PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125075}

Agenci NCIS

Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service
7,4 32 079
ocen
7,4 10 1 32079
Agenci NCIS
powrót do forum serialu Agenci NCIS

najleprzy bohater??

ocenił(a) serial na 10

kto waszym zdaniem jest najleprzym bohaterem NCIS?? Chwalcie, krytykujcie
wyrażajcie swoje opnnie na temat waszych ulubionych postaci:))
P.S zapraszam do zabawy:)tylko bądźcie grzeczni:)....

Ziva

wiec tak:
1 miejsce - oczywiscie Ziva :) ogolnie postac jest super. zawsze zarzuci jakims textem, dowali komus, przejezyczy sie, potrafi mnie rozbawic. no i oczywiscie jest swietna agentka. ja bym dala Cote oskara za te role :)
2 miejsce - Caitlin. podobnie jak Ziva: swietna agentka, rozniez dobre texty. myslalam ze bedzie niezastapiona, ale coz... bywa...
3 miejsce - Abby. ojojoj, Abby lubie za to, ze jest powiedzmy z innego swiata ;) zakrecona, majaca wiele pomyslow, jarajaca sie zjawiskami paranormalnymi. i na dodatek barwa glosu aktorki sprawia, ze postac Abby jest bardzo ciekawa.
4 miejsce - DiNozzo i Gibbs. nie wiem, co o nich napisac. poprostu ich lubie. DiNozzo za to, ze jest takim troche ciamajda wg mnie ;) a Gibbsa za to, ze zawsze palnie agentow w glowe ;P
a reszte lubie tak srednio :)

ocenił(a) serial na 10
Headey

u mnie na pierwszym miejscu oczywiście Ziva-smieszna ale jednoczesnie znająca sie na rzeczy, za jej pomyłki językowe cały czas ja poprawiają i to jest fajne(ja tez takie błedy robię),ogólnie jest fajniutka:)
2.Gibbs trochę szorstki ale nie ma mu sie co dziwić w końcu wiele w życiu przeszedł:(....
3.Abby ma swój świat i za to ją lubię no i oczywiście za to że w kółko kogoś przytula to takie słodkie:)
4.DiNozzo i Mcgee: pierwszego z nich bo niby taki macho...fajne ciacho...
drugiego z nich za to że jest zdolny i zna sie na komputerze w przeciwieństwie do mnie:)
Resztę tez lubię...
P.s a Za Kate tęsknie bardzo jej postać lubiłam:(
nie lubię tylko jen nowej pani dyr...grrr sama nie wiem za co jej nie lubie ale tak już jest

ocenił(a) serial na 10
Headey

zdecydowanie Gibbs on daje urok calej seri ;] nic dodac nic ujac ;]

ocenił(a) serial na 10
Ziva

jak dla mnie Abby i McGee rządzą ^^ uwielbiam ich :D
zresztą ja tam wszystkich lubię ;)

ocenił(a) serial na 9
Ziva

Ojej, oczywiste, że Gibbs! Taki mężczyzna, ymmmm... A że szorstki? W tym właśnie tkwi jego urok! ;))

Ziva

DiNozzo bo reprezentuje podobny do mojego szowinistyczny charakter;)
Gibs ? poprostu go lubię!

ocenił(a) serial na 9
john_rambo_2

Gibbs, bo jest super, ma fajny uśmiech i jak dla mnie genialne poczucie humoru (....:P....)
DiNozzo bo jest śmieszny
Abby i McGee - no to chyba każdy wie dlaczego :D:D

użytkownik usunięty
Ziva

Numer 1 u mnie to oczywiście DiNozzo :D Kocham go nie wiem za co moze za jego cudny charakterek po prostu the best
2.Ziva po prostu fajna babka z charakterkiem :D
3.Gibbs jak to kiedyś powiedział pan doktor człowiek zadający więcej pytań niż dający odpowiedzi (czy jakoś tak :P)
4.McGee nie wiem czemu lubię gostka
5.pan doktor jest nie zastąpiony!!!
6.reszta :D

1. ex equo Gibbs, Ziva, Abby
2. ex equo reszta xD
Ich po prostu nie można nie kochać xD

ocenił(a) serial na 10
Ziva

nie pisze tu o Kate, bo ona umarla.
1. Gibbs, bo jest Gibbsem xD
2. Abby, bo to extra dziewczyna.
3. "Ducky" ,bo gaeda z trupami i robi wyklady, ktorych i tak nikt nie slucha<lol> xD
4. DiNozzo, bo czesto cos palnie, kiedy wlasnie Gibbs jest w okolicy
5. McGee za to ze to taka ciota :D
6. Pallmer(dobrze napisalam?) za to ze n ie jest wymieniany w czolowce i nie wiem dlaczego tak jest :D
7. Dyrektor Jenny Sheppard(nie lubie jej za bardzo i sama nie wiem dlaczego)
8. Ziva - na poczatku jej strasznie nie lubilam, ale teraz zaczynam sie powoli do niej przyzwyczajac :)

ocenił(a) serial na 8
izaka92

Kate umarła? w ktorym odcinku i dlaczego?

_justynaa_

Kate nie umarła, tylko została zabita. Dlatego że Ari chciał zadać Gibbsowi ból zabijając bliskie mu osoby, a potem jego.

ocenił(a) serial na 8
Evarini

a w którym to było odcinku? I czy Ari zabił jeszcze kogoś z otoczenia Gibbs'a?

_justynaa_

W Twilight (2x23). Nie, tylko Kate, chociaż mało brakło, a zabiłby jeszcze Tima i Jenny. No i samego Gibbsa, ale Ziva go uratowała.

ocenił(a) serial na 8
Evarini

1.Gibbs
2.Todd.;>
3. Ten agent secjalny który współpracuje z Todd.

użytkownik usunięty
umc__

1. Ziva & Kate, bo są świetne a ich konwersacje z Tony'm doprowadzają do ataku śmiechu :)
2. DiNozzo za teksty i ziomali z Rzymu :)
3. Abby za to że jest gotką i wszystkich przytula :)
4. Gibbs za headslap :)
5. McGee za Deep Six :)
6. Ducky za mr. Palmer :)
7. Jenny nie wiem za co, bo za nią nie przepadam :) Ot, cały ranking :)

ocenił(a) serial na 8

Lubię
Toniego, jest świetny, ma fajne teksty, lubię jego zachowanie.
Ziva i Kate - dwie wspaniałe agentki, sympatyczne kobiety.
Gibs za całokształt jego osobowości.
Abby bo jest ekstra.

Nie przepadam za agentką Lee ale podoba mnie, się to że spotyka się potajemnie z Palmerem.

ocenił(a) serial na 9
_nn_

-Dla mnie bezprecedensowo najlepsza jest Ziva :) W całym 3,4,5 sezonie, w 6 nieco mniej akcji miała, a co w 7 ? pożyjemy zobaczymy... Uwielbiam ją za to jaka jest (podobna z char. do mnie, dlatego ją lubię xD). Umie komuś dołożyc i bynajmniej się nie przejmuje niczym. A to że "czasami" jej miny i teksty mnie rozwalają to nie będę komentowac :D
-Na drugim daje Kate, nie pamiętam za co ją lubiałam bo to dawno było, ale jednak lubiałam ją więc lubię nadal. Ale gdyby była dalej, nie byłoby pewnie Zivy, więc z 1 strony dobrze, że się stało jak się stało.
-Gibbs & Abby -nie trzeba mówic czemu xD t Btw teksty Abby powalają xD

ocenił(a) serial na 10
Marga

Uh, Na 1 mniejscu, oczywiście Ziva. Nie da rady inaczej. ;) Na 2 Gibbs, bo to Gibbs. ;p Na 3 Tony, za całokształt. Na 4 mijescu cała reszta. Nie ma nikogo, którego bym nie lubiła, nawet agent Sacks (czy jak to się pisze) ma swój urok. xD

ocenił(a) serial na 10
Ziva

O Kate pisać nie będę. Była świetna, ale umarła a ja sie z tym dawno
pogodziłam ;) Jenny to już też niestety przeszłość.
Ziva- chyba na 1 miejscu. Uwielbiam ją! Bez niej ten serial byłby taki
pusty! Kocham ją za to, że jest taka "never broken" ale w głębi duszy
chyba bardzo delikatna.
Tony- chyba 2 miejsce. Jest świetny i kocham go za to, że najpierw mówi
a potem myśli choć to czasem strasznie wkurza.
Dalej nie wiem jak z miejscami XD
Abby- jest po prostu niezastąpiona! Kocham ja za wieczne przytulanie i
za to, że jako jedyna osoba może bezkarnie wkurzać Gibbsa ;)
McGee- McGee niby taki cichy spokojny facet o komputerow, ale ma jakiś
taki urok. Kocham go za to, że nigdy nie wie co powiedzieć.
Gibbs- boss jest najważniejszy :) Kocham go za to, że niby taki
stanowczy i
w ogóle, ale tak naprawdę to taki troskliwy tatuś dla Zivy, Toniego,
Abby i McGeego :)
Ducky- och nasz kochany pan doktor! Kocham go za to, że na wszystko
znajdzie jakąś historię ;)
Pallmer- Kocham tę fajtłapę
Leon- hymmm mało o nim wiem...

ocenił(a) serial na 10
Ziva

1. LEROY JETHRO GIBBS
Nic dodać, nic ująć.
2. Cała reszta ekipy ;) (Tony, Ziva, Palmer, Abby, McGee, Ducky)

ocenił(a) serial na 10
Ziva

Oczywiście że moją ulubioną postacią jest Ziva ♥
Ona zawsze na 1 miejscu ;]
Na 2 Tony, potem jest Abby Gibbs I Tim na 3, a na 4 jest Ducky i Palmer...nielubię za to Leona i Raya i E.J

ocenił(a) serial na 10
Ziva_Lovatic

1.Tonny -Zawsze palnie coś głupiego,po prostu bez niego kłótnie bez nigo nie miały by sensu.
2.Ziva- Uważam ,że o wiele lepiej gra od Kate jakoś jej nie lubiłam.
3.Abby-Jest extra, poprostu ją lubię.
4.Potem Gibbs zawsze potrafi ich utawić do pinou. :)

ocenił(a) serial na 10
Livia97

Widzę, że nie tylko ja nie przepadam za agentką Todd :D

ocenił(a) serial na 9
Ziva_Lovatic

A ja ją uwielbiałem akurat. :-)

ocenił(a) serial na 9
Ziva

Każdy z bohaterów NCIS.

Gibbs, DiNozzo, Abby i Ducky (był też Gerald zastąpił go potem Palmer) są najdłużej i pojawiają się w dwóch pilotowych odcinkach (Ice Queen i Meltdown). Aha. Jeszcze przed Zivą David i Kate Dodd była agentka Vivian Blackadder, która nawaliła w jednym zadaniu i dlatego nie było jej w pierwszym odcinku pierwszego sezonu. To tak dla przypomnienia.

ocenił(a) serial na 9
Pavvelinho

Więc bez tych wszystkich bohaterów NCIS (od pilotowych odcinków w JAG do obecnie w NCIS trwającego 9 sezonu) nie miałby swojego niepowtarzalnego klimatu, którego nie ma w innych podobnych produkcjach.

ocenił(a) serial na 10
Pavvelinho

Wiem, że byłą, to że nie oglądałam 2 pierwszych sezonów z Todd, to nie znaczy, że nie wiem co się w nich działo i jaki był skład zespołu w pilocie NCIS :)

ocenił(a) serial na 10
Ziva_Lovatic

Abby rulez.

ocenił(a) serial na 10
jans21

Zgadzam się, bez Abby to nie było by to samo ! ;D

ocenił(a) serial na 8
Ziva

1.Kate
DiNozzo
Abby
2.Palmer
Ziva
3.Ducky
McGee
Gibbs
4.Jenny

ocenił(a) serial na 10
asztan

Fajnie znac opinię innych ;D

Ziva_Lovatic

Cała ekipa. ale na pierwszym miejscu zdecydowanie Ziva:)
Nie wyobrażam sobie tego serialu bez Zivy, DiNozzo, Gibbsa, Abby, MaCgego i oczywiście Duckego:) (chyba dobrze napisałam) Tworzą jeden zgrany zespół. I nie wyobrażam sobie bez nich serialu.

ocenił(a) serial na 10
neptun22029

Ja bez nich też nie wyobrażam sobie serialu..a jak by DiNozzo grał McGee'go, McGee grałby DiNozza, Gibbs grał by Duckiego a Ducky Gibbsa to zabawnie by nie było ;d Nie wspominając o tym, że gdyby Cote w 2003 przyjęła rolę Kate Todd, to teraz...dobrze, że tego nie zrobiła ! Chociaż Kate miała też Lauren Holly zagrac, ale ona też się nie zgodziła i zagrała Jenny...brakuje mi jej w serialu ;(

ocenił(a) serial na 10
neptun22029

Mnie też jest trudno sobie wyobrazić serial bez Zivy - aczkolwiek nie było jej w końcu w dwóch pierwszych sezonach.
Chociaż jak napisałem, najlepsza jest Abby.
A jeśli chodzi o postać, której nie darzę sympatią - to jakoś nie mogę się przekonać do Leona, ale mam nadzieję go jeszcze polubić, bo mam zaległości w odcinkach z jego osobą.

ocenił(a) serial na 10
jans21

Właśnie ja też nie mogę się do Vanca przekonać, aczkolwiek mi nie brakuję Kate, bo nie oglądałam 2 pierwszych serii z jej udziałem ;] Widziałam tylko 1 odcinek 1 sezonu i od razu nie spodobał mi się z Kate. Wolę zdecydowanie Zivę <33 Jest taki jeden odcinek z Elim David, gdzie Leon mógł zginąc, on mnie jakoś przełamał co do spostrzerzenia na jego osobę troszkę, polecam może akurat zachęci cię to do polubienia naszego byłego boksera z Ohaio ;D

ocenił(a) serial na 10
Ziva_Lovatic

Ja na odwrót mam zaległości z ostatnich sezonów, aktualnie jestem na etapie odkrywania odcinków z Vancem. No, ale skoro widziałaś tylko jeden odcinek z Kate to zasadniczo nie jestem pewien czy możesz porównywać obie agentki. Ale w sumie masz rację - Ziva jest lepsza może dlatego, że bardziej pasuje do klimatów Toniego, postać Kate była zbudowana raczej na zasadzie przeciwieństwa do "wiecznego studenta" DiNozzo. Chociaż od trzeciego sezonu Tony jakby spoważniał.

jans21

Może i naprawdę Tony jakby spoważniał od trzeciego sezonu. A to może za sprawką, że zabito Cate (strzelono jej prosto w głowę) zastrzelono ją na koniec 2 sezonu. No a w 3 sezonie zaczęła już grać Cote. Ja z początku widziałam trzecia serie z Zivą. No i myślałam ze to jest 1 sezon, no ale jak już napisałam to był jednak 3 sezon:). No ale potem zobaczyłam 1 sezon z Cate, no i tak sobie pomyślałam szkoda że Ziva już nie gra. No ale to był pierwszy sezon. Cate też była fajna, ale bardziej zdecydowanie wolę Zivę.:)

ocenił(a) serial na 10
neptun22029

Po prostu Ziva i Tony bardziej nadają na tych samych falach niż nadawali Kate i Tony, Ziva jest bardziej otwarta w kwestiach seksu i moralności od Kate stąd mamy efekt spoważnienia DiNozzo. Żarty DiNozzo, które tak fajnie wkurzały Kate, na Zivie nie robią specjalnego wrażenia.

ocenił(a) serial na 10
jans21

Dokładnie, Ziva jest bardziej hmm..odważna na sugestię Di...no i jej pomyłki językowe są boskie ;D Nie zapomnę jak zamiast dziewka powiedziała dziwka ;D

ocenił(a) serial na 9
jans21

A pamiętacie scenę łóżkową Tonyego i Zivy kiedy grali namiętną parkę na użytek mikrofonów ?
Ktoś sobie jest w stanie wyobrazić to z Kate ? ;-)
Ja bym chyba umarł ze śmiechu. :-))

ocenił(a) serial na 10
neptun22029

Heh to byś niezłą wpadkę miała ;)

Ziva

GRUBSON NAJLEPRZY
a tak serio:
1. VERY Special Agent DiNozzo - oczywiście ;)
2. Ziva
3. Gibbs
4. Ducky
5. Fornell
6. reszta

ocenił(a) serial na 10
everfrost

Najlepszy*
Przepraszam za poprawkę, ale po prostu rzuca mi się to w oczy jak tylko spojrzę na temat posta ;]
Na przyszłość nie pisz o rzeczach nie związanych z tematem forum, bo " właściciel " może usunąć twoją wypowiedz ;)

Ziva_Lovatic

błąd celowy, jak widzę 'najleprzy', od razu się kojarzy ;p
/koniec offtopa, najwyżej usuną :D/

ocenił(a) serial na 10
everfrost

Hah no tak ;D tak samo możemy sobie Paczec na coś nie patrzec ;D

ocenił(a) serial na 10
Ziva

Aghr! Ja nie mogę z tego "najleprzy"...

U mnie na pierwszym miejscu jest Gibbs. No, a jak się na ekranie pojawi Fornell to ja już w domu jestem. To mój ship, Fibbs. Nie ma lepszego.
Na drugim Ducky. Lubię jego paplanie.
Na trzecim DiNozzo.
Na czwartym Kate, ona nie spadnie.
Później cała reszta, jak się tam ułoży.

ocenił(a) serial na 10
Badly

Hah widzę, że nie tylko mnie to drażni..

ocenił(a) serial na 9
Badly

Racja Gibbs &amp; Fornell rządzą jak dla mnie. Zwłaszcza jak mają udawać drani (przed swoimi ludźmi). Mam tą scena (to chyba z jednego z odcinków trzeciego sezonu bodajże "Under Covers" o ile dobrze pamiętam).przed oczami w której Fornell mówi do Gibbs'a "amatorzy" i udają się do "sali konferencyjnej (winda)" gdzie agent Fornell pyta się Gibbs'a "chcesz (proponując gumę do żucia)?".

Zdecydowanie to mnie najbardziej rozbraja.

ocenił(a) serial na 10
Pavvelinho

Tak, ja wręcz kocham te scenę ! Albo chyba w 8 lub 9 sezonie jak Gibbs nawiedza Fornella z kawą, a on taki zapuszczony z brodą i wygląda jak tzw menel ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones