PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 586
ocen
7,3 10 1 5586
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Największą jego wadą jest monotonia ijednostronność. Przez cały serial żli hulają sobie aż miło, wszystko co wymyślą udaje im sie w nastepnej scenie. Natomiast dobrym nic, doładnie NIC nie wychodzi. Jeżeli tylko choć pomyślą cos pozytywnego, wiadomo że zawali im się do końca odcinka. To w końcu nuży. Brak jakiejkolwiek amplitudy. Tylko równia pochyła. I wzorem XIX wiecznych romansów, wszyscy podli ukarani zostają ciupasem w ostatnim odcinku. Taaak, trochę za duźo w tym schematu.

ocenił(a) serial na 4
Woooo

Odniosłam dokładnie takie samo wrażenie - dobrym NIC się nigdy do końca nie udało. Nawet zakończenie jest takie, że co prawda źli umierają, ale wcale nie wiadomo czy reszta skończyła dobrze.
Rzeczywiście już byłam trochę znużona tym schematem - tak mniej więcej po 3 odcinku zaczęłam zgadywać co się komu nie uda. I co? I oczywiście nic się nikomu dobremu do końca nie udało! :D No może Philippie - bo odesłała swoją córkę i Ralph jej nie zgwałcił (żywej, kto wie co się z nią stało jak umarła).
Jak to się stało że nikt się wcześniej nie wkurzył i nie załatwił Godwyna? Czemu Caris była nieustannie totalnie naiwna w ocenie postępowania Petranilli?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones