PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92457}

Świat według Bundych

Married... with Children
6,6 167 922
oceny
6,6 10 1 167922
7,4 13
ocen krytyków
Świat według Bundych
powrót do forum serialu Świat według Bundych

Ahh... pojedynek na zakupy i wózek śmierci.. :D:D:D:D:D:

Longusiowe_Szalenstwo

Jak przyleciało UFO, bo skończyło im się paliwo, czy coś takiego (dawno oglądałam i nie pamiętam za dobrze:)), i jako paliwo posłużyły... śmierdzące skarpety Al'a:D

ocenił(a) serial na 8
Integra_2

nonono...To bylo zajefajne..:D:D:D Zakupy byly Boskie....Albo odcinek z Młotkiem Tatusia.....:)

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Najlepsze 2 odcinki to zdecydowanie zakupy :D a zaraz za nim odcinek z Mattem LeBlanc też był wyjechany w 3 pupy :D

ocenił(a) serial na 10
gawro1

Zależy który,bo on zagrał chyba 3 razy w MWC jesli sobie dobrze przypominam.

Integra_2

Jak Al budował budę dla psa z Carlosem...

Integra_2

odcinek w 3 sezonie wymiata jak al z rodzinka pojechali na plaze, marcy i steve tez tam pocisneli, kelly rwala jakis ziutkow a bud chcial klasycznie juz zaliczyc jakoms cizie ale trafila mu sie jakas malolatka hehe, mega gicior odcinek

ocenił(a) serial na 9
Longusiowe_Szalenstwo

Fajny był ten w którym Al kręcił film razem z Kelly.

ocenił(a) serial na 8
Pimpong

Albo jak byl do zgarniecia Spadek i musieli zrobic dziecko..:D

Longusiowe_Szalenstwo

jaki to byl odcinek?

ReTom777

S05E11 - And Baby Makes Money

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Dobry też był odcinek z ,,Oponą Zapasową,,kiedy Al był wożnym w szkole,odcinek z piratami też był fajny.

ocenił(a) serial na 8
kuba77700

Albo.... JAk Al kupil Peggy naszyjnik a Buck zakopal go w ogrodku.....:D:D:D

ocenił(a) serial na 8
Longusiowe_Szalenstwo

1. Wyścigi w supermarkecie
2. UFO!!!
3. Gdy Kelly występowała w telewizji
4. Rejs statkiem i zatonięcie onego

Wszystkie są świetne!

użytkownik usunięty
captain_cassidy1912

ostatnio ogladalem taki odcinek jak poszli do knajpy na wyzere ale Al zapomnial kapuchy zeby za nia zaplacic - 3 sezon 11 odc, wymiatal, ale kurcze wszystkie odcinki miazdza poprostu

ocenił(a) serial na 7
Longusiowe_Szalenstwo

Hmm, chyba ten jak pojechali do Waszyngtonu bronic "Psychotaty" :D

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Mój ulubiony odcinek to ten, w którym przyleciało UFO.
To było jak al chował się w szafie, albo jak fotografował się z kosmitami.

ocenił(a) serial na 10
Anda00

Mój ulubiony odcinek w sumie 3 to wyprawa do Anglii.... :D

ocenił(a) serial na 10
Anda00

Najlepszy to jak Al z kolegami kościół założył :)

Pozdro XD

ocenił(a) serial na 9
Anda00

Kosmici wymiatali :D

Longusiowe_Szalenstwo

Najlepszy był ten odcinek, w którym przyjmowali Griffa do Anty-bab (zamknęli go w jakiejś komorze i kazali oglądać bodajże Dr Quinn:)) oraz ten z aniołem stróżem ^^

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

A ja Kocham Wszystkie ich odcinki :P Rodzinka wymiata :)

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Dużo było świetnych odcinków :). Ale ten z zakupami był ekstra i jak Al z Jeffersonem szukali jakiegoś "pstryczka", pełno kabli nawyciągali i ciągle i prąd ich raził :D

ocenił(a) serial na 10
effa5

Fajny też był odcinek jak Al i Jefferson składali stolik a Peggy i Marcy robiły zdjęcia.Albo jak zakładali antenę na dach i jak z niego spadali.

ocenił(a) serial na 10
Anda00

fajny był odcinek jak Al i Peggy siedzieli w restauracji ale okazało się, że kasy nie mają :D dlatego zostawili śmierdzące skarpetki Ala , aby ich nie gonili :D

użytkownik usunięty
Longusiowe_Szalenstwo

wiele bylo git odcinkow, np ufo i kosmici kradnacy skarpetki ala, zawody na zakupy, wypad do parku, jak Bud dostal stypendium, urodziny kelly and more more more

użytkownik usunięty
Longusiowe_Szalenstwo

Wszystkie odcinki są fajne.
Dla mnie najlepsze są w serii 10 i 11 czyli końcówka
Mogli zrobić finałowy odcinek jak Bundy wygrywają 1 milion $

ocenił(a) serial na 10

Dla mnie najlepszy odcinek byl Oldies but Young'uns, w ktorym Al uslyszal w radiu świetnąpiosenke, lecz nie podali tytulu i przez caly odcinek wszystkim nucil "mmm him" z nadzieja ze ktos moze zna ten utwor :)

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

W tej chwili z tych co mi przychodzą do głowy to odcinek 8x22 - Nooner or Nothing pełen gagów i śwetnych tekstów.

ocenił(a) serial na 8
Longusiowe_Szalenstwo

Uwielbiam wszystkie odcinki ale najbardziej lubie 4 :
1.Al z Jeffersonem składają stolik
2.Al ma Kompalnie złota (fałszywą)
3.z 3 sezony gdy Al budował łazienkę w garażu
4.Gdy Al z Jeffersonem sprawdzali do czego służy pstryczek i raził i ch prąd :D

Ale najleprzy jest ze stolikiem a scena w której Al trzyma deskę nad głową a Jefferson chce ją przewiercić jest wyjechana :D

użytkownik usunięty
Freddy_3

Jeden z odcinkow moich ulubionych to jest ten gdzie:

Al i reszta ekipy NO MA'AM zakładaja na dachu Ala antene satelitarna!! :))))

Dla ciekawskich jest to odcinek: The Hood The Bud and the Kelly [10 sezon]

ocenił(a) serial na 6

Mnie tam najbardziej podobał się ten odcinek co Al z rodzinką wyjechali na urlop w dzień pracy (i stali w korkach :D) oraz te wyścigi w supermarkecie!

Ultor

w supermarkecie, UFO,ten z piosenką i ten z dolnym i górnym Alvee.

Longusiowe_Szalenstwo

kurcze byl tyaki odcinek jak Al sie przykul do bramki boiska w ramach protestow a Kelly byla robakatorem, i potem Ala ugryzl jakis chrzaszcz amazonski ;] to byl konkret, same konkrety ale ten mi teraz do lba przywialo

Longusiowe_Szalenstwo

aha jeszcze taki odcinek jak ufoludy przylecialy do ala a on im foty strzelal, a oni zbierali skarpetki jako paliwo do ich statku :]

ocenił(a) serial na 8
Longusiowe_Szalenstwo

Bundy w Anglii (no wiecie rodzinna klątwa)
Al robiący sobie toaletę
Bundy i Rhoadsowie na wycieczce w domku leśnym
Poppys by the tree - w małym prowincjonalnym motelu poluje seryjny morderca
Ufo
Pojedynek na zakupy
Kopalnia złota
Święta (Al przebrany za Mikołaja)
Umierający dodge
Morski dodge (Bundy i D'Arcy wygrywają rejs po karaibach;na niestety jest on pełen grubych bab; statek tonie i Bundy i D'Arcy muszą dryfować w tratwie)
Agent Jefferson (Jefferson okazuje się być byłym agentem CIA)
Peggy traci pamięć

ocenił(a) serial na 8
Tatar

a mi się podobały odcinki gdy szukali złota ; gdy ścigali się w supermarkecie - najlepsze było gdy Jefferson szukając Marcy przejechał po niej wózkiem (klęczała bo chyba zgubiło się jej szkło kontaktowe ) i nawet wtedy jej nie zauważył ; gdy wydali wszystkie pieniądze Buda, które przeznaczył na studia, i jeszcze jeden odcinek, kiedy wszyscy w sąsiedztwie w ramach pomocy podwozili się nawzajem do pracy :)

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Wszystkie odcinki są świetne. Mimo ze oglądłem wszystko juz po 10 razy to ani razu się nie nudze na MWC . Poprostu kocham ten serial

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Ciężko powiedzieć. "Świat według Bundych" dlatego jest taki dobry, bo odcinki trzymają równy poziom.
Był taki czas, gdy matka Peg mieszkała w domu Bundych (oczywiście nigdy jej nie pokazano). Al i jego kumple mieli numer do dziewczyny na telefon o bardzo seksownym głosie. Potem zauważyli, że gdy dzwonią do niej, słychać sygnał na piętrze. Okazało się, że rozmawiali cały czas z monstrualnie grubą teściową Ala. :)

ocenił(a) serial na 10
Piramidoglowy

Tak, to odcinek 10x12 "I Can't Believe It's Butter"

ocenił(a) serial na 10
Deathfan

1. odcinek w którym pegy opowiada historie o piratach
2. jak szukali złota na jakims zadupiu
3. no i oczywiscie klasyk wyścig z zakupami

bylo jeszcze wiele kozackich ale musial bym sobie przypomniec

ZelgO

Hej ludzie jak znacie numery i sezony tych odcinkow to podajcie (sezonxodcinek)np (11x20) 20-y odcinek, 11 sezonu no i jakis krotki opis, mam wszyskie sezony to moge wrzucic co nieco na youtube, niech inni tez ogladaja, poki co zapraszam http://pl.youtube.com/user/llewy10

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

jest baaaaardzo dużo najlepszych odcinków,osobiście najbardziej lubię odcinki toczące sie poza domem,np zawody w sklepie,korek samochodowy lub kopalnia złota,itp

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

2 sezon telketurniej jak udawali sasiadow marcy i steva rhoades, ostatnio ogladalem i rzeznik

koczkodan83

Oglądałeś z rzeźnikiem?

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Ostatnio obejrzałem 5x12 i jest najgenialniejszym odcinkiem "Świata Według Bundych" jaki oglądałem. A tekst Ala z początku odcinka jest najśmieszniejszym tekstem z wszystkich 11 sezonów. Ja lubię żarty, które są krótkie ale niosą tak przekomiczny przekaz, że człowiek ryczy ze śmiechu przez długą chwilę. I taki był właśnie ten tekst. Zobaczcie ten odcinek- to ten, w którym Marcy i Jefferson biorą ślub. Dobry był też ten jak Bud dostał 25 tyś. dolarów na college a reszta rodziny myślała, że bank się pomylił na ich korzyść i wszystko wydali.

markubik

Najlepszego nie mam bo wszystkie są śmieszne i trzymają równy poziom.
Podobały mi sie odcinki z wyścigami w sklepie,jak Al budował bude dla psa i ten jak Peggy i Bud pojechali do mamy Pegg a Al z Kelly udawali ze sa chorzy no i ten jak Al nie szukał tytułu piosenki...i masa innych odcinków.
Tata psychopata hehe ;)

Paulina_1108

Al nie szukał tytułu piosenki <=pomyłka.oczywiście bez tego "nie"

Paulina_1108

odcinki gdzie Al probowal sobie przypomniec tytul uslyszanej piosenki, slynny wozek smierci w supermarkecie i wiele innych mozna zobaczyc tutaj http://pl.youtube.com/user/llewy10 pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 10
Longusiowe_Szalenstwo

Dla mnie najlepszy jak był koncert Spalonych na Węgiel :D:D albo gdy Al poszedł do piekła :D

ocenił(a) serial na 10
AFO

Poza odcinkiem który podawałem wyżej, czyli ślub Marcy i Jeffersona są jeszcze 3 genialne odcinki. Najpierw 3x06, gdy przestano produkować staniki dla Peggy i Al pojechał po te staniki do innego stanu. I w pewnym momencie z przebieralni wychodzi taka extra laska i się pyta Ala "czy to bikini spodoba się mojemu chłopakowi??" Miny Ala nigdy nie zapomnę. Ponadto jeszcze 2 odcinki z 5 sezonu, który IMO jest najlepszy. Pierwszy to jak Al stoi w korku, najbardziej załamany Al w historii :) A drugi odcinek to słynne już szukanie piosenki i tekst Buda do Kelly "Czyżby nie tylko chłopak Ci się spóźniał" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones