PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181815}

Żukosoczek

Beetlejuice
7,3 3 579
ocen
7,3 10 1 3579
Żukosoczek
powrót do forum serialu Żukosoczek

Dubbing

ocenił(a) serial na 9

Serial był dubbingowany na PL. Ma ktoś może jakieś odcinki, lub chociaż fragmenty? Chciałem zobaczyć jak to wyszło.

ironmaiden1996

Podbijam. Też jestem ciekawa, obejrzałam po angielsku wszystkie odcinki, które znalazłam na yt, teraz fajnie by było to porównać z polskim dubbingiem.

ocenił(a) serial na 9
borovka666

ciezko z dubbingiem do tego serialu sam szukalem pamietam jak kiedys lecial na canal+

ocenił(a) serial na 8
ironmaiden1996

Na Polsacie leciał z lektorem. Mam nagrane kilka odcinków na VHS i jest tam lektor.

ocenił(a) serial na 10
yehet

Może napiszemy jakąś petycję do polsatu, czy wogóle dysponują jeszcze materiałem ?

ocenił(a) serial na 10
Dellirium

Miło by było usłyszeć chociaż jeden odcinek z naszym tłumaczeniem :) Chociaż jest to typ kreskówki, którą bardzo ciężko przełożyć na polski, składa się w większości z gry słów i idiomów amerykańskich. Mnie uradowałyby napisy angielskie, bo niestety na oryginalnych płytach dvd ze Stanów ich nie ma :/
Osobiście interesuje mnie też nasz dubbing. Pomijam już fakt samego tłumaczenia, ale po prostu chcę usłyszeć Jacka Czyża jako Beetlejuice'a. Czy brzmi bardziej jak Tygrysek z Kubusia Puchatka, czy Rothbart z Księżniczki Łabędzi ;)

natka17_1998

Jeszcze szukasz?

cda[kropka]pl/video/1807187b1
- wstaw kropkę, bo filmweb blokuje.

Masz chociaż jeden :-)

ocenił(a) serial na 10
Spiff

Właśnie widziałam jakiś miesiąc po wstawieniu ;) Od czasu do czasu szukam tych odcinków w internecie i byłam niezwykle zaskoczona nowym odkryciem.
Ale i tak dziękuję za zainteresowanie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones