PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 795
ocen
7,6 10 1 36795
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Słuchaj Matt, nie musiałeś tak kończyć tego tematu... Dobra, może jest jak jest, ale można założyć ten III temat, dla mnie nie jest łatwo skończyć,to co przecież bardzo długo funkcjonowało (prawie półtora roku!!]. Dziewczyny napiszcie tutaj co wy o tym myślicie i tu o tym podyskutujemy, bo ja wracam dopiero w niedziele, więc na gg na razie mnie nie będzie... Ja jestem za III tematem - i odpiszcie bo się zachleje na śmierć :)

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

Nie zachlywaj sie na smierc. ;]

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

dlaczego nie.. ja zawsze znajde chwile zeby cos napisac :) nigdy za wiele dodatkowego skontaktowania sie ;)

ocenił(a) serial na 10

To jak??? Nie wiem jeszcze co na to Mery, bo Ivona pewnie się nie odezwie. Ale powtarzam, że jestem za 3 tematem, może Matt coś więcej napiszesz , bo Paulli zdanie już znamy.

ocenił(a) serial na 10
DAMIANO_7

Ja jestem zaa:D Noo a patrze, że Mateusz jak zawsze pozytywnie nastawiony xD

użytkownik usunięty
mery_m1

A jak masz juz zamiar sie zachlywac (na smierc) to dzwon po mnie albo powiedz gdzie jestes. przyjade. ;p

ocenił(a) serial na 10

o jejku ile mnie już tu nie było, dziękuje że o mnie Damiano pamiętałeś, pzrepraszam Was za to ze mnie tu nie było ale ostatnio w ogóle nie wchodziłąm na neta, nie miałam do tego głowy, zmarł mi dziadek, potem wypadek samochodowy mojego kolegi z lat szkolnych i kolejna śmierć na miejscu, Boze nawet nie wiecie jakie to było dla mnie ciężkie ale jestem już , przyszłąm jak najszybciej mogłam. Mam nadzieje ze wybaczycie mi....

ocenił(a) serial na 10
Ivona

jestem z Was dumna! ahh!! xD

ocenił(a) serial na 10
Ivona

Przykro mi z powodu twoich kłopotów, niestety każdego z nas kiedyś czy pózniej dopadną :( Ale super, że znowu jesteś z nami, bo traciliśmy nadzieję :) To jak Matt zakładasz nowy temat, czy ktoś inny ma to uczynić za Ciebie?? Przyjedz Matt, napijemy się razem :P

użytkownik usunięty
Ivona

Współczuje Ci Ivona..
no i witaj spowrotem :)

ocenił(a) serial na 10

dzięki za zrozumienie, już jest lepiej:)trzeba zapomnieć i żyć dalej

powiedzcie mi co tam u Was? jak sie dzieci wasze mają? mąż? żona? :D
prześliście do next klasy? pracujecie gdzie? Jezu mam do Was tyle pytań że aż zapominam co napisac :P

użytkownik usunięty
Ivona

gdybys chciala tak bardziej szczegołowo wiedziec to musisz looknąć do II tematu :D
a w skrócie: moje bliźniaki mają sie dobrze, z mężem planujemy jeszcze trójke dzieci :D [ps. to już moj drugi mąż xD], prace miałam ale stwierdzilam ze wakacje i musze odpoczywac bo za miesiac do szkoly ^^ mąż pracuje to wystarczy :P

ocenił(a) serial na 10

Wszyscy zdaliśmy, mamy się dobrze, ja obecnie jestem na wakacjach, pracy nie udało mi się już znalezć, trudno , jeszcze się napracuję w życiu , nie trzeba się śpieszyć :)

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

MOge zalozyc. Teraz tylko wymyslcie nazwe. Bo poprzednio sie klociliscie o to co ja wymyslilew wiec otworzcie swoje tworcze umysly. Niech spadnie na was oswiecenie. I zalejcie nas swoimi pomyslami.

Ja jestem jak Ross z przyjaciol. Juz po 3 rozwodach i najbardziej lubie oswiadczyny. ;P

ocenił(a) serial na 10

Hmmm, nie przypominam sobie tego aby ktoś się kłócił, raczej nikt nie zaproponował nazwy II tematu... A teraz t wspólnie musimy się zastanowić może : "Najlepszy temat w historii część III "( oby nieostatnia ) --- dobra wiem, że trochę denne ,ale dawajcie swoje pomysły i wspólnie coś wybierzemy :)

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

fantastic four come back! :D

ocenił(a) serial na 10

raczej US5 atakuje :D haha :P

użytkownik usunięty
Ivona

przepraszam ^^ "fantastic five come back" :D or "fantastic four+ one person come back!" :D

ocenił(a) serial na 10

A ja mam taki pomysł, żeby w ogóle nie zakładać następnego tematu tylko pisać na tym i już:P No tak u mnie mąż za granicą, jedna żona znalazła sobie męża, druga też, ale teraz już szuka kolejnego xD [Związki les w mojej klasie to norma, chłopaki nas nie zaspakajają xD] No, a dzieci mój synek ma się dobrze, w tym miesiącu rodze bliźniaki xD hehehehe i to na tyle;P

użytkownik usunięty
mery_m1

racja mozna przeciez w tym pisac ;] ach ci faceci ^^...

ocenił(a) serial na 10

Mery ja od 3 lat trzymie w piwnicy dzieci, a to dlatego ze są podobne do ojca, nie chce zeby je kto zobaczył :P:P:P a les ? hmm...pełna tolerancja, w końcu należymy do UE :D i nato ! ;p z facetami to źle ale be facetów to jeszcze gorzej :)
piszmy już tu :)
w morde ale ja zasuwam gwarą:D byłam na wakacjach u kuzynki, w Ochotnicy ( to taka śliczna wieś :)) , a wy gdzie na wakacjach byliście? czy moze gdzies sie jeszcze wybieracie?

użytkownik usunięty
Ivona

ja raczej już nigdzie sie nie wybieram.. jak już to gdzies nad jeziorko czy u siebie w miescie na basen :) a było sie tu i tam :) troche u rodzinki. mniejsza z tym :)
ej Mery ogladasz mecze? jestem dumna z chlopakow.. 3:0 z Niemcami [cwaniak2] :D czego nie moge powiedziec o paniach.. i z Kuba i z Chinkami przegrana.. chociaz ładnie walczyly z mistrzyniami.. oczywiscie pisze o siatkowce ;)
aa i jeszcze piłka ręczna.. oglada ktos? u mnie w domu mama jest zapalona ogladaczka piłki recznej ^^ ja zdecydowanie wole siate :) i ta radość chlopakow jak zdobywali pkty :D cieszyli sie jak nigdy :) widac ze cos sie zmienilo w polskiej drużynie od powrotu z Brazyli :) taka lepsza atmosfera x) ale to tylko moje zaobserwowanie :)

ocenił(a) serial na 10

Hehehe a co ojciec aż taki brzydki??;> No oglądam dzisiaj też przegrały lipkaa:/ ale kurcze we wtorek trzeba było wstać już o 7 żeby obejrzeć chłopaków i jutro też trzeba będzie wcześnie wstać:P kurcze ale dzisiejszy mecz polek był bardzo emocjonujący a taki właśnie lubię ale z lepszym zakończeniem:D A na wakacjach nigdzie nie byłam i się nigdzie nie wybieram;]

użytkownik usunięty
mery_m1

dzisiaj bylam tak zdenerwowana jak nigdy gdy przegrywałysmy 2:0..
a jutro zamierzam wstac o 8:30 zeby obejrzec chopoków :D
mam nowine! xD zaczelam sciagac the O.c. serie 2 ^^ i juz jestem po dwoch odc. [cwaniak2] :D

ocenił(a) serial na 10

Ja się nie chcę chwalić, ale we Wrześniu to jadę do Bułgarii na 2 tygodnie :D I jeśli chodzi o szkołę, to olewam ja na 2 tygodnie, a co mi tam... :P Tylko potem jak wrócę, to dopiero będzie odpytywanie Damiana z każdego przedmiotu :) A tak pozatym to juz nigdzie w Sierpniu się niewybieram.... Dobra, czyli piszemy juz tutaj } no problem :) Mery jak zawsze ma dobre pomysły *** Paulli widziałem ten mecz Polaków w siatke, super grali... A piłkę ręczną widziałem tylko kawałek. No i super , że jesteś Ivona - cieszy mnie to baaaaaaaaardzoooooooo *

ocenił(a) serial na 10
DAMIANO_7

no Mery raz jest lepi a raz gorzy :P:P ja mom gorzy :P:P ale mówi sie trudno :)
jea siatkarze dziś wygrali :D i ćwierćinał i oby sie tylko na nim nie skończyło:D
o Damiano :D to Ty szalejesz :D a ja we wrześniu jade na wesele na Ukraine ;D kuzyn znalazł sobie Ukrainke W Anglii, no bardzo unijne zagranie ale co tam, cza jechać :P cieszy mnie ze Cb to cieszy :P

użytkownik usunięty
Ivona

Siatkarze przegrali z brazylia ostatnio czy nie? Bo nie doogladalem do konca. Nareszcie wkoncu Polska sie rozkrecila i sa medale 2 zlote 2 srebrne i 1 braz. ;)

ocenił(a) serial na 10

no z Brazylią akurat przegrali .
rozkręciła sie, fakt, ale bywało lepiej :)

ocenił(a) serial na 10
Ivona

Eee spokojnie i tam mamy już ćwierćfinał:D I założe się, że jakiś medal będzie nasz;P Ooo wselaaa mmm... coś cudownego hehehe xD ja też mam jedno we wrześniu:)

ocenił(a) serial na 10
mery_m1

No i po medlu;( przykro, ale za 4 lata się odegramy i wygramy;) a za 2 lata znowu Mistrzostwa:D

ocenił(a) serial na 10
mery_m1

Tak, ale tacy stratni z tych Igrzysk nie wrócimy mamy narazie chyba 8 medali tak??? Bo się juz pogubiłem, a moze jeszcze cos zdobędziemy... Ech wakacje mijaja i jakoś coraz szybciej lecą i niedługo : BACH 1 WRZESNIA.... Rany , ale mi to szybko zleciało.. A co tam u was???

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

jestem zalamana.. ani polska siatkowka ani piłka ręczna nie weszła do półfinału.. cóż ;/ trza liczyc na kajakarzy ^^ bo panie nie zaciekawie rzucaly mlotem -.- jak to sie mowi: życie.. ;)

ocenił(a) serial na 10

oj tak Paulli 'życie Polaka ' ;p. no trudno sie mówi i żyje sie dalej. przyznam sie wam ze miałąm dużą nadzieje że przejdziemy ale jak to mówią nadzieją matką głupich, no tak, mamy 8 medali :)

użytkownik usunięty
Ivona

pozostało tylko czekac na następną olimiade ;] :D

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

No i 9 medali. Damiano moja kolezanka zaczyna studiowac w tym roku w Wawie weic jak cos to poweidziala ze mam pretekst by pojechac do Wawy i przy okazji mozna bylo by sie spotkac. Powiedziala mi ze wystarczy ze np. poweim ze pomagam jej sie na swieta znosic. ;D bo tak to moja mama nie wiem czy chcialaby bym sam pojechal. ;) ;P

ocenił(a) serial na 10

No to jest jakaś myśl :D Ja tam jestem za, bo ja też mam podobny problem co ty : mnie samego poza Wawe ( no chyba , że do rodziny) by nie puścili :P

użytkownik usunięty
DAMIANO_7

Medali to juz 10 chyba oglnie wsyztskich bylo. No mnie tym bardziej do wielkiego miasta nie puszcza. Za rok moze jak juz 18 skoncze. ;] Z tym ze wtedy to juz planuje do Nimiec pojechac do pracy bo wiem ze szukaja do zbioru owocow a przy okazji cos sie zobaczy. ;p Ale jak bede jakos w Wawie do napisze. ;]

ocenił(a) serial na 10

Ok. A do tych Niemiec to sam się wybierasz?? Czy masz tam familie? Może i ja bym skoczył z tobą :P

ocenił(a) serial na 10
DAMIANO_7

uch Matt to Ty do nazistów pojedziesz?! :D no bój sie Boga xD sprzyda tam sie jakaś polska ręka:P w dodaktu gdyby tam Damiano pojechał z Tobą to dwie polskie ręce to niejedna;p
ja miałam jechać w te wakacje do USA ale z racji wydarzeń z ostatnich miesiecy nikt nigdzie nie pojechał, więc pojade pewnie za rok:)

użytkownik usunięty
Ivona

To my z Damiano kupujemy dwie ogromne walizki i sie pakujemy i ty nas przezucisz do jUeSeAj i o.
No nie mam tam zadnej rodziny. Jechal bym sam. W siedlcach chyba jakis autokar jest i on zabiera albo cos w ta mańke. Oj tam naizsci, nie nazisci wazne ze prace daja. ;] Moja mama jeszcze nie wie o tych planach. ;p

ocenił(a) serial na 10

Hahahah w mańke oo zgooon xD hahaha nie no nie mogeee xD
No to nie ładniee Mateusz musisz powiedzieć mamusiii:D Achh te wakacje raz nudnawe, a raz takiego rozpędu dostaja, że szok:D Do niemiec??;> w życiu!! Chyba, że kurcze przejechać przez ten śmiesnzy kraj, ale tam nigdy bym nie poszła do pracy:P Ruskich i Niemców to tak nienawidzee, że szkoda gadać. I za chwile kurcze rok szkolnyy ja nie chce tam wracać ludzie ratunkuuuuu!!!!:D Chyba, że do znajomych haha xD

użytkownik usunięty
mery_m1

Ivona zabieram sie z Toba :D

użytkownik usunięty

No jezeli Ivona zbaierze i mnie to ja spoko moge Deutschladn odstawic i jechac z wami. ;D Ej Mery wazne aby gdzies sie zatrzymal autokar. ;D

ocenił(a) serial na 10

ja też nienawidze nazistów i potomków stalina! dla mnie to czarne ziemie.
także jak ktokolwiek chce jakiś ruch oporu utworzyć to sie pisze! :P
huhu to sie Was nabrało, gdybym mogła to bym wszystkich wzięła ale już kuzynka jedzie i zajmuje drugi pokój;p chyba ze chcecie spać pod amerykanskim mostem;p

użytkownik usunięty
Ivona

Ja chce. Ja chce. Ladny katonik sie znajdzie w jakims przyjaznym otoczeniu kolorze i ot voila.

ocenił(a) serial na 10

Ja nie podziękuje:P Wole mój zambrowskii most:D przynajmniej jest pod nim przejście ładne zrobione:) hahaha xD W sumie masz rację Mateusz oby się gdzieś zatrzymał i była tam dobra pracaa:P

użytkownik usunięty
Ivona

ważne Ivona ze mnie przemycisz do Stanów :D pozniej cos sie wykombinuje xD
precz z nazistami! -.-

ocenił(a) serial na 10

to lepiej sie odchudzajcie moi mili bo niedługo cza bedzie do walizek wejsc!;p

użytkownik usunięty
Ivona

a co ze szkołą? :D

ocenił(a) serial na 10

Haahaha zachciało się wam lecieć do Stanóww:D Ja zostane tuu:D AA kurcze jak przed rozpoczęciem??;> Ja to kurcze nie czuje, że do szkoły, ale jak pomyśle to brzuch mnie boli hahaha xD

użytkownik usunięty
mery_m1

Wlasnie powoli wybija ostatnia godzina ustawowej wolnosci uczniow. Bryyy...
W tym raku wlasnie totalnie sie nie czuje ze to juz koniec wakacji. Nparawde. No Nie?
No stany. Sluchaj Ivona tylko ja to bym prosil tak na zachodnie wybrzeze. Ok? ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones