PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38407}
7,1 52 905
ocen
7,1 10 1 52905
4,3 6
ocen krytyków
13 Posterunek 2
powrót do forum serialu 13 Posterunek 2
Danielultras1

Warto dodać, że Kasia w końcowym odcinku zaprasza właśnie na 3 sezon.

ocenił(a) serial na 9
Danielultras1

Kasia w oststnim odcinku PIERWSZEJ serii zaprosila na druga, nigdy nie zapraszala na 3 sezon

semr

Wybacz, mój błąd.

ocenił(a) serial na 9
Danielultras1

wybaczam:)

Danielultras1

Mogę tylko domniemywać, strzelać, ale jedyne, co przychodzi mi do głowy (co nie znaczy, że jest to prawdziwy powód) to fakt śmierci dwóch bohaterów: komendanta (Marek Perepeczko), a potem parę lat później Stępnia (Marek Walczewski). Gdyby więc nawet uprzeć się i nakręcić 3 serię to bez nich nie byłoby to już to samo i - przynajmniej dla mnie - serial straciłby na wartości.

cOOba

Rozumiem ze to twoje domysly , ale moim zdaniem gdyby chcieli kontynuowac serial to by nie czekali ponad 5 lat ... Perepeczko zmarl w 2005 a Walczewski w 2009 , jest tutaj jeszcze kwestia Lew Rywina ktorego rowniez zamkneli w 2005 roku , ale odsiedzial bardzo maly wyrok wiec rowniez nie mialoby to wplywu na serial . Serial po prostu po 2 sezonach moze nie uzyskal takich wynikow jakie byly przewidywane i po prostu zostal zdjety z anteny ;)

ocenił(a) serial na 8
Darthalex

A może po prostu wyczerpały się pomysły i nie nakręcili dalej.

ocenił(a) serial na 3
pazdziollo99

patrząc na odcinki drugiej serii to juz wtedy im się skończył pomysły..

Darthalex

W dzisiejszych czasach pewnie byłoby nadal na przykład,dla przykładu głośno szczególnie w internecie o Katastrofie Smoleńskiej.

Darthalex

Albo o Andrzeju Lepperze.

cOOba

Mam podobne problemy w rzeczywistości niczym aspirant Stępień(fikcyjna serialowa postać)obydwaj mieliśmy operację na oczy). Chętnie zobaczyłbym lokację tego 13-stego Posterunku. Też jestem krótko wzroczny, ale niekoniecznie ślepy i nie łysy,ale powoli łysieję(jest to kwestia genetyczna). No i chyba raz widziałem nad Morskim Okiem aktorkę co grała jedną z nauczycielek w Seksmisji. No,ale się odezwałem,bo się wstydziłem i nie byłem pewny czy to,aby na pewno ona.

cOOba

Co jeśli gdyby sezon trzeci powstał? Rolę Stępnia mógłby zagrać Andrzej Grabowski,który grał rolę Gebelsa w serii filmów Pitbull albo ja mógłbym zagrać Stępnia jako nowy aktor albo też zupełnie nową postać w dzisiejszych czasach. Tak na przykład,dla przykładu fanserwis jak obecnie w Gwiezdnych Wojnach od Disney’a.

cOOba

Ale jest jeden problem wstydzę się no i chyba nie mam odpowiedniego doświadczenia aktorskiego. Nie jestem ekspertem, to znaczy nie jestem ekspertem.

ocenił(a) serial na 8
luke11685_gamerz31w

To widać żeś wstydliwy. Nawet przez neta plączą Ci się słowa więc co by było gdybyś miał stanąć przed kamerą... Natomiast lokacja trzynastego posterunku nie istnieje - została stworzona wyłącznie na potrzeby serialu

Shabranigdo

A może mogliby zrobić przynajmniej remake/reboot serialowy 13 Posterunku tak jak z Wiedźminem. Arnold Schwartzenegger jako Arnie,Jim Carrey jako Cezary Cezary,Simon Pegg jako Luksus,Steven Seagal jako Wiesław Słoik,Danny DeVito jako Rysiu,Dave Bautista jako Stępień,Kath Soucie jako Kasia. Trochę rozwinąłem pewnego mema.

Shabranigdo

Chyba jednak istnieje. Oto dowód. Ale chyba nie jestem pewny czy można podsyłać linki. Chyba jako bardziej muzeum straży pożarnej.

luke11685_gamerz31w

Jeśli nie mogę wysyłać linków to jest w Warszawa Nasze Miasto. Podane są tam większość szczegółów.

Shabranigdo

Jak widać muszisz sobie poszukać w internecie,bo nie pokażę dowodu,bo chyba nie ma odpowiednich uprawnień.

luke11685_gamerz31w

Miałem na myśli musisz. Literówka mi się zrobiła. Ale widziałem w internecie.

Danielultras1

Po tragicznej drugiej serii nie ma się co dziwić, że nie nakręcili trzeciego sezonu...

wik1992

Fajnie by było jak by zrobili coś w Rodzaju American Pie Reunion, wiecie taki film kiedy spotykają się po latach.. z wyjątkiem Komendanta i Stępnia. :(

ocenił(a) serial na 8
wik1992

Druga seria nie była tragiczna. Po prostu wszystko się kiedyś kończy. Została domknięta