PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36194}

Adam i Ewa

4,6 7 033
oceny
4,6 10 1 7033
Adam i Ewa
powrót do forum serialu Adam i Ewa

Nagrywanie odcinków.

ocenił(a) serial na 10

Witajcie !
Gdyby w TV ponownie emitowali "Adama i Ewę", miałby ktoś możliwość nagrywania i wrzucania odcinków np. na chom*ka?

FP31998

Podpinam się do pytania! :))) A jakby co, to najlepiej, żeby ktoś je wrzucał na you_tube, bo z chom_ika trzeba pobierać odcinki, żeby obejrzeć je w całości...

ocenił(a) serial na 10
Dianka96

no jasne ze lepiej na youtube tylko ze z tego tez usuwaja,najlepiej by było zeby emitowali w tv.

ewelinast

Właśnie wiem, najlepiej by było tak jak piszesz, aczkolwiek żeby w telewizji "Adam i Ewa" zostało wyemitowane, to trzeba by było pisać prośby do jakichś stacji, najlepiej do takich ogólnodostępnych, bo ostatnio puszczali w Polsat 2, a np. ja nie posiadam tego kanału :((( Więc proponuję ATM Rozrywkę, TV Puls, TV6 albo TV4... A jak na youtube teraz są jakieś odcinki czy się pojawią, to najlepiej je sobie ściągnąć na komputer, żeby w razie czego móc sobie w każdej chwili obejrzeć, bez obawy, że na drugi dzień zostaną usunięte.

ocenił(a) serial na 10
Dianka96

Dobrze mówisz ogólno dostępne bo ja niestety też nie mam tego programu. Na cho..kuj są odc ale nie wszystkie. Takie głupoty puszczaja jak dlaczego ja, trudne sprawy a normalnego filmu nie można. Krew mnie zalewa jak patrze na tego typu Programy.

ewelinast

Święta racja! Zgadzam się z Tobą w 100%, mnie tak samo podnoszą ciśnienie takie bzdurne programiki, dzień w dzień to samo i jakby jeszcze było mało, to od poniedziałku do niedzieli Polsat puszcza te głupoty, toż to paranoja, ja nie wiem kto to ogląda... Na chom_ikuj właśnie ja teraz oglądam 61 odcinek, ale co mi z tego jak obejrzę do 72, a potem pominę 20 odcinków i już 92 będę musiała oglądać? Takie oglądanie to nie oglądanie, dlatego teraz trzeba zrobić jakąś akcję w internecie, nie wiem, np. na każdej stronie o "Adamie i Ewie" (fan page'e na facebooku, fora, filmiki na yt) rozpowszechnić informację,żeby ludzie pisali do telewizji i niech puszczają, może ktoś nagra wszystkie odcinki albo chociaż te brakujące i wrzuci na chociażby tego chom_ika, ale wolałabym na youtube, żeby ściągnąć sobie za darmo i mieć na lapku, tak jak pisałam wcześniej, a jeszcze potem ewentualnie na CD zgrać i mieć na DVD :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones