PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 589
ocen
7,3 10 1 5589
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Jak dla mnie Filary są bezbłędne ale do Świata bez końca też chętnie powracam. Seriale oparte na prozie Folletta są genialnie. Ten klimat. Obłęd.

ocenił(a) serial na 3
justyna_bo_33

"Jak dla mnie Filary są bezbłędne"... poczytaj sobie lepiej książki Kena Folletta. Ja po obejrzeniu obu ekranizacji miałem nawrót depresji...

Skandal

Czytałam książki przed obejrzeniem serialu.

ocenił(a) serial na 3
justyna_bo_33

W takim razie dziwi mnie Twoja bezkrytyczna opinia na temat obu ekranizacji. dla mnie zbyt wiele pozmieniali i pousuwali...

Skandal

Pod względem filmowym nie jest ona do końca bezkrytyczna. Nie staram się nigdy porównywać książki do filmu.

ocenił(a) serial na 3
justyna_bo_33

Szczęściara, niektórzy tego nie potrafią, a zwłaszcza, gdy książka przypadnie im do gustu...

justyna_bo_33

Właśnie jestem świeżo po skończeniu obu seriali i jak dla mnie nie ma porównania. Filary biją Świat na głowę pod względem fabuły, obsady, postaci, gry aktorskiej i realizacji. Teraz mam w planie zabrać się za książki, choć żałuję, że nie zrobiłam tego zanim dowiedziałam się o serialach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones