PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 064
oceny
7,5 10 1 13064
6,8 4
oceny krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

I twórcy, i aktorzy się rozkręcają!

guttka

prawda, o wiele bardziej mi się podobał 2 niż 1. czekam na 3 :v

użytkownik usunięty
igaanime

o ile będzie 3. Co ja gadam musi być.

użytkownik usunięty
guttka

zgadzam się, jednak mam już duży sentyment do pierwszego sezonu, bo najwięcej smaczków z First Avenger jest.

Nie mniej oceniam tak.

1 sezon 10/10
2 sezon 10/10

i bardzo liczę na sezon 3 a może i 4 :)

ocenił(a) serial na 8
guttka

Ja po obejrzeniu pierwszego odcinka drugiej serii byłem zawiedziony wiec nie oglądałem dalej...

ocenił(a) serial na 9
Wagner20

Z tego, co pamiętam to 1. odcinek też mnie nie zachwycił. Poem jednak było lepiej, dużo lepiej. Także proszę nie rezygnować, bo naprawdę świetny serial można ominąć:)

guttka

Ja nie dałem rady dokończyć 2 sezonu, po prostu się da tego oglądać, a osamotniony nie jestem bo 3 sezonu nie będzie,więc serial można spokojnie pominąć.

ocenił(a) serial na 6
guttka

Zgodzę się z tym, że drugi sezon lepiej mi się oglądało. Ale w stosunku do całości (1 i 2) moja ocena nie przekroczy przyzwoitej 6/10.
To nie moje klimaty. I naprawdę sporo w tym tandetnej szmiry. Ale potrafię docenić sam pomysł. Dlatego mimo wszystko obejrzałem i nie żałuję. Ale wiem też, że w przyszłości raczek nie będę wracał do Marvela.

srick.pl

1. sezon lepszy. W sezonie nr 2 natomiast najbardziej mnie zastanowił dr Wilkes. Po wybuchu "materii zero" wszystko przez niego przenikało ale on nie przenikał przez podłogę, na której stoi. Dodatkowo "podnosił" też przedmioty (klucze, którymi dawał znaki Agentce Carter itp.) ale nie mógł przesunąć kartki planu podczas rozmowy z Carter kiedy ona jadła kanapkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones