PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 338
ocen
7,4 10 1 18338
6,8 5
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

Jak już się człowiek przyzwyczai do tego, że terroryści w tym serialu zawsze mają lepsze wyposażenie od CTU, zawsze w jakiś sposób uzyskują informacje szybciej niż agencja, że jak jest jakaś akcja to to coś takiego jak wsparcie praktycznie nie istnieje, Jack w większości pozbywa się bandytów sam i wielu wielu innych nieścisłości, co daje to wrażenie, że USA są strasznie słabe i ich istnienie ciągle zależy od pojedynczych jednostek. Człowiek sobie myśli, no dobra, to trochę nieudolny sposób ale w ten sposób jest więcej akcji.
Ale co się dzieje w 5tym sezonie to przegięcie.
Mamy prezydenta który jest zwykłym bandytą początkuje ataki terrorystyczne i do znudzenia powtarza wszystkim, że robi to dla stanów. Widać, że jest to psychol który jest w stanie posunąć się nawet do zestrzelenia samolotu z ludźmi, do porwania i zapewne zabójstwa (tego nie jestem pewien) córki swojej sekretarki (dla szantażu), żeby tylko chronić swój tyłek.
Natomiast gdy Jack zdobywa dowód na jego winę, prezydent jest w stanie zrobić praktycznie wszystko, żeby to się nie wydało. Ale ani on, ani nikt z jego tajnej ekipy nie wpadnie na to, żeby porwać córkę Jacka i go szantażować. Samolot z ludźmi tak, córka Jacka NIET :)
To może wrócimy do Jacka i jego dowodu. Od początku serialu Jack zbiera informacje na różnych chipach, nośnikach, układach itp i praktycznie zawsze w jakiś sposób ma możliwość, przesłania danych zdalnie do CTU. Natomiast gdy udaje mu się zdobyć nagranie kompromitujące prezydenta na cyfrowym dyktafonie nagle wszystkich zatyka, nikt nie pomyśli, żeby zrobić kopię i ją przesłać, zamiast tego nagranie musi być dostarczone osobiście, żeby sztucznie wymusić więcej akcji :)
Takie sytuacje można by mnożyć. Zostało jeszcze trochę sezonów mam nadzieje, że będzie lepiej bo na razie dupy nie urywa

ocenił(a) serial na 4
Dylannfs

Tragedia, wraz z pojawieniem się obwodu z atomowych bomb walizkowych przez który system obronny Rosji zostanie narażony po przejęciu go przez Chińczyków głupota sięgała zenitu w tym serialu Hahahah Nie mogę to już jest czysta komedia. Bomby które zostały wykonane za czasów zimnej wojny mają mieć kluczowe dane o systemie obrony Rosji. Według serialu system obronny Rosji nie zmienił się prze dekady i dalej opiera się na Commodore. A gdyby nawet przez kilkadziesiąt lat Rosjanie jechali na tym samym systemie to po jaką cholerę mieli by umieszczać informacje o ich obronie w bombach walizkowych które z racji swojego zastosowania bardzo łatwo mogły zostać przejęte przez wroga.
Jak to możliwe, że ma on tak wysoką ocenę?

ocenił(a) serial na 4
Dylannfs

Dobrnąłem do końca... jakoś. Głupota w tym serialu poraża, 99% sytuacji jest całkowicie pozbawionych sensu. Jeśli nie chcesz zmarnować czasu nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 9
Dylannfs

to po co ogladałeś było po 1 odcinku dać sobie spokoj to serial sensacyjny majacy dostarczać rozrywki i wciagać widza jak w kazdym filmie i serialu masa rzeczy jest naciaganych ale nie one maja znaczenie.

ocenił(a) serial na 4
YourMind

Zdarza się, że niektóre seriale zaczynają się słabo, a z każdym odcinkiem/sezonem stają się coraz lepsze. Oglądałem z nadzieją, że będzie lepiej a było coraz gorzej. Nie przeszkadza mi brak realizmu i lekko naciągane sytuacje, których jest od groma, tylko głupota i zupełny brak logiki, przeczytaj dokładnie to co wyżej napisałem.

ocenił(a) serial na 5
Dylannfs

Serial pozbawiony logiki. Nastawiony jest na widzów, którzy lubią jak coś się dzieje i nie wnikają w to, czy jest to choć teoretycznie realne. Najważniejsze, że ciągle akcja, pościgi, strzelaniny, kłótnie, porwania itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones