PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191325}

Życie po życiu

Afterlife
8,0 711
ocen
8,0 10 1 711
Życie po życiu
powrót do forum serialu Życie po życiu

Niedawno kupiłam ten serial.

użytkownik usunięty

Niedawno kupiłam ten serial w saturnie w nim jest 6 odcinków

1.Więcej niż dostrzega oko.
2.Głębiej niż kości.
3.Daniel jeden i dwa.
4.zwiedzeni
5.Sypiając wśród zmarłych.
6.7:59

serial jest naprade ciekawy więc polecam na internecie albo kupić bo warto pooglądać :))

a wy co sądzicie?

użytkownik usunięty

To prawda, serial ten jest ciekawy i warty uwagi. Sama oglądam go zawsze w wakacje, jeśli jest emitowany. Ja szukałam przez dłuższy czas wersji online, ale teraz chyba też zdecyduję się na zdobycie go i będzie drugi cały serial do mojej kolekcji.

ocenił(a) serial na 10

Tzn. w Polsce go kupiłaś? Wydali go? A możesz napisać pod jakim tytułem i czy na dvd czy np. na vdc po ile odcinków na płycie i za ile? Sorry, że tak wypytuję, ale bardzo polubiłam ten serial i nie spodziewałam się, że zostanie wydany w Polsce. A jeśli tak się stało, to będę wypatrywać, tylko chcę dokładnie wiedzieć jak i stąd te pytania :)

ocenił(a) serial na 10
Eleonora

Już wszystko wiem, spojrzałam sobie na allegro i z radością znalazłam oferty :)

Także już nie mam pytań, ale zdecydowanie bardzo dziękuję za to, że założyłaś ten temat, bo nie przyszłoby mi do głowy, że to wydadzą. Ale super :))) Tylko niepokojące jest nieco, że nie widać drugiego sezonu, ale może jeszcze wydadzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones