PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465635}

Śmierć na 1000 sposobów

1000 Ways to Die
6,8 5 372
oceny
6,8 10 1 5372
Śmierć na 1000 sposobów
powrót do forum serialu Śmierć na 1000 sposobów

Sposób nr 1 na śmierć? 

użytkownik usunięty

Sposób: Który według Was był najlepszy?? Które były najzabawniejsze i które najobrzydliwsze?
Który epizod szczególnie przypadł Wam do gustu??
a i takie pytanie: "sposób nr 1#" widział ktoś?? Albo "nr 1000#" ?? :-D
ja mam parę szczególnych i okropnych przypadków, które dobrze pamiętam ;D Tak na szybko:
1. Gość pracujący w studiu piercingu i tatuaży, który połknął łańcuch i na nim zawisnął... - wg mnie
najstraszniejszy i najobrzydliwszy sposób :-)
2. Laska, która podniecała się gdy ktoś na nią wymiotował... - równie odrażające.

:-D Uwielbiam to oglądać :-) Podoba mi się ten serial dlatego,że jest taki sarkastyczny i wesoły
zarówno, a także to jak specjaliści pokazują i tłumaczą przyczyny śmierci :-)

Mogę odpowiedzieć na jedno z Twoich pytań: mianowicie na 1000 sposób na śmierć.

Wchodzi kobieta do szpitala, a w nim znajduje sie wiele osób, które głupio zakończą życie, bo są śmiertelnie ranni. Owa kobieta idzie do jednej z sal. Na tej sali leży sobie stary człowiek, który okazuje się jej ojcem. Z powodu sędziwego wieku mężczyzna umiera z przyczyn naturalnych. Oto jest nr 1000 sposobu na śmierć :D

użytkownik usunięty
drummer4513

naprawdę? oj to tego jeszcze odcinka nie widziałam :-)

ocenił(a) serial na 10
drummer4513

A pierwszym sposobem była śmierć podczas seksu ;d Było sobie małżeństwo, tylko oni nie consumato po ślubie. I jak wreszcie sie do tego zabrali, to było coś, że umarli na zawał, czy cos podobnego ;D

sandra_Debska

To było ileś lat temu w Polsce, mogliby w serialu pokazać - Goście czyścili szambo i po kolei zatruwali się wpadając w "roztwór", inne osoby zeskoczyły chcąc im pomóc i też wpadły w te "ciecz" topiąc się. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 6 czy 7 osób wtedy zginęło

ocenił(a) serial na 10

Taka młoda para odpoczywa na posesji na którą się włamali, na której trwa remont i kąpią się w basenie i chłopak wymyśla że zrobi taki wślizg do wody po jakiejś macie czy coś i tak też zrobił, ale wystawał tam gwóźdź, który rozciął mu cały brzuch i on wślizgiwał się do tej wody gubiąc wnętrzności i wpadł do basenu jako trup krwawy. Koniec.

użytkownik usunięty
HeatherSweet

o jaaaa chciałabym to zobaczyć! :-)
ja z krwawych pamiętam: koleś - jakiś gwiazdor, jeździł drogimi brykam,i miał wypasioną chatę i młodziutkie laski u boku, oczywiście był chamem i wielkim gburem, ubliżał tym swoim kobietom, ale w końcu jak to w 1000wtd zginął śmiercią tragiczną... Gdy relaksował się i wyzywał piękną i młodą kobietę (bo jakby inaczej) w jakuzzi, nagle (właśnie nie wiem o co tam dokładnie chodziło... może pamiętacie? albo maci link do tego filmiku?) wessało mu flaki przez odbyt.... okropieństwo cały basenik w krwi....;/

Nie flaki lecz kawałek odbytnicy. Wyszła mu kawałek z ciała, ale główna przyczyna śmierci to było wykrwawienie :)
Widziałem wszystkie odcinki więc pytaj o co chcesz :) polecam się :*

patrykniedzialka

Wyssało mu jelita i przytwierdzone do nich narządy np.śledzionę, wątrobę, nerki, zostały mu chyba tylko płuca i serce.

patrykniedzialka

Powiedz co doprowadziło do śmieci tego karła co kładł się na brzuchu na jakimś placu zabaw?nie wiem co ty było?

Rzadko oglądam ten serial, ale ten przypadek szczególnie mi utkwił w pamięci, też chciałam go podać. To był chyba "najlepszy" z tych, które widziałam.

użytkownik usunięty

oglądałam jakiś czas temu na Polsat Play sposób nr 1 na śmierć, ale wg mnie nie zasłużył na nr 1;/
Młode japońskie małżeństwo, no może nie takie młode, bo z chyba 8letnim stażem, od zaślubin nie uprawiali seksu, i kiedy stwierdzili, że to zrobią, oboje w trakcie orgazmu dostali zawału i umarli. Dobrze, że razem! też dokładnie nie rozumiałam o co chodziło? Może mieli chore serca?

1.Laska, która podniecała się gdy ktoś na nią wymiotował
2.Babka z powiększanymi piersiami które eksplodowały w samolocie.
3.Koleś który chciał zaimponować sąsiadce i udawał rodeo piłą łańcuchowa.

użytkownik usunięty
movies_2

1, 3 widziałam, a wybuchających cycków nie ;D ale z tym wymiotowaniem to przegięcie...;/;/

Wczoraj był o kolesiu który wyjął serce krowy, podłączył do prądu żeby biło i wsadził w to serce swojego penisa żeby zaznał przyjemności. Dla niego trochę za mało biło więc podłączył jeszcze jeden kabel ale bez uziemienia i go poraziło.

użytkownik usunięty
movies_2

o nieeee.... masakra!
w ogóle odkryłam, że 6 sezonów jest na kinomaniak . tv.... więc można szukać tam ^^
oglądałam ostatnio coś drastycznego, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć, chyba w zeszłym tyg był taki odcinek w pt lub sobotę

movies_2

o kobiecie ktora ukradła zielona sukienke a pozniej zieleniała od niej jaki to odc???

angela_44

Nie pamiętam tego :(

ocenił(a) serial na 9

aż się nie chce wierzyć bo większość jest bardzo głupich/niesamowitych np.kolega chciał pomóc kumplowi uciec z więzienia,więc przemycił w odbycie granat,niestety ten nie chciał wyjść z niego,kumpel włożył rękę do odbytnicy kolegi ale wyciągnął tylko zawleczkę ,granat wybuchł zabijając ich obu

użytkownik usunięty
CelineMarie

powiem Ci, że akurat w te historię jestem w stanie uwierzyć! :-)
ale masz rację, jest mnóstwo niewiarygodnych przypadków

ocenił(a) serial na 9

ależ ja wiem,że one są prawdziwe,bo niektóre są np.potwierdzone na filmikach na youtube ,a niektóre pamiętam z wiadomości ,to tylko dowodzi jacy ludzie potrafią być głupi

ocenił(a) serial na 7

ogladalm poki co tylko jeden odcinek... tak zapamietalam ten filmik -skok na spadochronie dziewczyna wirowola w powietrzu prawde mowiac wszystko wskazywalo na to ze zginie jednak przeżyła uderzyła twarza w ziemie stracila przednie zeby

użytkownik usunięty
negativaa

hehehe :D
nie widziałam jeszcze tego sposobu ;p

negativaa

To jeszcze była stara seria. Nie była taka krwawa i dyrastyczna ale na końcu jeden wypadek pokazywali jak ktoś przeżył.
Generalnie była to seria nudna i głupia ale w następnych seriach pojawiła się KREEEW!!!
WIĘCEJ KRWI :D

ocenił(a) serial na 9

Moje faworyty:
1. Facet wykorzystywal kobiete, lejac na podloge benzyne, ona wszystkie benzyny z dywanu wlala do wiadra i wylala to do kibla. On poszedl do toalety, zapalil papierosa i jego dupa wyleciala w powietrze.
2. Kobieta sie udusila wlasnymi cyckami.
3. Dom starcow. Pewien starzec byl wynalazca i budowal teraz lampe z ogorka. Ich opiekun chcial go zabrac i porazil go prad xD

użytkownik usunięty
ManiakowyPingwin

Tego pierwszego chyba jeszcze nie widziałam :-)

ocenił(a) serial na 9

NO TO OBEJRZYJ!!! *babciu, to jest zajebiste*

użytkownik usunięty
ManiakowyPingwin

Serial teraz ma być emitowany we wtorki na tv4 o 21, wow ! :-P

ocenił(a) serial na 9

21?! Myślałem, że o 23 :OOO

użytkownik usunięty
ManiakowyPingwin

Jak wczoraj reklamowali, to mówili 21, no chyba, że coś mi na mózg padło o.O?

ManiakowyPingwin

o 21 we wtorki a premiery w pon o 23,
Jestem ekspertem z tego serialu więc pytajcie o co chcecie

patrykniedzialka

babka co zieleniała od sukienki która ukradła jaki to odc?

ManiakowyPingwin

Akurat co do jedynki, to w Pogromcach Mitów udowodnili, że nie ma możliwości by spowodować wybuch, wrzucając do kibelka pełnego benzyny zapalonego papierosa, także ta śmierć jest zmyślona.

gabiszu

On nie wrzucił tam niedopałka tylko palił papierosa siedząc na kiblu do którego benzyna była wlana jakiś czas wcześniej więc jej opary były pewnie w całym pomieszczeniu a to właśnie opary ulegają zapłonowi.

szuler2

tak czy siak, w pogromcach mitów obalili tę śmierć

ManiakowyPingwin

To było ileś lat temu w Polsce, mogliby w serialu pokazać - Goście czyścili szambo i po kolei zatruwali się wpadając w "roztwór", inne osoby zeskoczyły chcąc im pomóc i też wpadły w te "ciecz" topiąc się. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 6 czy 7 osób wtedy zginęło

Tobby

chyba nie "ileś lat temu", tylko w te wakacje :)

ocenił(a) serial na 9

Andrea ktora nabiła sie odbytem na metal podczas treningu ......

użytkownik usunięty
deconstramus

UUU bolesne... Było parę takich odcinków, gdzie umierali na treningu, wfie, basenie albo jakiś trener był nadpobudliwy wydzierał mordę i umierał ;]

użytkownik usunięty

Z tych odcinków, które na razie obejrzałam najobrzydliwszy był ten, gdzie pewien gość (wyglądał jak żul) stanął na drodze. Jakaś ciężarówka (jechała nią para) się zatrzymała, a wtedy on wyjął pistolet. Odchodząc do tyłu nadział się na jakąś sprężynę, napompowało go i wybuchł. Te flaki leżące na ziemi...

użytkownik usunięty

Pamiętam, straszne i mało prawdopodobne jak dla mnie :-)

ocenił(a) serial na 9

pieprzowa lawetywa :D

deconstramus

albo odcinek z tym levelasem który "miał małego" i aby podleczyć swoje kompleksy przywiązał sobie gumowym wężykiem do uda kiełbasę niestety po pewnym czasie odcięło mu to dopływ krwi do kończyny i powstał zakrzep który przedostał się do serca w wyniku czego zmarł

użytkownik usunięty

Przypomniało mi się jedno z tych bardziej drastycznych: dwójka małolatów z kolczykami w językach, całują się ze sobą, każde siedząc w dwóch różnych samochodach, jadących w tych samych kierunkach (dobre i to), gdy nagle zaczepiają im się kolczyki i wpadają w kontener, który był pomiędzy autami... Aż mnie boli głowa jak sobie to wyobrażam!!

o to było hardkorowe.. chociaż to raczej były aparaty ortodontyczne.
obrzydliwe było jak sobie znajomi organizowali jakiś konkurs pierdzenia jeśli dobrze pamiętam, i panna postanowiła sobie jakoś powietrza pod ciśnieniem napompować dla lepszego efektu, nie pamiętam dokładnie czym. w każdym razie jej tyłkiem wnętrzności wyleciały.
no ale pewnie wygrała ;D
swoją drogą komentarze lektora są genialne.

użytkownik usunięty
Fornettka

Oj komentarze naprawdę są świetne, tak samo jak ten gość z Parszywej 20tki, też zawsze ma cięte riposty ^^
Może i aparaty, niestety teraz dobrze nie pamiętam.
Chciałabym zobaczyć ten sposób, który opisałaś, bo chyba go jeszcze nie widziałam. Na kinomaniaku są odcinki...

Bo to jest ten sam lektor - Paweł Straszewski. :) Ten sam jest również komentatorem w Teleexpressie - tzn. nie widać go, ale słychać jego głos, gdy kamera jest w terenie, poza studiem.

"Brown Brown sprawił, że z Tomo poleciała krew krew" - ten tekst mnie rozwalił. :)

Jak dla mnie najobrzydliwsza śmierć to była ta z laską, co lubiła jak na nią wymiotowali. A najzabawniejsza - trudno mi wybrać, sporo ich było. Fajne było to, jak koleś - doręczyciel poszedł do dwustukilowej kobiety, uwiódł ją i uprawiał z nią seks, i kidy ona była na górze, doszła i z tego powodu zemdlała, przygniatając kolesia swoim ciężarem i dusząc go cyckami. :)

użytkownik usunięty
Trojden

Według mnie to uduszenie było mało prawdopodobne. Wydaje mi się, że człowiek w panice jakoś by się uwolnił, albo chociaż wyciągnąłby głowę.... ale co ja tam mogę wiedzieć, jeszcze nigdy nie przygniotła mnie taka tłusta baba xD
Też o tym sposobie z wymiotami pisałam w pierwszym poście, naprawdę odrażające.
Albo koleś w jakuzzi, któremu wessało odbyt, jelito grube i całą resztę.... Fuuuu

ocenił(a) serial na 7
Fornettka

To były kolczyki.

Diabloo797

może, ale nie wiem czy da sie tak zaplątać kolczykami.

użytkownik usunięty
Fornettka

Jeśli były kulki to nie, ale czasem kolczyki są z bajerami, a niektórzy noszą nawet dwa w języku. Więc w sumie w panice i stresie dałoby się zaplątać... Choć aparatami prędzej, ale z tego co kojarzę, lektor mówił o kolczykach, bo cała ta banda zresztą była w kolczykach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones