by wygrał w walce Snyder/Abrams

Gyp

Jak Snyder walczy tak samo jak kręci filmy, to rozwalił by go nawet ślepy starzec.

TheSakuy

Mam wiadomości z pierwszej ręki że jest o niebo lepszy w walce wręcz niż w kręceniu filmów

Gyp

Może powinien zająć się MMA ? Kręcenie filmów mu nie wychodzi.

TheSakuy

Nie chciałbyś żeby jeszcze częściej ćwiczył, bo zacząłby się wtedy bić ze wszystkimi fanami DC którym nie podobało się BvS
Obawiam się, że by tego nie przeżyli

Gyp

Może 20 lat temu, teraz już chyba nie ma takiej werwy.

TheSakuy

Polecam jeszcze raz spojrzeć na zdjęcia wyżej, nie są one sprzed 20 lat

Gyp

Czy ja wiem, aż takich wielkich łap to on nie ma.

TheSakuy

Ale ból po spotkaniu z nimi jest już wielki

Gyp

A co to w ogóle za pomysł jest, by porównywać reżyserów od strony fizycznej? Od lat wpadam na FW co jakiś czas i wiele debilizmów widziałem, ale to... No ręce opadają.

Ziomaletto

Widzisz, w tym jest problem
Tobie ręce opadają, a Zack trzyma nimi sztangę

Gyp

Jeśli Twoim zdaniem to jest zabawne, to już Twoja sprawa. Mogę jedynie współczuć nad Twoją głupotą.

Ziomaletto

Mógłbyś również iść na siłownię, ale obaj dobrze wiemy, że tego nie zrobisz

Gyp

Bo po jaki ch.uj? Żeby i mnie mózg zniszczyło? Thanks, wolę go zachować w dobrej kondycji.

Ziomaletto

Prawdziwy mężczyzna rozwija zarówno mózg, jak i ciało

Gyp

Dzięki, nie kręci mnie bycie alfą i omegą, przeciętniactwo w zupełności mnie zadowala.

Ziomaletto

Czyli przypuszczając, że ludzi dzieli się na dwie grupy: Snyderów i Abramsów, Ty jesteś Abramsem

Gyp

Nope. Ja być z obozu #McTiernan :P

Ziomaletto

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/76/John_McTiernan_at_the_Cin%C3 %A9math%C3%A8que_Fran%C3%A7aise_2.JPG

McTiernan nie wygląda tutaj na zbyt przypakowanego. Myślę, że Snyder by go powalił w ciągu 2-3 sekund

Gyp

No ale to stary dziad, więc czego Ty oczekujesz? :D

Ziomaletto

Formy, jego wiek nie jest żadną wymówką
Spójrz chociażby na tego gościa:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/18/42/af/1842afeb63910da61f4947b7 3b7b4c4b.jpg

Gyp

Nędzny fotoszop.
Co chcesz tymi zdjęciami udowodnić?

Ziomaletto

Że dla McTiernana nie ma żadnej wymówki i powinien się wziąć za siebie

Gyp

W ramach reważnu niech Snyder nauczy się kręcić dobre filmy.

Gyp

"Tobie ręce opadają, a Zack trzyma nimi sztangę" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

użytkownik usunięty
Ziomaletto

Jest to pomysł doskonały.
Wszyscy koncentrują się jedynie na twórczości i zdolnościach reżyserskich, a nikt nie bierze pod uwagę, że zdrowy umysł powinien iść w parze ze zdrowym ciałem.

Jeśli kondycja ciała Twoim zdaniem jakkolwiek wiążę się z twórczością i zdolnościami reżyserskimi, to tylko współczuję spier.dolenia umysłowego.

użytkownik usunięty
Ziomaletto

Gdzie ja napisałem, że twórczość i zdolności reżyserskie mają związek z kondycją ciała?
Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem przed przejściem do infantylnych zaczepek.

Sam zacząłeś dyskusję na ten temat. Po pierwsze primo.
Po drugie primo: słowo kluczowe - "JEŚLI". Żegnam, nie zamierzam z trollami i debilami dyskutować.

użytkownik usunięty
Ziomaletto

"Żegnam, nie zamierzam z trollami i debilami dyskutować."

W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy kontynuowali naszą cudną konwersację.
Co prawda nie jestem może dyskutantem na Twoim poziomie inteligencji i z pewnością nie dorównuje Twojej błyskotliwości, ale za debila się nie uważam.

"Sam zacząłeś dyskusję na ten temat."

Zacząłem dyskusję na temat nabrania szacunku do ludzi dbających o swoją sferę fizyczną.
Nigdzie nie wspomniałem, że ma ona cokolwiek wspólnego z kompetencjami reżyserskimi.

"Po drugie primo: słowo kluczowe - "JEŚLI"."

Drogi Panie. Proszę nie uwłaczać mojemu zdrowemu rozsądkowi.
Jeśli ktoś pozwala sobie na wypowiedź w takiej formie, jaka została zaprezentowana powyżej to jest to moim zdaniem jasnym znakiem, że to co pisze wiąże się z bezczelnymi obelgami. Zwłaszcza, gdy następują po nich wyrażenia tak wulgarne i pozbawione klasy, jak cytując "spi*rdoIenie umysłowe".
To, co starasz teraz zrobić jest niczym innym jak marną próbą odwrócenia uwagi od istoty problemu.

Pozdrawiam.

"W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy kontynuowali naszą cudną konwersację."

Żebym jeszcze chciał. Żegnam ozięble.

użytkownik usunięty
Ziomaletto

Jakie to typowe.
Przegrałeś dyskusję zanim jeszcze nawet się rozpoczęła i uciekasz z podkulonym ogonem próbując jeszcze na siłę udawać swoją wyższość i bycie ponad to.
Strasznie się zawiodłem.

Właśnie dlatego jesteś najlepszym Andrzejem jakiego znam

First of all. Fayeyeyeyeye I haven't tell you. Okay.

Ziomaletto

Jakiego ty masz kija w dupie, japiehdole xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

AlfredKondom

Gdzieś tak długości metra. Proszę bardzo.

Ziomaletto

Doris :D

Gyp

To nie takie proste pytanie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Lata badań nad sztuką filmową i twórcami jednak pozwolą mi odpowiedzieć na twoje niesamowicie ważne pytanie.

Wygrałby J.J. Abrams.

Walka byłaby transmitowana w formacie PPV w amerykańskiej telewizji. Początek walki by wskazywał na zwycięstwo Snydera. Fizycznie przygniótłby Abramsa kolejnymi ciosami aż do momentu kiedy okazałoby się, ŻE TO NIE ABRAMS. PLOT TWIST - To byłby robotyczny sobowtór Dżej Dżeja. Sztuczna skóra zaczęłaby mu odpadać z twarzy i PLOT TWIST #2 - Okazałoby się, że na metalowej powłoce ma LOGO CLOVERFIELD. Walka byłaby kolejnym cichym rozdziałem tej serii. Snyder w ramach protestu przeciw postępującej technologii, przyjąłby pozycję Chrystusa na Krzyżu i usunął się z pola tej potyczki.

Można by uznać, to za walkower, ale Abrams wygrałby swoim niesamowitym umysłem, a nie mięśniami.

neo_angin

masz bardzo dziwne nerdowskie poczucie humoru Angin.

Gyp

Żeby za kręcenie filmu brałby się równie ochoczo jak za siłkę to mielibyśmy DOBRĄ alternatywę dla Marvela, a tak musimy wybierać między gniotami a filmami z ch*jowym chumorem (nawet Tiger Bonzo jest zabawniejszy). JJ Abrams przynajmniej nie zmusza fanów SW do znienawidzenia franczyzny. Nie pozdrawiam.
PS. Zack i Cb też by zniszczył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones