PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340223}

1300 gramów

3 lbs.
7,4 305
ocen
7,4 10 1 305
1300 gramów
powrót do forum serialu 1300 gramów

o chyba bardziej ludzkiej porze mianowicie; 16:30
Osobiście jestem ogromną fanką House'a i nie wiem czy zabierać się za ten serial, tak czytając niektóre wypowiedzi myślę, że się tylko na wkurzam na wszystkie minusy i tak się to skończy.. A jest tu ktoś, kto lubi I House'a i 1300 gram ? :>

calin_a

Niestety. Ja wolę Hausa, bo widać, że 1300 to tylko kopia serialu dr. house, różni się tylko tym, że w 1300 jest o neurochirurgi, ale aktorzy wyglądają podobnie, jest dobry, arogancki chirurg i tu też, są też mili lekarze i tu też. Niestety nie nabrałam się na oryginalność tego serialu

_Majka_

niech puszczają cokolwiek - byle jak najszybciej puścili 4 sezon Chirurgów ^^

ocenił(a) serial na 6
calin_a

Uwielbiam House'a a 1300 gram obejrzałam... no i zgadzam się z poprzednią wypowiedzią - 1300gram to kopia (i to nieudana) House'a.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
calin_a

Oglądałem 2 odcinki - przyznam, że sotro się przy tym męczyłem. House - mogę oglądać po kilka razy i się nie nudzić. Moja ocena to 5/5, bo wolałbym to oglądać niż polskie g....o (klan, m jak..., złotopolscy i resztę).

ocenił(a) serial na 8

A próbował ktoś na Housa patrzeć z tej medycznej strony? ;>
Hous jest dobyr we wszystkim... Operuje serce, mózg, wątrobe... Wszystko. Do tego pracuje w przychodzni, wykonuje badania. Jak dla mnie House jest ciekawy, ale strasznie nie realistyczny. Ciekawe jest tylko jego zachowanie, bo już nawet przypadki są beznadzijne.
W 3lbs mamy to czego w Housie brakuje... "Główny" bohater (Tucci) jest faktycznie świetnym i uwaga CHIRURGIEM, a nie lekarzem. Jak ktoś do niego przyjdzie z zepsutą wątrobą, to jej nie wyleczy ;) Jak dla mnie film dobry ;)

ocenił(a) serial na 9
lucha_luska

Dla mnie ten serial jest rewelacyjny. Nawet nie porównuję go do House, bo to nie ma sensu. Równie dobrze można by zastanowić się nad tym czy "Chirurdzy" to kopia "Ostrego dyżuru". 1300 gramów zachwycił mnie obsadą, przypadkami medycznymi... Dobrze się go ogląda i nie mam ochoty po 15 minutach przełączyć na inny kanał. Polecam wszystkim ;]

lucha_luska

House nie operuje on jest diagnostykiem więc zna się na wszystkim, pracuje w przychodni - no chyba to dość jasne bo nie jest chirurgiem więc co ma robić jak nie DIAGNOZOWAĆ ? I jakie niby badania wykonuje? Ma do tego swój zespół. Chyba, że chodzi ci o niespodziewane wbijanie pacjentom igieł, aby przekonać się czy miał rację.

Żadne seriale medyczne nie są realistyczne. Już z pewnością nie House bo w prawdziwym życiu dawno by wyleciał z roboty.

calin_a

1300 gram ogląda sie przyjemnie lecz niema tam tego czym jest House postaci jak słońce wokół której wszystko sie kręci.
Wg mnie dobry wypełniacz do obejżenia miedzy kolejnym odcinkiem House'a
Krótko mówiąc nic wybitnego ale solidnie wykonane i trzymające jakiś poziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones