PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 091
ocen
7,4 10 1 28091
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Sezon 3, odcinek 1

ocenił(a) serial na 8

Nie będę sie rozpisywał, zarąbiście rozpoczęli ten sezon, tylko pytanie z końca odcinka. Na jakiej planecie jest Simmons, i naprawdę jestem ciekaw jak ją sprowadzą na ziemię(Monolit to portal najwyraźniej, i ona musi wrócić do miejsca dokładnego, w którym sie pojawiła.

A i jeszcze na koniec. Przed czym Simmons ucieka?!

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Zarąbiście? Jak dla mnie odcinek słaby. Nic szałowego się nie stało. Czułem się, jakbym oglądał odcinek wyrwany ze środka sezonu. Chyba, że agenci zaczęli mi się przejadać...

ocenił(a) serial na 8
sokoov

Dla mnie fajny odcinek i to bardzo :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
sokoov

Też uważam że słaby :(

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Dowiemy sie pewnie w przyszłym odcinku. Nurtuje mnie jedno, jeśli akcja dzieje się "miesiące" (jak mówili w serialu) po zniknięciu Simmons to kurde co z Civil War? Civil War rozgrywa się odrazu po Age of Ultron... Więc chyba pominą ten wątek...

BTW. Smaczek z Ant-Mana też się znalazł, że jest teoria jako by Simmons zmniejszyła się do mikroskopijnych rozmiarów
(jak Scott Lang).

ocenił(a) serial na 8
seba14121996r

Komiksów nie znam, ale MCU się opiera na komiksach najwyraźniej mniej niż sie ludziom wydaje (ale możliwe też że wątek ten pominą, tak jak mówisz)

Kurcze, mam nadzieję że nie będą Simmons przez pół sezonu wlec na tej obcej planecie(trochę by na siłę przedłużali)
Chciałbym żeby gdzieś max w 4 albo 5 odcinku wróciła na ziemię

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Na ch,uj zakładasz kolejny identyczny temat o odcinku 3x1?

ocenił(a) serial na 9
seba14121996r

Było kilka razy w odcinku mówione, że póki ludzkie prawo nie znajdzie odpowiedzi na zaistniałą sytuację, to muszą sobie radzić wszelkimi możliwymi środkami, żeby się ochronić.

Prawo ludzkie ukształtuje się właśnie w Civil War, więc wszystko będzie ;)

ocenił(a) serial na 9
seba14121996r

Nie rozgrywa się od razu, zostało później sprostowane że to złe tłumaczenie i mija jakiś okres czasu od AAoU

ocenił(a) serial na 9
kasprzycki93

A Feige się teraz wypowiadał że seriale będę jeszcze bardziej związane z MCU, przede wszystkim Daredevill, ale Agenci też mają się załapać :)

kasprzycki93

Ciekawe w jaki sposób Daredevil ma być powiązany z MCU, bo jak na razie jest całkowicie oderwany od reszty, a Punisher, który ma być w drugim sezonie, chyba nie za bardzo go do tego zbliży ;P

ocenił(a) serial na 9
majinus

Daredevill ma się nawet znaleźć w Avengersach, nie wiem tylko czy w 3 części, czy 4tej

ocenił(a) serial na 6
majinus

Dzieję się w tym samy świecie. Daredevil działa w Nowym Jorku w którym stoi Avengers Tower nie bardzo rozumiem określenie "oderwany od reszty". A tonacja i podejście musi być inne żeby to działało. Filmy to top bohaterów Marvela, supr człowiek, bóg, Hulk i miliarder a DD musi mierzyć się z brutalną rzeczywistością. Świat działa tak samo. Piękna pani kupuje sobie naszyjnik z diamentami za, które jakiś dzieciak w Afryce zginął.

ocenił(a) serial na 6
seba14121996r

Civil nie rozgrywa się od razu po A2. Mściciele działają a cała akcja zacznie się w momencie gdy film wejdzie do kin a świat serialowy się do tego dostosuje a teraz powolutku pokazują jak to wszystko do tego dąży. Było nawiązania do Ant Mana, ale największym smaczkiem był prezydent Ellis (grał go ten sam aktor co w IM3) mówiący o walkach w Nowym Jorku (Avengers) Londynie (Thor 2) i Sokowi (Avengers 2)

ocenił(a) serial na 8
matthewrealfan

Jak dla mnie ta przemowa to początek dla Civil War :D

ocenił(a) serial na 7
fifi39

Raczej jej zapowiedź

ocenił(a) serial na 8
seba14121996r

To nie teoria tylko fakt stwierdzony przez twórców.

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Bardzo bym chciał, by to było prawdziwe "Negative Zone" a nie ten szajs "planet zero" co dali w ostatniej FF. Nie wiem jednak na ile jest to możliwe, w końcu ta strefa jest związana z (nie)fantastyczną czwórką.

I czyżby ten wielki Inhuman to był Lash??
http://vignette3.wikia.nocookie.net/marveldatabase/images/b/bc/Lash_%28Earth-616 %29.png/revision/latest?cb=20140402234526

ocenił(a) serial na 8
RafikiDS

No to będzie tak jak w drugim sezonie tylko będzie więcej. Zamiast Hydry jest ATCU, zamiast Warda jest Lash (ale Ward też napewno pojawi). No i jakoś Simmons musi wrócić (oby jakoś max w 5 odcinku)

ocenił(a) serial na 6
Aiden19

Jest Hydra z głową w postaci Warda, jest rządowe ATCU, jest Lash a to tylko potwierdzeni przeciwnicy. Znając sposób działania serialu na pewno pojawi się ktoś jeszcze.

ocenił(a) serial na 8
matthewrealfan

Możliwe że coś co goni Jemmę zmieni ją w tymczasowego wroga Nieludzi, a drużyna Coulsona (a najbardziej Fitz) wymyśli sposób wyrwania jej spod kontroli tego co ją kontroluje (mam na mysli coś takiego jak Mack w drugim sezonie)

ocenił(a) serial na 8
Aiden19

Na ch,uj zakładasz kolejny identyczny temat o odcinku 3x1?

ocenił(a) serial na 8
barry5800

Założyłem go zaraz po obejrzeniu odcinka

ocenił(a) serial na 10
Aiden19

Chciał bym żeby Ward wrócił do S.H.I.E.L.D w miejsce May!

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Warda ja już nie chcę, gość jest psychiczny. A po tym co on zrobił Bobbi, to żeby go zabić to jest kolejka 1)Hunter 2) Coulson 3) Daisy itd

ocenił(a) serial na 9
seba1b

Teraz juz nie ma szans zeby go przyjeli, za duzo nawywijal pod koniec drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Aiden19

Niezły ten typek który walczył ze Skye :) Ciekawe czy to kolejny Inhumans którego pokonają w ciągu 2-3 odcinków czy może jakaś postać która będzie się wlekła za nimi do końca sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Na ciotę nie wygląda, więc raczej będzie przez większość sezonu lub przez cały (mysle że ATCU i Coulson sie dogadają, wszak Lash jest potencjalnym wrogiem obu organizacji)

ocenił(a) serial na 10
Aiden19

Mam taką nadzieje bo typ przypadł mi od razu do gustu!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
SaiRIthy

Dokladnie, na cholere 4 razy to samo pisac. Pewnie nie zauwaztl, ze juz jest temat i drugi raz dodal albo punkcikow chcial nabic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones