PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 323
oceny
7,4 10 1 18323
6,8 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

Usłyszałem wiele dobrych opinii na temat serialu, ale nie jestem pewny czy się na nim nie
przejadę.Warto oglądać? Akcja utrzymuje te samo tempo, czy niekiedy ciągnie się to jak flaki z
olejem? 8 sezonów to nie za dużo?

adameczek1314

To zależy co lubisz. Mnie się serial podobał. Kilku innych natomiast narzekało na ten serial.

ocenił(a) serial na 10
adameczek1314

Jak dla mnie rewelacja. Polecam serial, każdy sezon coraz ciekawszy.

ocenił(a) serial na 10
adameczek1314

Oj akcji tutaj pełno i co sezon to podobne emocje. Oglądałem 8 sezonów , ósmy w 2011 roku. Teraz bałem się, że 9 nie zrobi na mnie wrażenia, ile można o tym samym. Ale trzeba przyznać, że 24 to legenda i to co tam się dzieje to istny rollercoaster. :) Zacząłem w między czasie nadrabiać zaległości, jakoś trafiło na 6 sezon i mimo iż oglądałem go stosunkowo niedawno bo 4 lata temu, to dzieje się tam tak wiele, że, ok główne wydarzenia pamiętam, ale tych drobnych jest tyle, że podczas jego ponownego oglądania znów można poczuć emocje. :)

Tak więc... Jeżeli szukasz serialu z szybką akcją i takiego w którym nigdy nie wiesz co się stanie bo terroryści i "źli" wcale nie są na przegranej pozycji to... oglądaj koniecznie. Zdecydowanie warto.

JackXP

Zdecydowanie się zgadzam, TO KULTOWY SERIAL!
Jest tam strasznie duzo akcji, ciągle coś się dzieje,jest bardzo nieszablonowy. W 9 serii złapalam się na tym,ze zrobili dokładnie odwrotnie niż tak jak JA bym zrobiła- i podejrzewam,ze większość widzów,to znaczy,że ktoś czuwa nad tym co pisze,a nie robi byle sieczkę oby sprzedać.

Naprawdę dobry serial jest moim ulubionym,bardzo często do niego wracam.

I tak jak JACKXP balam się w 9 ze się znudze,że to znowu to samo.. coż,rozwój technologii sam podsuwa im propozycje do kolejnych odcinków :) Naprawdę ciągle łapię się na tym,że jestem zaskoczona.

Pamiętam jak zaczynałam od 4 sezonu to ciągle byłam w szoku-JAK CO?! tak się konczył kazdy mój odcinek i aż się paliłam ,żeby og,lądać kolejne:) i dzisiaj jest identycznie.

SZYBKA akcja, POLITYKA, interesujące rozwiązania, informatyka- JEŻELI TO CIEBIE INTERESUJE TO zapraszam :)

adameczek1314

Oglądaj bo naprawdę warto. Jeśli lubisz filmy akcji z nieszablonowymi rozwiązaniami, ciekawymi bohaterami, oraz napięciem rosnącym z odcinka na odcinek to warto. Nie zawiedziesz się tym serialem. Mimo tak wielu sezonów poziom nie spada!

Chciałbym byc na twoim miejscu. Jeszcze tyle przed tobą!

Maniek2008

Pierwszy sezon miał bardzo dużo dobrych momentów ale nie które wątki nie były konieczne i zrobione na siłe. Jak dla mnie gdyby zmniejszyli liczbę odcinków wyszło by to lepiej. Momentami się strasznie umęczyłem.. Najbardziej irytujące było coraz to nowe zagrożenie rodziny Jacka po wcześniejszym wybawieniu.
Ogólnie niektóre odcinki mijały mi w mgnieniu oka inne strasznie męczyły. No ale zacząłem drugi sezon i muszę przyznać że jest fantastyczny.. mamy zmianę Jacka na taką postać jaką chciałbym oglądać... tylko Kim mogłaby zniknąć z serialu.

Kruchy_serious

Zniknie. Po trzecim sezonie będzie się pojawiac tylko epizodycznie. Może niektóre wątki mogą wydawac się niezbyt ważne, albo upchane na siłę, ale zauważ, że na końcu wszystko się ze sobą łączy i okazuje się dlaczego zostały poruszone.

ocenił(a) serial na 10
adameczek1314

Polecam, polecam ;) Fantastyczny serial, najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem. Dużo odcinków i wiadomo, że czasem jakieś przestoje się zdarzyły, ale było ich relatywnie bardzo mało i jest to jedyny serial jaki oglądałem, który pomimo tylu sezonów trzymał wysoki poziom. Najnowszy, już 9 sezon też świetny! Większość seriali nawet przez 3-4 sezony i to po 12-16 odc każdy, nie potrafiły utrzymać swojego poziomu.

ocenił(a) serial na 10
adameczek1314

Jeżeli lubisz seriale sensacyjne, to "24" jest dla Ciebie. Akcja non-stop, ciągłe napięcie, nie można przewidzieć ciągu wydarzeń, bo wszystko się zmienia nawet po kilka razy na odcinek. Do tego formuła tego serialu pokazująca godzinę po godzinie jest oryginalna. Jak dla mnie wszystkie sezony trzymają równy poziom. Każdy ma ciekawe wątki i postacie. Zobacz sobie chociaż pierwszy sezon i sam zdecyduj, czy warto sięgnąć po całość.

ocenił(a) serial na 9
adameczek1314

specyficzny serial rzeczywiscie czasami było ,że co sezon to coraz lepszy.

ocenił(a) serial na 10
adameczek1314

Dla mnie serial kończy się na sezonie 6. Obejrzyj sezon 1 i oceń czy chcesz oglądnąć dalej bo dalej jest tylko lepiej :D Po za tym postać Jacka z sezonu na sezon coraz lepsza :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones