PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204768}

Święta wojna

5,1 10 164
oceny
5,1 10 1 10164
Święta wojna
powrót do forum serialu Święta wojna

Święta wojna w TVP Warszawa
26 sierpnia 2014 godzina 16:30 250 odcinek

ocenił(a) serial na 7
luka6782

dają o 00:25 i rano.

dominik1989

Dzięki za info

ocenił(a) serial na 9
luka6782

Leci jeszcze Bercik w TV?,bo na TVP Regionalnej już go nie ma.

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

jest, od poniedziałku do piątku o godz. 9:05 na TVP Regionalnej

ocenił(a) serial na 9
mariokrk

Zgadza się tylko godzinę emisji zmienili.

jazdowicz2666

mogli by zrobić w końcu na dvd w gazecie tv ok co tydzień po 2 odcinki tak jak Świat według Bundych

ocenił(a) serial na 7
luka6782

Bez sensu ;/ Kto może oglądać TV o 9 rano! Dlaczego zmienili godzinę emisji? O 16:30 było idealnie - człowiek po pracy sobie spokojnie obejrzał Bercika w akcji :)

vital7

od 1 odcinka mogli by podawać o godzinie 16:30
lub mogli by zrobić w końcu na dvd w gazecie tv ok co tydzień po 2 odcinki tak jak Świat według Bundych

użytkownik usunięty
vital7

A od czego jest P V R !?

ocenił(a) serial na 6
vital7

Kto kończy o 16 prace ten kończy. Niektórzy pracują dluzej szanowny panie.

mike_hellboy

na przykład gdzie mogę znaleźć odcinki ???

275. Euro Partyzant
276. Transfer
277. Kryminał Tango
278. Kometa Hanysa
279. Nowy Listonosz
280. Czipendejsiok

luka6782

Pewnie niedługo zostaną wyemitowane, dzisiaj rano na regionalnej TVP wyemitowany został odcinek 273 pt. "Hostel", także pojutrze powinien zostać wyemitowany 275 i kolejne.
A wracając do odcinka "Hostel" to zauważyliście, że w pierwszej scenie Bercik ma poplamioną koszulkę ? Wprawdzie w pierwszym momencie pomyślałem, że może oblał się wodą, którą popijał w trakcie sceny, ale odtworzyłem sobie jeszcze raz i zauważyłem, że z tą plamą wszedł do kuchni :) A plama duża, widoczna i wyraźna :) Niby nic, ale jednak trochę razi, rok 2007, produkcja pewnie niskobudżetowa, ale chyba nie aż tak niskobudżetowa, by nie mógł założyć czystej koszulki.
Podejrzewam, że z finansami musiało być różnie, bo przypominam sobie odcinek "Rozmów w toku", w którym ekspertem była Joanna Bartel i powiedziała coś w stylu "Lubię u was występować, bo u was płacą na czas", w każdym razie coś w tym kontekście.
Swoją drogą ciekawe ile wynosiła serialowa dniówka Bercika, Andzi, Zbyszka a ile np. Gerarda, Alojza, Kipusia, Karlikowej itd.

ocenił(a) serial na 9
tv12345

To jest produkcja zdecydowanie niskobudżetowa, co widać gołym okiem. Często widać błędy na ekranie, większość ekipy to naturszczycy. Kiedyś słyszałem w radio wywiad z panem Buczkowskim, który twierdził że serial kręcono w dość szybkim tempie, czyli jeden odcinek dziennie, co też o czymś świadczy. Zresztą można zauważyć w wielu dialogach, że jak któryś z bohaterów się przejęzyczy lub pomyli to po prostu się poprawia i scena trwa dalej. Tzn że nie powtarzano i nie dopieszczano scen bo twórcom zależało na czasie i oszczędności.

użytkownik usunięty
mike_hellboy

a czy w ogóle wie pan co to jest PVR ?

użytkownik usunięty

nastawiamy sobie do nagrania o krórej godzinie chcemy i potem oglądamy kiedy chcemy... wystarczy jakiś najprostszy dekoder + pendrive.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones