PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793743}

9-1-1

7,8 3 578
ocen
7,8 10 1 3578
9 1 1
powrót do forum serialu 9-1-1

Connie

ocenił(a) serial na 7

Jedno z pierwszych zdań - "Mam 42 lata"... Connie ma 50 ;)...
Nie żeby mi to przeszkadzało :). Ale kłamią od samego początku :)

ocenił(a) serial na 8
Aintha

w serialach bardzo często bohaterom zaniżają wiek w ich rolach (szczególnie nastolatkowych) , nie wiem co jest w tym dziwnego, w końcu to się odnosiło do postaci granej przez nią (to tak jak 25 letni aktorzy lub wzwyż bardzo często grają postacie 16-17 latków

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

O tyle, że idę o zakład, że wkrótce w ciąży będzie ;), co generalnie w wieku Connie jednak możliwe już raczej (chyba? ) nie jest...

Oj no rzuciło mi się w oczy po prostu :D

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Tak ja też czasami na coś w tym stylu zwrócę uwagę, chociaż nadal to tylko jej postać ;D więc tutaj wiek nie musi się zgadzać z wiekiem aktorki, właściwie chyba nawet w mniejszości są przypadki że postać którą gra dany aktor czy aktorka ma tyle samo lat ile ten aktor/aktorka w realu, co do ciąży - czy ja wiem, różne się przypadki zdarzają ;D

ocenił(a) serial na 7
Aintha

To się zdziwisz, ale dziecko można urodzić nawet w wieku 66 lat.
https://kobieta.onet.pl/dziecko/przed-ciaza/najstarsze-i-najmlodsze-matki-swiata /bf3wwfy

ocenił(a) serial na 7
Geist00

Nie zdziwię się ;) bo ją usunęli z serialu :D

ocenił(a) serial na 7
Aintha

Ale ja nie mówiłem o serialu... Tylko o rzeczywistości. W serialu/filmie to nawet facet może urodzić (pozdrowienia dla Arniego).

Aintha

już wolę żeby w ten sposób zaniżyli wiek, niż jak w serialach gdzie ludzie prawie z 30 na karku grają nastolatków , connie wcale nie wygląda najgorzej, wiec mi nie przeszkadza to ze gra 8lat młodszą

ocenił(a) serial na 8
kasiuucha96

Co do tych 30 latków grających nastolatków, no dokładnie coś w tym stylu też miałem na myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones