PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 091
ocen
7,4 10 1 28091
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Mamy 4 sezon

użytkownik usunięty

Dobra wiadomość ABC zamówiło 4 sezon agentów mimo przeciętnej oglądalności.

Ja jestem zachwycony tym a wy?

użytkownik usunięty

ja będę zachwycony jak zamówią 3 sezon Agentki!

ocenił(a) serial na 9

Agentka Carter miała bardzo słabą oglądalność i ma małe szanse na kolejny sezon,choć obecny był całkiem dobry.Agenci od 2 sezonu są naprawdę dobrzy i liczę na 6 pełnych sezonów.

użytkownik usunięty
basiula9

małe szanse są z powodu oglądalności ale zakończenia jednak nie mogą zostawić bez wyjaśnienia inaczej drugi sezon był skokiem na kasę, bo już pierwszy sezon nawet miał małą oglądalność a mimo to dostał szanse na 2 sezon. Poza tym ostatnio wyciekła informacja od Ned Reactor ze studia produkującego serial że ABC pomimo słabych wyników planuje kontynuować Agentkę...

ocenił(a) serial na 10

Agentka nie jest złym serialem, choć może trochę zbyt feministycznym, ale jednak tematyka, choć zbliżona do Agentów Tarczy, jest mniej strawna, bo akcja osadzona jest w innych czasach.Na plus jednak dodanie Starka na kilka odcinków, bo zawsze to bardziej łączy serial z pierwszym Kapitanem.No i rzeczywiście, gdyby ot tak urwali serial na drugim sezonie, gdzie pod koniec mamy związany ciekawy wątek, to był by niedosyt.Drugi sezon wydawał mi się czasem nudniejszy od pierwszego, ale na plus zaliczam postać Whitney Frost, bo aktorka ją grająca ma cholernie fajny głos i dobrze się jej słuchało.Ale najważniejsze, że będą kontynuować Agentów.Przywiązałem się do tego serialu.

użytkownik usunięty
mario_1981

a ja tam mam gdzieś Agentów serial niezły... wolę Peggy

ocenił(a) serial na 10

Dla każdego coś fajnego.Nudno by było,gdyby wszystkim podobało się to samo.Dzięki temu możemy oglądać różne seriale, bo każdy ma jakąś tam widownię.

użytkownik usunięty
mario_1981

niestety Agentka przez flasha straciła dobrą widownię ;(

ocenił(a) serial na 10

Sam oglądam Flasha, ale i Agentkę.Ogólnie, to staram się oglądać produkcje komiksowe.Flash jest fajny.Niestety, to jest właśnie ten ból, kiedy o jednej godzinie lecą dwa seriale, które chciało by się obejrzeć, a nie da się.Pamiętam ten ból z czasów, kiedy byłem skazany tylko na tv, a nie miałem neta (dzięki ci Boże za ten luksus) i trzeba było z czegoś zrezygnować, a nagrać też nie szło na jednym telewizorze.W USA, jak biorą pod uwagę wyniki oglądalności "live" to rzeczywiście jest to istotny problem.Jak się coś słabo sprzedaje, to drugiej szansy nie dają.Oczywiście zależy to od klasy danej stacji i jej polityki.

ocenił(a) serial na 8

Serial dużo by zyskał, gdyby do stałej obsady wrócił Howard Stark, a nie tylko raz na 5 odcinków. Do tego do stałej obsady powinni dodać Dum Dum Dugana. Ewidentnie brakuje im w drużynie siłacza z shotgunem i pięknie uzupełniałby Peggy, Jarvisa, Howarda i Suosę.

użytkownik usunięty
barry5800

ale ja tego nie przeczę :) sam uważam że w drugim sezonie niestety nie wykorzystali pełnego potencjału. I tak Starka za mało a w tym sezonie mieliśmy dużo wynalazków i kurczę myślałem że Stark się pojawi od 3 odcinka i będzie do końca... ale dali go 2 razy na 10 odcinków słabo, szkoda bo to postać pierwszoplanowa w pierwszym sezonie też go za wiele nie było. Ogólnie jednak mam nadzieję że będzie 3 sezon... no zakończenie to sugeruje, i wyniki wcale nie są słabe przez to że mało Starka czy fabuła... Flash był o tej samej godzinie co Carter a serial nie miał szans nawet z nim konkurować bo mało kogo obchodzą losy byłej dziewczyny kapitana a szkoda bo serial nie skupia się tylko na niej. Zdecydowanie jest to serial w którym można by było wykorzystać potencjał i prowadzić sezony aż do narodzin Tonego i zrobić z tego nie tylko sequel Kapitana Ameryki ale i prequel Iron mana ale czegoś takiego niestety się nie doczekam

Agenci tarczy niestety też już przez Flasha tracą widownie pierwszy odcinek po przerwie słabo...

Jak się ma się prawie 60 lat pustki w MCU do dyspozycji to oczywiście, że jest potencjał jeszcze większy.

ocenił(a) serial na 8

też się cieszem:)

ocenił(a) serial na 9

Obstawiam że agentów tarczy(i wątki związane z inhumans) bedą pewnie ciągnąć do conajmniej 2019 roku do premiery Inhumans

fajnie ale jednak sezon 1 był najlepszy teraz jestem na 12 odc 3s i nie podoba mi się co zrobili z Warda z Jasona Bourna do psychopaty i teraz jeszcze nosiciel jakiegoś pradawnego kosmicznego pasożyta ciekawi mnie czy go jakoś wyleczą z tego ale przecież Colson go zabił więc ten pasożyt go 3ma przy życiu..Jako czarny charakter mi się podobał choć czasem przeginał jestem ciekawa jak dalej się potoczą jego losy...

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

A teraz zarazil Daisy i zaczela sie jazda. Wymyslaja co moga. Agentka C pierwsza miala fajny klimat a 2 mi sie nie podobala.

waga55

fakt Skye po jego stronie to dziwne jestem ciekawa jak to się dalej potoczy Colson dał tyłka, że jej tak zawierzył skoro ona programowała te cele, teraz zaniesie Wardowi alias Hive kojarzy mi się z Arrow tę kulę ciekawe co to jest ale jestem pewna co raz bardziej Warda nie uleczą zostanie już taki zresztą zginął żeby pasożyt mógł go przejąć i pewnie po koniec tego lub kolejnego sezonu go uśmiercą dla mnie serial bez Warda straci na wartości niezależnie jaki on będzie zły czy db...

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Zeby sie nie okazalo ze Daisy to jeszcze inny mutant na ktorego ward nie bedzie mial wplywu :))

ocenił(a) serial na 10

Nie mogę się doczekać 4 sezonu! Serial jest świetny!

użytkownik usunięty

jak ten serial moze miec slaba ogladalnosc? o.O
o niebo lepszy od wszystkich flashy i arrowow razem wzietych
super ze robia kolejny sezon :D

ocenił(a) serial na 9

Marvel rozumie czego chca fani, a DC niestety nie.
Fani Marvela mowia "chcemy shotgun-axe"- fani dostaja.
Fani DC mowia "nie chcemy melodramatow i trojkatow milosnych"- fani dostaja tegfo jeszcze wiecej.

ocenił(a) serial na 9

Zapewne dlatego, że pierwsza połowa 1 sezonu uważana była za słabą.

ocenił(a) serial na 9
michal98_filmweb

to prawda.duzo osob zrezygnowalo po pierwszych odcinkach. czesc z nich wrocila po uslyszeniu bardzo pozytywnych opinii na temat dlaszych odcinkow ale czesc juz niestety nie. znam tez takich ktorzy chcieliby ogladac serial ale boja sie laczonego uniwersum (chociaz ja nie rozumiem czego tu sie bac bo ogladanie filmow i serialu na przemian tylko zwieksza wrazenia, ktore i tak sa swietne), niektorych da sie przekonac tlumaczac, ze minimum to pierwsza czesc avengersow ale sa tez uparciuchy. ;)

keteek

Serial można oglądać bezproblemowo bez oglądania filmów MCU wszystko w serialu jest wyjaśniane.

ocenił(a) serial na 9
Artemisek

pierwsza czesc avengersow lepiej obejrzec zeby bylo wiadomo o co tyle krzyku z coulsonem ale inne filmy sa faktycznie dobrze wytlumaczone w serialu

keteek

Wszystko wynika jasno z serialu więc nie ma kompletnie takiej potrzeby. Film Avengers to niepotrzebne spoilery - o wiele ciekawiej się ogląda gdy panuje aura tajemniczości i z pewnością pomaga to przejść przez pierwsze odcinki, a głupie, wymuszone i kompletnie nie trafione 'odniesienia' do filmów nie kują i nie rzucają się tak bardzo w oczy (dzięki czemu odbiór pierwszych odcinków jest bardziej znośny). Do tego samo zmartwychwstanie w serialu jest strasznie idiotycznym pomysłem - i o ile w serialu jest fajnie wymyślone, wplecione i zrobione o tyle zobaczenie martwego po filmie avengers na pewno w żaden sposób nie pomaga serialowi tylko niepotrzebnie szkodzi. (tym bardziej że Coulson w avengersach wygląda na totalnego bezmózga natomiast tutaj zostaje szefem tarczy-.-)

ocenił(a) serial na 9

Jak będzie trzymał poziom 2 i 3 sezonu mogą robić i z 10 sezonów :) uwielbiam Sky :)

ocenił(a) serial na 10
Robson8080

100% racji! 10 sezonów obowiązkowo :) Szkoda tylko że tyle czasu trzeba czekać na kolejny sezon :(

Właśnie odświerzam od pierwszego sezonu i aż się łezka kręci widząc Sky, Simmons i resztę ekipy zanim wszystko poszło w diabły i nawet Word wydaje się teraz zupełnie inny. Fitz and Simmons jak twórcy mogli tak spieprzyć ich wątek, i Sky już zapomniałem jak na początku była dziecinna i nie winna :D

ocenił(a) serial na 8

Gdzie sciagnac wszystkie sezony z napisami PL

ocenił(a) serial na 9
marcinek77

Jak masz IDM to możesz ściągnąć z każdej strony z serialami online a jak ci chodzi o jakośc co najmniej 720p albo 1080p. to poszukaj na cda , jak nie wiesz jak ściągać przez IDM to pisz .

ocenił(a) serial na 8
goldi007

Jak sciagnac z IDM,dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
marcinek77

zainstaluj idm w samym programie w pasku opcje masz napisane przechwyć z poniższych przeglądarek i jak masz zaznaczone to znaczy że będzie ci ściągać ze stron wszystkie multimedia , jak odznaczysz swoją przeglądarkę to nie będzie , ale jak jest zaznaczone to wchodzisz na daną stronę i odpalasz playera w tym momencie po prawej stronie na górze powinien pojawić ci się znaczek ściągania , kliknij i poczekaj aż zbuforuje ci się plik i pojawi się rozmiar pliku , można już ściągać .

użytkownik usunięty

Naprawdę ma przeciętną oglądalność?

Rozumiem, że pierwsza połowa pierwszego sezonu może być oceniana słabiej. Jak dla mnie było kilka słabszych odcinków, ale one są zawsze wielowątkowe, także ciężko, by jakiś zawiódł na całej linii.
W każdym bądź razie dalej, drugi i trzeci sezon, były naprawdę dobre. Dlatego jestem zaskoczony. Czy wiesz może, czy to się zmieniło? Czy oglądalność tego serialu rośnie?

ocenił(a) serial na 9

Wlasciwie to ogladalnosc spada zawsze praktycznie wszystkim serialom (wyjatkiem jest gra o tron i moze max 2 inne seriale). AoS mieli dwa raz zmieniana godzine emisji na pozniejsza z 20 na 21, a potem na 22, a w Stanach ludzie funkconuja troche inaczej niz w Polsce i malo kto oglada do 23 telewizje. Na chwile obecna wyniki ogladalnosci sa przecietne, od 3 odcinka ogladalnosc ani nie spada ani nie rosnie wiec jesli utrzyma sie taki poziom to mozemy dostac 5 sezon ale jesli pozniej zacznie spadac to zawisnie na wlosku. Opinie krytykow na temat 4 sezonu sa bardzo dobre wiec moze to cos zdziala.

użytkownik usunięty
keteek

Dzięki za odpowiedź. Też właśnie uważam, że czwarty sezon wniósł odświeżenie formuły SHIELD. Nowy Dyrektor też jest intrygującą postacią - szczególnie jego zdolności. Ilekroć go widzę zastanawiam się, czy jest on autentyczny, czy może nas czymś zaskoczy. Ten aktor zagrał w przeszłości wiele świetnych ról, w których miały miejsca różne zwroty akcji :-)
W każdym bądź razie pomysł na fabułę jak na razie świetny. Wiele zależy od zamknięcia, także ocena może jeszcze ulec zmianie. Czas pokaże.
Osobiście mam nadzieję na piąty sezon.

ocenił(a) serial na 9

Mace przypomina mi troche Warda. po obu nie wiadomo czego sie spodziewac :P tyle, ze Ward byl po prostu psychopata, a Mace cos ukrywa

ocenił(a) serial na 8
keteek

"Stanach ludzie funkconuja troche inaczej niz w Polsce i malo kto oglada do 23 telewizje" - oo, nie wiedziałem o tym, wytłumaczysz czemu tak jest? Pytam z ciekawości ;)

ocenił(a) serial na 9
ziolo

szczerze mowiac to nie wiem dlaczego :P mam kuzyna, ktory pracuje w USA i wlasnie on mi o tym mowil , nie pytalam dlaczego, wypytam sie go jak przyjedzie do kraju, ogolnie to ludzie chodza tam szybciej spac niz u nas, moze ma to jakis zwiazek z godziny pracy, wypytam sie go o to ;)

ocenił(a) serial na 8
keteek

Ok, dzięki wielkie ;)

ocenił(a) serial na 9
ziolo

U nas chyba też mało kto ogląda telewizję po 23 :P

ocenił(a) serial na 10

Kto wie gdzie mozna bedzie ogladac Agenci Tarczy: Slingshot??

ocenił(a) serial na 9
Candy1211

https://www.youtube.com/watch?v=1xgQUoVfiL8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones