PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93690}

Życie jak sen

Dream On
7,8 1 383
oceny
7,8 10 1 1383
Życie jak sen
powrót do forum serialu Życie jak sen

Nie będę oryginalna

ocenił(a) serial na 7

jeśli przyznam, że to film z mojego dzieciństwa:). Uwielbiałam go oglądać i oczywiście jak już ktoś napisał, również robiłam to tak aby dorośli się nie zorientowali:)
Film super..na pewno jakieś podobieństwo do Californication jest. Mogliby ten film znów puścić..chętnie obejrzę!

ocenił(a) serial na 9
masachiko

Niekodowane pasmo na C+ to było coś... zawsze nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka

ocenił(a) serial na 9
masachiko

Serial rewelacyjny bez dwóch zdań. Oglądałem go na starym biało-czarnym telewizorze turystycznym przywiezionym przez jednego z kolegów do internatu jednej ze szkół w Gdańsku. Czemu go nigdzie nie powtarzają? Tyle różnych debilnych rzeczy jest wyświetlanych poraz nasty a tego niestety nikt nie pokaże.

ocenił(a) serial na 7
kaprum

Również ubolewam nad tym przykrym faktem..lepiej puścić w telewizji kolejny raz serial dla kobiet( choć sama nią podobno jestem;). Moda na sukces czy różne polskie seriale powtarzane są do znudzenia i pomimo szacunku do osób, które te seriale oglądają to ja osobiście(nie znam bo nie oglądam ale podejrzewam, że mnóstwo w nich łzawych chwytających za serca scen, których nie cierpię! )wolę obejrzeć serial, który w swej obsceniczności kolejny raz poprawi mój nastrój ale przy obecnej sytuacji wypada jedynie w chwili melancholii przymknąć oczy i pomodlić się do wyższej instancji o wznowienie seriali, które naprawdę chciałabym obejrzeć.
Ps. Uwielbiam angielski humor, więc na pewno chciałabym przed okresem przekwitania obejrzeć serię Czarnej Żmiji i Monthy Pythona:)

ocenił(a) serial na 9
masachiko

Zgadza sie! rozkodowane C+ do godziny 20 zlapane przez zwykla antene w polowie lat 90.. Gdy do tego dodamy jeszcze Bajer w Bel-Air i seriale na Polsacie takie jak Ziemia II czy Skrzydla ewentualnie teleturniej, ktory prowadzil Pijanowski (rzucalo sie lotkami do tarczy) - to moje dziecinstwo! ahh to se nie wrati :D
aa no i pierwsze erotyczno-filmowe doswiadczenia ;) heh do dzis pamietam scene, w ktorej glowny bohater zaczal isc na calosc ze swoja kuzynka :P

Tiberivs

Witam, ktos wie skad to mozna pobrac? Prosze o pomoc.

ocenił(a) serial na 7
RbK8811

Próbuję Ci napisać skąd ściągnąć ten serial ale mi wyskakuje, ze moja treść jest niezgodna z regulaminem serwisu:P

ocenił(a) serial na 7
masachiko

Na chomikuj są wszystkie sezony:)

masachiko

Dziekuje za pomoc.

ocenił(a) serial na 9
Tiberivs

Ło matko! Jak czytałem ten wpis to spojrzałem na nick czy to czasem nie ja kiedyś napisałem. Bajer, Życie jak sen, Cudowne lata, Skrzydła, MASH, Ziemia 2 ......
Któż teraz pamięta serial Ziemia 2. Bardzo ciekawy pomysł. Szkoda że tylko jeden sezon

panaho

Pamiętam! Choć bardzo się bałam mieszkańców planety to oglądałam ukradkiem.
Dodałabym jeszcze "Na wariackich papierach" i coś z pasma dla dzieci - "Erie- miasteczko w stanie Indiana". Dzięki temu ostatniemu sobotnie przedpołudnia zamieniały się w czas pełen grozy :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones