PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433648}

Żniwiarz

Reaper
7,3 4 171
ocen
7,3 10 1 4171
Żniwiarz
powrót do forum serialu Żniwiarz

Wściekły Fan!!!

ocenił(a) serial na 8

Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek i naprawdę muszę bardzo mocno się hamować aby nie rzucać przekleństwami w co drugim słowie. Nie wiem co za staja produkowała ten serial ale to co zrobiła to zwyczajne skur... Jak można zakończyć serial w taki sposób? Mamy finałowy odcinek i zero odpowiedzi oraz zamknięcia dotychczasowych wątków, a wręcz przeciwnie kolejne pytania i nowe wątki. Rozumiem, że może serial nie generował dostatecznej widowni i po prostu się stacji nie opłacał, ale czy naprawdę bardzo by zbiednieli gdyby dokręcili może z 2, 3 góra 4 odcinki specjalne, które wszystko by wyjaśniły i zakończyły historię? Gdyby się postarali to i może udałoby im się to zrobić w 1 odcinuku!!! Ale nie, bo po co... Urywając w ten sposób ten serial okazali zupełny brak szacunku do swoich widzów. Gdybym mieszkał w USA na pewno dwa razy bym sie dobrze zastanowił gdybym miał następny raz oglądać na tej stacji czy aby na pewno dana sytuacja się nie powtórzy... Jednym słowem ŻENADA!!!

ocenił(a) serial na 9
anonim_zks

Scenarzyści przegięli pałę ostatnim odcinkiem i aktorzy nie chcieli brać w tym dłużej udziału. Serial miał kilka elementów kontrowersyjnych, ale to co się stało w ostatnim było po prostu bluźniercze. I tak bym pewnie oglądał dalej, bo Ray Wise podciągnął rolę szatana do arcydzieła, a i reszta obsady była w porządku, ale nie dziwię się, że po takim numerze serial nie miał dalszego ciągu.

ocenił(a) serial na 8
TheQac

Przypomnij mi, co się działo w ostatnim odcinku, proszę ;)

ocenił(a) serial na 9
TheQac

no właśnie nie rozumiem co było bluźniercze w tym ostanim odcinku ?

ocenił(a) serial na 8
TheQac

jakim numerze? Co takiego bluźnierczego tam było? W serialu nie było nic czego nie widzieliśmy w innych produkcjach, ktore o wiele gorsze rzeczy pokazują.

ocenił(a) serial na 9
loozack

"Anioł" pomógł diabłu w trzymaniu duszy Sama.

ocenił(a) serial na 8
TheQac

i to takie bluźniercze było? W supernatural anioły są o wiele większym sk***wielami i jakoś nikt nie narzeka ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones