Sposób nr 1 na śmierć? 

ostatnia wypowiedź: mrowa93
KevinRudolf KevinRudolf

Sposób: Który według Was był najlepszy?? Które były najzabawniejsze i które najobrzydliwsze?
Który epizod szczególnie przypadł Wam do gustu??
a i takie pytanie: "sposób nr 1#" widział ktoś?? Albo "nr 1000#" ?? :-D
ja mam parę szczególnych i okropnych przypadków, które dobrze pamiętam ;D Tak na szybko:
1. Gość pracujący w studiu piercingu i tatuaży, który połknął łańcuch i na nim zawisnął... - wg mnie
najstraszniejszy i najobrzydliwszy sposób :-)
2. Laska, która podniecała się gdy ktoś na nią wymiotował... - równie odrażające.

:-D Uwielbiam to oglądać :-) Podoba mi się ten serial dlatego,że jest taki sarkastyczny i wesoły
zarówno, a także to jak specjaliści pokazują i tłumaczą przyczyny śmierci :-)

• drummer4513 drummer4513

Mogę odpowiedzieć na jedno z Twoich pytań: mianowicie na 1000 sposób na śmierć.

Wchodzi kobieta do szpitala, a w nim znajduje sie wiele osób, które głupio zakończą życie, bo są śmiertelnie ranni. Owa kobieta idzie do jednej z sal. Na tej sali leży sobie stary człowiek, który okazuje się jej ojcem. Z powodu sędziwego wieku mężczyzna umiera z przyczyn naturalnych. Oto jest nr 1000 sposobu na śmierć :D

• KevinRudolf KevinRudolf

naprawdę? oj to tego jeszcze odcinka nie widziałam :-)

• sandra_Debska sandra_Debska
      ocena: 10

A pierwszym sposobem była śmierć podczas seksu ;d Było sobie małżeństwo, tylko oni nie consumato po ślubie. I jak wreszcie sie do tego zabrali, to było coś, że umarli na zawał, czy cos podobnego ;D

• HeatherSweet HeatherSweet

Taka młoda para odpoczywa na posesji na którą się włamali, na której trwa remont i kąpią się w basenie i chłopak wymyśla że zrobi taki wślizg do wody po jakiejś macie czy coś i tak też zrobił, ale wystawał tam gwóźdź, który rozciął mu cały brzuch i on wślizgiwał się do tej wody gubiąc wnętrzności i wpadł do basenu jako trup krwawy. Koniec.

o jaaaa chciałabym to zobaczyć! :-)
      ja z krwawych pamiętam: koleś - jakiś gwiazdor, jeździł drogimi brykam,i miał wypasioną chatę i młodziutkie laski u boku, oczywiście był chamem i wielkim gburem, ubliżał tym swoim kobietom, ale w końcu jak to w 1000wtd zginął śmiercią tragiczną... Gdy relaksował się i wyzywał piękną i młodą kobietę (bo jakby inaczej) w jakuzzi, nagle (właśnie nie wiem o co tam dokładnie chodziło... może pamiętacie? albo maci link do tego filmiku?) wessało mu flaki przez odbyt.... okropieństwo cały basenik w krwi....;/

• patrykniedzialka patrykniedzialka

Nie flaki lecz kawałek odbytnicy. Wyszła mu kawałek z ciała, ale główna przyczyna śmierci to było wykrwawienie :)
        Widziałem wszystkie odcinki więc pytaj o co chcesz :) polecam się :*

oglądałam jakiś czas temu na Polsat Play sposób nr 1 na śmierć, ale wg mnie nie zasłużył na nr 1;/
    Młode japońskie małżeństwo, no może nie takie młode, bo z chyba 8letnim stażem, od zaślubin nie uprawiali seksu, i kiedy stwierdzili, że to zrobią, oboje w trakcie orgazmu dostali zawału i umarli. Dobrze, że razem! też dokładnie nie rozumiałam o co chodziło? Może mieli chore serca?

• movies_2 movies_2

1.Laska, która podniecała się gdy ktoś na nią wymiotował
    2.Babka z powiększanymi piersiami które eksplodowały w samolocie.
    3.Koleś który chciał zaimponować sąsiadce i udawał rodeo piłą łańcuchowa.

1, 3 widziałam, a wybuchających cycków nie ;D ale z tym wymiotowaniem to przegięcie...;/;/

• movies_2 movies_2

Wczoraj był o kolesiu który wyjął serce krowy, podłączył do prądu żeby biło i wsadził w to serce swojego penisa żeby zaznał przyjemności. Dla niego trochę za mało biło więc podłączył jeszcze jeden kabel ale bez uziemienia i go poraziło.

o nieeee.... masakra!
          w ogóle odkryłam, że 6 sezonów jest na kinomaniak . tv.... więc można szukać tam ^^
          oglądałam ostatnio coś drastycznego, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć, chyba w zeszłym tyg był taki odcinek w pt lub sobotę

• CelineMarie CelineMarie
    ocena: 9

aż się nie chce wierzyć bo większość jest bardzo głupich/niesamowitych np.kolega chciał pomóc kumplowi uciec z więzienia,więc przemycił w odbycie granat,niestety ten nie chciał wyjść z niego,kumpel włożył rękę do odbytnicy kolegi ale wyciągnął tylko zawleczkę ,granat wybuchł zabijając ich obu

powiem Ci, że akurat w te historię jestem w stanie uwierzyć! :-)
      ale masz rację, jest mnóstwo niewiarygodnych przypadków

• CelineMarie CelineMarie

ależ ja wiem,że one są prawdziwe,bo niektóre są np.potwierdzone na filmikach na youtube ,a niektóre pamiętam z wiadomości ,to tylko dowodzi jacy ludzie potrafią być głupi

• negativaa negativaa

ogladalm poki co tylko jeden odcinek... tak zapamietalam ten filmik -skok na spadochronie dziewczyna wirowola w powietrzu prawde mowiac wszystko wskazywalo na to ze zginie jednak przeżyła uderzyła twarza w ziemie stracila przednie zeby

hehehe :D
      nie widziałam jeszcze tego sposobu ;p

To jeszcze była stara seria. Nie była taka krwawa i dyrastyczna ale na końcu jeden wypadek pokazywali jak ktoś przeżył.
      Generalnie była to seria nudna i głupia ale w następnych seriach pojawiła się KREEEW!!!
      WIĘCEJ KRWI :D

• ManiakowyPingwin ManiakowyPingwin

Moje faworyty:
    1. Facet wykorzystywal kobiete, lejac na podloge benzyne, ona wszystkie benzyny z dywanu wlala do wiadra i wylala to do kibla. On poszedl do toalety, zapalil papierosa i jego dupa wyleciala w powietrze.
    2. Kobieta sie udusila wlasnymi cyckami.
    3. Dom starcow. Pewien starzec byl wynalazca i budowal teraz lampe z ogorka. Ich opiekun chcial go zabrac i porazil go prad xD

Tego pierwszego chyba jeszcze nie widziałam :-)

NO TO OBEJRZYJ!!! *babciu, to jest zajebiste*

Serial teraz ma być emitowany we wtorki na tv4 o 21, wow ! :-P

21?! Myślałem, że o 23 :OOO

Jak wczoraj reklamowali, to mówili 21, no chyba, że coś mi na mózg padło o.O?

o 21 we wtorki a premiery w pon o 23,
              Jestem ekspertem z tego serialu więc pytajcie o co chcecie

• gabiszu gabiszu

Akurat co do jedynki, to w Pogromcach Mitów udowodnili, że nie ma możliwości by spowodować wybuch, wrzucając do kibelka pełnego benzyny zapalonego papierosa, także ta śmierć jest zmyślona.

• deconstramus deconstramus

Andrea ktora nabiła sie odbytem na metal podczas treningu ......

UUU bolesne... Było parę takich odcinków, gdzie umierali na treningu, wfie, basenie albo jakiś trener był nadpobudliwy wydzierał mordę i umierał ;]

• Pioruna3d Pioruna3d
    ocena: 8

Z tych odcinków, które na razie obejrzałam najobrzydliwszy był ten, gdzie pewien gość (wyglądał jak żul) stanął na drodze. Jakaś ciężarówka (jechała nią para) się zatrzymała, a wtedy on wyjął pistolet. Odchodząc do tyłu nadział się na jakąś sprężynę, napompowało go i wybuchł. Te flaki leżące na ziemi...

Pamiętam, straszne i mało prawdopodobne jak dla mnie :-)

• deconstramus deconstramus

pieprzowa lawetywa :D

• mrowa93 mrowa93

albo odcinek z tym levelasem który "miał małego" i aby podleczyć swoje kompleksy przywiązał sobie gumowym wężykiem do uda kiełbasę niestety po pewnym czasie odcięło mu to dopływ krwi do kończyny i powstał zakrzep który przedostał się do serca w wyniku czego zmarł

Przypomniało mi się jedno z tych bardziej drastycznych: dwójka małolatów z kolczykami w językach, całują się ze sobą, każde siedząc w dwóch różnych samochodach, jadących w tych samych kierunkach (dobre i to), gdy nagle zaczepiają im się kolczyki i wpadają w kontener, który był pomiędzy autami... Aż mnie boli głowa jak sobie to wyobrażam!!

• Fornettka Fornettka

o to było hardkorowe.. chociaż to raczej były aparaty ortodontyczne.
      obrzydliwe było jak sobie znajomi organizowali jakiś konkurs pierdzenia jeśli dobrze pamiętam, i panna postanowiła sobie jakoś powietrza pod ciśnieniem napompować dla lepszego efektu, nie pamiętam dokładnie czym. w każdym razie jej tyłkiem wnętrzności wyleciały.
      no ale pewnie wygrała ;D
      swoją drogą komentarze lektora są genialne.

Oj komentarze naprawdę są świetne, tak samo jak ten gość z Parszywej 20tki, też zawsze ma cięte riposty ^^
        Może i aparaty, niestety teraz dobrze nie pamiętam.
        Chciałabym zobaczyć ten sposób, który opisałaś, bo chyba go jeszcze nie widziałam. Na kinomaniaku są odcinki...

• Trojden Trojden

Bo to jest ten sam lektor - Paweł Straszewski. :) Ten sam jest również komentatorem w Teleexpressie - tzn. nie widać go, ale słychać jego głos, gdy kamera jest w terenie, poza studiem.

"Brown Brown sprawił, że z Tomo poleciała krew krew" - ten tekst mnie rozwalił. :)

Jak dla mnie najobrzydliwsza śmierć to była ta z laską, co lubiła jak na nią wymiotowali. A najzabawniejsza - trudno mi wybrać, sporo ich było. Fajne było to, jak koleś - doręczyciel poszedł do dwustukilowej kobiety, uwiódł ją i uprawiał z nią seks, i kidy ona była na górze, doszła i z tego powodu zemdlała, przygniatając kolesia swoim ciężarem i dusząc go cyckami. :)

Według mnie to uduszenie było mało prawdopodobne. Wydaje mi się, że człowiek w panice jakoś by się uwolnił, albo chociaż wyciągnąłby głowę.... ale co ja tam mogę wiedzieć, jeszcze nigdy nie przygniotła mnie taka tłusta baba xD
            Też o tym sposobie z wymiotami pisałam w pierwszym poście, naprawdę odrażające.
            Albo koleś w jakuzzi, któremu wessało odbyt, jelito grube i całą resztę.... Fuuuu

• Diabloo797 Diabloo797

To były kolczyki.

• Fornettka Fornettka

może, ale nie wiem czy da sie tak zaplątać kolczykami.

Jeśli były kulki to nie, ale czasem kolczyki są z bajerami, a niektórzy noszą nawet dwa w języku. Więc w sumie w panice i stresie dałoby się zaplątać... Choć aparatami prędzej, ale z tego co kojarzę, lektor mówił o kolczykach, bo cała ta banda zresztą była w kolczykach.

• Fornettka Fornettka

ale w panice i stresie można się na pewno też skutecznie wyplątać nawet kosztem języka ;)

To ja bym się chyba nie odważyła na to, żeby stracić język.... Oj aż mnie wszystko bolało jak to kiedyś oglądałam. Ale taka śmierć jest naprawdę drastyczna, wiesz, co się zaraz stanie i nie możesz nikogo poinformować, bo masz zaplatany język... Generalnie oni wszyscy to jacyś straszni debile, którzy jechali między kontenerami, to było specjalnie, czy nie zauważyli?

• Fornettka Fornettka

pewnie się tak wygłupiali i myśleli że zdążą. w tym programie to sami debile są, wszyscy powinni dostać nagrody darwina.

i pierwsze miejsca ;D nic tylko pogratulować głupoty przez która giną, 1000 debili mniej na świeci :-D

A jak laska padła to koleś w panice ''zalała mnie krwią z dupy'' xD

• Fornettka Fornettka

ale zbieg okoliczności, nie oglądałam programu już dawno a akurat dziś przypadkiem trafiłam na odcinek gdzie był właśnie sposób pierwszy.
    aczkolwiek coś chyba musiało być z tymi Japończykami nie tak - pani doktor powiedziała, że gdy ktoś nie uprawia seksu 7 lat to serce może być do takiego wysiłku nie przyzwyczajone i dlatego umarli. gdyby tak było to by wszyscy umierali przy pierwszym razie xD

Ale na pewno poruszali się, chodzili po schodach czy biegali na autobus, więc jakby mieli zdrowe serca, to nawet brak wcześniejszego ruchu fizycznego nie spowodowałby śmierci przy wysiłku w łózku. Z tego co pamiętam, to oni właśnie dlatego nie uprawiali seksu, bo mieli chore serca.

• Fornettka Fornettka

nie uprawiali, bo cierpieli na hiperwentylację. było pokazane jak wdychają powietrze z papierowej torebki chyba po to aby się ... odtlenić (tak wnioskuję na chłopski rozum). chyba ciężko przeżyć orgazm z takim zaburzeniem ;/

Nie wiem, ciężko stwierdzić. Ale jakby nauczyli się oddychać w takich sytuacjach, to może nie byłoby to takie trudne? Naprawdę ciężko stwierdzić.... I teraz powstaje pytanie: jeśli muszą gdzieś pobiec, albo się poważnie zestresują lub wystraszą (chodzi mi o to, że mogą przeżyć jakieś emocje porównywalne do orgazmu, gdzie serce szybciej bije, oddech przyspiesza itp itd), to mieli mnóstwo powodów, przez które mogli umrzeć. Eeee ten sposób jest bardzo naciągany. I że niby dwie osoby i w tym samym czasie? Wiadomo, że różne organizmy różnie reagują.

• Anna_95 Anna_95
    ocena: 8

facet przywiązał kiełbase do nogi,kobiety przygniotły faceta i wybuchający kibel :D

• czomo12 czomo12

Najobrzydliwsze to te dotyczące pochwy, było parę, np. jak dziewczyna dostała jakiegoś syfilisa po ogoleniu tej części ciała, obleśne totalnie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true