Zoe SaldañaI

Zoë Yadira Saldaña Nazario

8,0
45 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoe Saldaña
peeszet

Zgadzam się.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
peeszet

Hale Berry nie ma startu do Zoe - nie jest nawet w połowie tak dobrą aktorką, a i pod względem urody, przynajmniej dla mnie, zostaje całkiem w tyle :P

Gruntowny

ty tak serio, czy prowokujesz ?

funkadelic

Zupełnie serio. Od dawna uważam, że Zoe jest jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia (rzekłbym - pierwsza trójka) i upewnia mnie w tym każdy kolejny film (polecam zwłaszcza Strażników galaktyki, Avatar); jednocześnie Hale nigdy nie miała u mnie więcej niż 5/10 - Hale to po prostu zupełnie średnia aktorka.

Gruntowny

role Zoe nawet sie nie umywaja do tego co grala Halle, zwykle kino rozrywkowe, a Berry grala w wwielu dramatach i filmach, ktire wymagaly rozbudowanej sylwetki psychologicznej. Ma na koncie Oskara za Monsters Ball, za wiele filmow to ty widac nie widziales.
PS: Avatar to mega syf.
Halley bije Zoe na łeb.

funkadelic

Oceniałem jakość gry aktorskiej, a nie film czy to, czy dana rola była wymagająca. A Oscar to dla mnie naprawdę nie jest wyznacznik.
Cudownie było poznać Twoją opinię. P.S. za wiele filmow to ty widac nie widziales.

Gruntowny

Noi wlasnie jakosc gry aktorskiej jest duzo lepsza po stronie H.B., nie wiem po co zgrywasz dzięciola, ale dobrze wiesz co napsialem.
Rola w Monsters Ball świetna, tak samo jak w Malarii, Things We Lost in the Fire, Losing Isaiah, Gothika.
HB gra w bardziej powaznych filmach, Zoe w wiekszosci kino akcji, ktore nie wymaga az takiego poswiec enia do roli.

funkadelic

Sam żeś syf. Avatar jest oficjalnie jednym z najlepszych filmów świata. Po prostu jest świetnie zrobiony wizualnie i jednocześnie fabularnie spójny logicznie. Jesteś tzw. "wiecznym oponentem".

Wilkolak_Autograf

Avatar to oficjalnie jeden z największych syfów świata

funkadelic

zgadzam sie

Gruntowny

A w ilu filmach widziałeś Halle, a w ilu Zoe?

Jack_Holborn15

8 Hale i 8 Zoe. Zgadzam się, że w Monsters Ball Hale zagrała bardzo dobrze (to najlepsza rola Hale, jaką widziałem). Ale nawet ta rola nie urwała mi duszy, w pozostałych filmach jest już gorzej (teoretycznie też można to zwalić na nie tak wymagające role). Cały problem w tym, że Zoe w swojej grze jest znacznie bardziej przekonująca, niezależnie od tego, jaka to rola. Ona nawet w "głupim" Star Treku potrafiła być znacznie bardziej autentyczna. Moim zdaniem wkłada więcej w swoją grę i to widać.

Gruntowny

Co by nie mówić, Halle Berry jest znana od dłuższego czasu, co nie znaczy, że filmy z nią są jakieś szczególnie powalające.
Zoe Saldana to aktorka znana mi tylko z "Avatara" i "Colombiana".
Takie sobie mleczne czekoladki;-)

peeszet

Czarna aktorka ? nie widzisz różnicy między jasnym brązem (mulat) a czarnym ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

A która jest Mulatką? Bo w sumie obie są dosyć jasne na moje oko.

Madoq

Obie są mulatkami.

użytkownik usunięty
tomucho77

Hmm, w sumie trudno w to uwierzyc - Halle to zawsze wygladala jak typowa czarna dziewczyna (nie widze w niej jakiejs mieszanki obu ras), natomiast Zoe ma delikatniejsza urode, z tego co czytalam takze - jest mieszanka afrykansko-latynoskiej krwii.

Jak dla mnie wiec Zoe wygrywa pod wzgledem urody :)

Jedno z rodziców Halle było białe (chyba mama), według mnie to widać, ale to tylko moja opinia :) Jeśli chodzi o Zoe, to chyba znaczna większość ciemnoskórej ludności Wielkich i Małych Antyli jest rasy mieszanej. A z doświadczenia wiem, że te właśnie afro-latynoski są nie tylko najpiękniejsze, ale maja też najostrzejszy temperament ;)

MissMary

z doswiadczenia? rozwin temat?

peeszet

Dla mnie Zoe jest dużo lepsza aktorką i dużo ładniejsza! Halley wygląda jak rumuński chłopiec

milenasy

najseksowniejszy rumuński chłopiec jakiego ta Ziemia widziała :)

milenasy

nie ejst ci wstyd, zeby z zazdrosci uciekac sie do takich prostackich porownan? Prawda jest taka, ze Halley jest w 5tce najladniejszych kobiet swiata, zwlaszcza kiedy miala treoche po 30stce to miazdzyla kazda aktorke,

peeszet

Najladniejsze czekoladki to Nia Long i Gabriel Union, Halley Berry i Tyra Banks, ale Zoe sie tez lapie do 1wszej 10tki

funkadelic

zgadzam sie słodkie sa te czekoladki:)

funkadelic

Ach Nia Long i Tyra Banks. Tylko lizac.

funkadelic

Dodajcie do tej listy Tamara Taylor z serialu Kości.
A Gabryśkę..... oj żarł by bez przerwy :)

funkadelic

Nia Long gra teraz w "NCIS" LA".
Piękna,uwodzicielska,z klasą ,ma tzw pazur i gra przekonująco.Nie dałbym jej za nic tyle lat ile ma a wygląda świetnie i sexy. Zresztą jej protegowana z serialu -Hidoko (nie pamiętam jak nazywa się aktorka) też świetnie gra i jest piękna

peeszet

"poznać" XD

peeszet

I
THANDIE NEWTON ("Wywiad z wampirem", "Pokochać", "M:I:2", "Kroniki Riddicka", "Miasto Gniewu", "RockNRolla", "Westworld")
i
KIMBERLY ELISE ("Pokochać", "Kandydat")
i
ANGELA BASSETT ("Dziwne dni", "Tina")

peeszet

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/
Thandie to Thandie:-)
https://www.youtube.com/watch?v=kO_ZtXQBO48
https://www.youtube.com/watch?v=zehVZ9iPtSY
https://www.youtube.com/watch?v=xYfB9FQnDQ8
https://www.youtube.com/watch?v=uzKBGtf0i0M

peeszet

Apetyczna to fakt.

peeszet

chyba przelecieć he

peeszet

To samo pomyślałem wchodząc na jej profil. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones