PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38365}

13 Posterunek

7,2 123 709
ocen
7,2 10 1 123709
6,4 13
ocen krytyków
13 Posterunek
powrót do forum serialu 13 Posterunek

Moim marzeniem 3 seria mogłaby wyglądać tak:
-Na miejsce zmarłego Komendanta widziałbym np. Jana Englerta( coś jak Lipski z Kilera) albo Mariana Dziędziela
-Pazura jest st. posterunkowym ale w pierwszym odcinku od razu zostaje zdegradowany do posterunkowego, dalej jest z Kasią i teraz zamiast siostry odwiedzają ich dzieci bliźniaki
-Arni odszedł z policji i wzorem prawdziwego Schwarzeneggera został jakimś politykiem wpadającym czasem na posterunek
-powrót Bezdomnego Janka, Zofii ( Joanna Sienkiewicz) i Luksusa
-role powracające: Angelika, Ksiądz, inspektorzy, Agnieszka Włodarczyk, Rysiu
-nawiązania do postaci Komendanta i Stępnia np. w gabinecie komendanta zdjęcie Perepeczki
-na środku posterunku posąg psa Pershinga
-nowe postacie: np. Marcin Dorociński parodiujący swoją postać Despera z "Pittbula"

ocenił(a) serial na 10
Pawlikon88

zgadzam się z tobą Englert na komendanta by się nadawał w sam raz ale to i tak by nie wypaliło bo dzisiejsze kontynuację są niewypałem

ocenił(a) serial na 8
Pawlikon88

Ja bym to widział tak
- w roli komendanta Krzysztofa Kowalewskigo
-Jana Englerta jako inspektora który pojawia się co jakiś czas.
- Do obsady dołączył by Jarosław Boberek jako posterunkowego (utkwił mi w pamięci jako gapowaty policjant tu by się na dał )
- Siostra Czarka w Policji ?? Poszła w ślady brata :D
- Żadnych bliźniaków
Z resztą tego co napisałeś bym się zgodził

użytkownik usunięty
Pawlikon88

ja bym zrobił tak
- w roli komendanta Krzysztofa Kowalewskiego i by miał psa rasowego owczarka niemieckiego.
- Jana Englerta jako inspektora który pojawia się co jakiś czas.
- Do obsady dołączył by Jarosław Boberek jako posterunkowego (utkwił mi w pamięci jako gapowaty policjant tu by się na dał )
- zgadzam się z tobą jakub33 Siostra Czarka w Policji ?? Poszła w ślady brata
- Pazura jest st. posterunkowym ale w pierwszym odcinku od razu zostaje zdegradowany do posterunkowego, dalej jest z Kasią i teraz odwiedzają ich dzieci bliźniaki
- Arni jest Przodownikiem
- Kasia jest Aspirantem i Zofia (Joanna Sienkiewicz) też jest Aspirantem
- powrót Bezdomnego Janka, Luksusa a luksus jest Przodownikiem
- nawiązania do postaci Komendanta i Stępnia np. w gabinecie komendanta zdjęcie Perepeczki
- a za Stępnia zatopił być Sylwestra Maciejewskiego
- role powracające: Angelika, Ksiądz, inspektorzy, Agnieszka Włodarczyk, Rysiu a Rysiu będzie Podkomisarzem
-

użytkownik usunięty

cdn..
- na środku posterunku posąg psa Pershinga
- nowe postacie: np. Marcin Dorociński parodiujący swoją postać Despera z "Pittbula"
- nowe postacie: np. Antoni Pawlicki jako komisarz , Ireneusz Czop , Magdalena Walach oni będą komisarzami, Marta Dąbrowska jako kuzynka arni
- nowe postacie: np. barbara mularczyk jako siostrzenica luksusa
- nowe postacie: np. Andrzej grabowski będzie podkomisarzem
e tam poprawę Kasię i Zofię (Joanna Sienkiewicz) na stopień oni będą sierżant sztabowy
i poprawę jeszcze Arni i luksus na sierżant
- będzie nowy serial, budynek,
ja mogę zrobić tak serial 15 posterunek, a budynek będzie największy od budynek od 13 posterunek
i będzie dokładniej niż tamtym serialu 13 posterunek
- nowe postacie: np. Małgorzata Kożuchowska jako

ocenił(a) serial na 10

co do Pawlickiego, Walach, Czopa się zgadzam. I dorzuciłabym jeszcze Agatę Kuleszę, a komendanta może zagrać Marian Kociniak albo Piotr Fronczewski. A Stępnia może zagrać Sylwester Maciejewski albo Piotr Pręgowski.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

dobry pomysł kto zgadza zemną o tej oponii

ocenił(a) serial na 10

no ja się też zgadzam bo ja to wymyśliłam.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

fajne pomysły.było by co oglądac

ocenił(a) serial na 10
lukasz16

proponujecie żeby inspektorów ktoś inny zagrał, przecież Barbara Burska (Pierzchała ) i Andrzej Niemirski (Kot) jeszcze żyją więc mogą zagrać w nowej serii 13 posterunku.

Pawlikon88

a ja bym juz nic nie robi, poniewaz to nie wypali. To juz nie te lata i nie ten klimat. Te stare piekne czasy juz nie powroca, rowniez 13 posterunek juz nie bedzie taki sam. Mowia ze lata 90 to byla bieda i nedza, ale to byly piekne czasy :)

ocenił(a) serial na 9
Pawlikon88

nie ma już z nami komendanta i Stępnia :( więc uważam ża 3 seria nigdy nie powinna powstać! nie ma sensu

ocenił(a) serial na 10
belamyszkow

ale nawet gdyby żyli to i tak by tego nie zrobili chociażby dlatego że parę lat po zakończeniu 13 posterunku Marek Walczewski zrezygnował z aktorstwa bo miał Alzheimera dlatego wtedy grał mało m.in ubu król, Ono. Bardzo uwielbiałam Walczewskiego był zajebisty w roli Stępnia, w roli w Vabanku II i w banku nie z tej ziemi. Szkoda że Perepeczko i Walczewski nie żyją, bo gdy na nich patrzę i na pozostałych aktorów z 13 posterunku to mi się czasy dzieciństwa przypominają.

Pawlikon88

Jestem za przywróceniem Luksusa (Pawła Burczyka) i Zofii (Joanny Sienkiewicz)!!!! Jestem ciekaw dlaczego Paweł Burczyk i Joanna Sienkiewicz zrezygnowali z aktorstwa???

ocenił(a) serial na 10
todwaggner1997

też mnie to zastanawia dlaczego nie pojawili się w II serii byli zajebiści, bardziej Luksus uwielbiam Luksusa najbardziej go lubię za to jak tą przedszkolankę próbował poderwać, ja bym chyba od razu na niego poleciała jakbym była na miejscu przedszkolanki.

kinomanka_13

Wg mnie Luksus był nieco lepszy od Rysia z II serii. Paweł Burczyk lepiej się wczuł w rolę niż Arkadiusz Jakubik, ale to tylko moja opinia. :-)

ocenił(a) serial na 10
Pawlikon88

Niby wszystko pęknie ładnie , ale bez Arnie - go głupio jakoś ;) , ale bez Stępnia to nie to samo

ocenił(a) serial na 10
Pawlikon88

Niby wszystko pęknie ładnie , ale bez Arnie - go głupio jakoś ;) , ale bez Stępnia to nie to samo

ocenił(a) serial na 10
bakari1

zgadzam się Luksus był zajebisty i za to Burczyka lubię za Luksusa bawił mnie tą rolą do łez, Arni też był fajny szczególnie jak był w Kasi zakochany, a Stępień był mega zajebisty i te jego wybryki i teksty.

kinomanka_13

Racja bez Stępnia to nie to samo. I dodam jeszcze, że bez Komendanta (Marek Perepeczko) też nie to samo. Marek Perepeczko w tej roli był bezbłędny.

ocenił(a) serial na 10
kinomanka_13

Trudno się mówi , takich seriali już nie będzie ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones