PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 078
ocen
7,4 10 1 32078
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

Będzie sezon 14????

ocenił(a) serial na 9

Wiecie może czy jest w planach sezon 14?? Czy bez Tony'iego będzie sens kontynuacji serialu?

IssaBella

Nie wiem ale może nie będzie ile to można ciągnąć-Dinozzo odszedł z Talli, Zivę uśmiercili więc Cote już powrotu do serialu by nie miała. Kiedyś to skończyć trzeba.

ocenił(a) serial na 9
martaksp_87

No właśnie... Może lepiej, żeby skończyli już tę serię. Lepiej zostawić sobie dobre wspomnienia, takie jakie mam po pierwszych sezonach. :)

ocenił(a) serial na 7
IssaBella

Oficjalnie zlecono produkcję sezonów 14. i 15. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że kolejne dwa sezony nawiążą jakością do wczesnych, bo ostatnie lata z NCIS wyraźnie nie należały do udanych. Obawiam się jednak, że nastąpiło już 'zmęczenie materiału'. A szkoda.

ocenił(a) serial na 7
ayzaan

Zgadzam się, ze „zmęczeniem materiału”. Uważam też, że producenci przegapili moment na gruntowne odświeżenie obsady. Powinni raz na jakiś czas wymienić 1 bądź 2 aktorów (niekoniecznie ich od razu uśmiercając).

ocenił(a) serial na 7
bluehalszka18

Nie jestem pewny, czy problem leży w obsadzie. Zmiany były, a zapowiadają się jeszcze większe. Jednak moim skromnym zdaniem, ani wymiana Holly na Carrolla, ani tym bardziej de Pablo na Wickersham, nie były zmianami na lepsze. Pisząc o zmęczeniu materiału, miałem raczej na myśli problem coraz bardziej banalnych albo/i niedopracowanych wątków. Z kulminacją w postaci - najwyraźniej pisanej w 'trybie awaryjnym' - historyjki o córce DiNozzo, choć to w ostatnich latach nie pierwsza tego typu, dość żenująca, fuszerka. No, ale to charakterystyczne dla wszystkich tasiemców - najpierw zdobywa się widzów jakością opowiadanej historii, a później odcina kupony i bazuje na przyzwyczajeniu. Z drugiej strony trudno się dziwić, bo skąd wziąć pomysły na sto kilkadziesiąt odcinków i to jeszcze takie, które da się wcisnąć w utrwaloną tematykę i obsadę? Ale z wypowiedzi producentów wynika, że oni też dostrzegają problem. Wiele więc wskazuje na to, że 14. sezon może być ciekawy: albo ożywią serial, albo go dobiją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones