Zendaya

Zendaya Maree Stoermer Coleman

8,1
36 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zendaya

A przynajmniej takie jest moje zdanie po obejrzeniu z nią kilku rzeczy. Najpierw były seriale dusneya z jej udziałem w których talentem się nie wykazała a teraz spider man w którym była na prawdę mega sztuczna. Dobrze, że w sumie na ekranie była jakieś pięć minut bo na prawdę jej większa rola mogłaby zepsuć ten film. Wydaje się miłą i mądrą osobą ale niech lepiej zrezygnuje z aktorstwa bo talentu do tego to ona nie ma.

Dysia1118

dokładnie! zgadzam się z tobą we wszystkim co napisałaś. Wydaję się naprawdę sympatyczna i nie mówię, że nie, ładnie śpiewa, projektuje fajne ciuchy, ale aktorką jest słabą i naprawdę nie rozumiem tego szału na nią. W "spider manie" nie miała znaczącej roli, a była reklamowana jako "miłość Petera Parkera" (co jak wiadomo,nie było prawdą, bo Parker miał inny obiekt westchnień). Wyglądała jakby była naćpana no i rzeczywiście, nie była długo na ekranie. Mimo to dostała nagrodę Aktorki Lata. To chyba jakieś nieporozumienie? Dodatkowo niedługo znowu zobaczymy ją w filmie, tym razem z moim ukochanym Hugh Jackmanem i nie ukrywam, jestem lekko zażenowana, że wzięli do tego filmu mierną gwiazdkę Disneya (chociaż Efron też zaczynał od HSM, to wyrobił się i nie jest zły). No cóż, szkoda, że ją angażują, bo naprawdę jest wiele innych dobrych aktorek młodego pokolenia, które nadal czekają na swoją szansę.

alexiihutch

Jak dla mnie to ona jest po prostu znana z tego, że jest znana. Wiele osób tak na prawdę nie wie czym ona się zajmuje ale już niejednokrotnie o niej słyszeli itp. Ja dobrze ją kojarzę, bo jeszcze parę lat temu oglądałam filmy i seriale na disney channel, no ale większość osób widuje ją ciągle tylko na różnych stronach internetowych i pewnie zastanawia się skąd ona się wzięła, bo praktycznie w niczym porządnym nie grała, nie nagrywa płyt itp. a mimo wszystko jest na wielu galach i nawet na oscarach się ostatnio pojawiła. Mówi często mądre rzeczy wypowiadając się o problemach w dzisiejszym świecie i to chyba głównie przez to jest na nią taki szum i ludzie ją lubią. Szczególnie na tumblrze to już ją traktują jak jakąś boginię... I stąd też nagroda dla najlepszej aktorki, kompletnie niezasłużona. Ona po prostu dobrze wykorzystuje swoją popularność pojawiając się w wielu znaczących miejscach ale myślę, że długo kariery na czymś takim nie pociągnie a do aktorstwa lepiej niech się nie pcha bo swoją grą będzie tylko niszczyła filmy i seriale.

Dysia1118

pełna zgoda, czekam tylko aż ta jej "era" się skończy

alexiihutch

No i zobacz, tyle czekasz i się nie doczekasz...

alexiihutch

Ta era się dopiero zaczyna. Odniesie sporo sukcesów jeszcze, po prostu ekran ją uwielbia i tyle.

Dysia1118

Nie aż tak kiepska. Mocne 6/10 for me.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dysia1118

Jest super aktorką, fakt, że w spidermanie jakoś super nie wypada, bo taka jej rola już była spisana, ale w innych produkcjach... Malcolm i Marie to juz wgl mój ulubiony film. Nagrody za euforię. To dziewczyna pełny klasy i gdzie się nie pojawi potrafi zabłysnąć.

Dysia1118

Ale pewnego dnia będzie miała Oskara, ciągle ją w czymś widać, jest popularna, złapie w końcu oskarową rolę. Wyrocznia to mówi ;)

Dysia1118

yhy, kiepska, w Euphorii taaaaak kiepsko grała ;)

Po prostu jesteś zazdrosnym człowiekiem. Weż się za siebie. Jeszcze nikt nie stał się wielkim usiłując pokazać że małym jest ktoś inny.

Rockman92

Właśnie obejrzałem kilka odcinków Euforii i pamiętam kilka jej występów w innych filmach i zgadzam się z opinią autora. Słaba aktorka po prostu.

Dysia1118

Ten wpis, przejdzie chyba do historii jak opinia Kołtonia o Lewandowskim.

Dysia1118

Niektóre komentarze potrafią się fatalnie zestarzeć

Dysia1118

Ale komuś cztery litery pękają z zazdrości. Aż echem niesie

Dysia1118

Obejrz euphorie, tam naprawdę dobrze zagrała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones