PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 064
oceny
7,5 10 1 13064
6,8 4
oceny krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Czy ktoś widział już nowe odcinki? Jak wrażenia?. Osobiście bardzo mi się podobały.
Dobre rozpoczęcie 2 sezonu.

użytkownik usunięty
alibaba_4

ja widziałem i zdecydowanie początek sezonu spełnił moje oczekiwania klimat :)

ocenił(a) serial na 7
alibaba_4

Wogóle jak ktoś podsłuchał rozmowę tego starszego gościa z Jackiem, to można wnioskować że zapowiedzieli tam powstanie T.A.R.C.Z.Y :D

Aiden19

Albo HYDRY, co nawet bardziej prawdopodobne

ocenił(a) serial na 7
aka13

Przecież HYDRA istnieje już od dawna :P

ocenił(a) serial na 7
ScaryMan

Hydra nie może istnieć wtedy, przecież Zola powiedział w Zimowym Żołnierzu, że HYDRA rozwijała się wewnątrz TARCZY. Więc to bardziej TARCZA powstaje. Ale muszą też w to wcisnąć Peggy i Starka, to oni byli współzałożycielami.

Aiden19

Ale przecież z Agentów TARCZY (spoilery!) wiemy, że HYDRA jest organizacją praktycznie starożytną, ściśle powiązaną z Inhumans. Owszem, HYDRA została niemal unicestwiona w CA, a później odbudowała się w TARCZY, ale istniała od wielu stuleci. Poza tym emblemat tego klubu i symbol na przypince jest niemal identyczny jak ten z najnowszych odcinków TARCZY. Ja jestem jeszcze ciekawa, czy ta zerowa materia z najnowszych odcinków może być w jakiś sposób powiązana z Monolitem

ocenił(a) serial na 9
aka13

Masz racje tylko że Hydra po CA odbudowała się właśnie gdy zakładali tarcze,wrosła hydrsa,jej członkowie w struktury Tarczy :D

luckykamil

Czyli dalej się zgadza- nie wiemy przecież, jak wielkie wpływy mają obecnie (w sensie względem fabuły Agentki Carter) członkowie stowarzyszenia. Wiemy, że planują budowę nowej siły, nowej organizacji o zasięgu międzynarodowym. Wiemy, że próbują "zasiać" swoich ludzi w SSR- Thompson. Wiemy też, że skarbiec ze starożytnymi skarbami HYDRY przetrwał do czasów współczesnych (względem Agentów TARCZY), co oznacza, że musiała istnieć pewna ciągłość w strukturach HYDRY, a przynajmniej w tej jej części kontynuującej swoje długowieczne dziedzictwo. Czyli istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten klub skupia ścisłą śmietankę HYDRY, która przetrwała pogrom w CA i próbuje odbudować potęgę.

ocenił(a) serial na 9
aka13

Czyli się zgadzamy :D ale dobrze zrozumiałem,Thompson jest z hydry?

luckykamil

Nie, ale jak na mój gust próbują go delikatnie zrekrutować, częściowo już im się to udało. Wydaje mi się, że jednak Thompson, kiedy tylko zda sobie z tego sprawę, pogoni ich wszystkich i będzie kluczowy dla fabuły- postać ma bardzo duży potencjał. Zresztą, dalej liczę na to, że on okaże się mężem Peggy.

ocenił(a) serial na 7
aka13

W sumie masz rację, nie zwróciłem uwagi na ten symbol. Tylko czy to nie kruszy trochę w tym wszystkim roli Zoli? Hydra działa bez niego? W Zimowym Żołnierzu to on ją...a dobra, on ją tylko rozwinął wewnątrz TARCZY.
Masz rację :)

aka13

Z tego co mówią producenci serialu, organizacja pokazywana w drugim sezonie AC nie ma nic wspólnego z Hydrą. Ma to być Secret Empire - inna komiksowa organizacja.

Można o tym przeczytać choćby tu:
http://www.ew.com/article/2016/01/20/agent-carter-season-2-spoilers-darkforce-se cret-empire

mg1111

Trochę szkoda :/ Pokazanie, jak HYDRA radziła sobie po IIWŚ, jak zachowała ciągłość, jak prowadziła badania nad monolitem byłoby dużo ciekawsze.

aka13

To prawda, jednak autorzy chyba doszli do wniosku że zostwaią wątek Hydry Agentom, a sami skupią się na czymś nowym.
W sumie może mają trochę racji. Nie samą Hydrą Marvel stoi :) Jest dużo więcej złoczyńców i organizacji których warto wprowadzić do uniwersum.

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

Widziałem i dla mnie bomba zapowiada się kolejny świetny sezon

alibaba_4

Czy ktoś jeszcze tak bardzo polubił postać Any Jarvis?

ocenił(a) serial na 8
alibaba_4

A mnie 2 odc rozczarował. 3 lepsza..zobaczymy dalej

ocenił(a) serial na 8
waga55

Najpierw materia 0 mrozi a później wchodzi w pannę Frost? Nie łapię. Ktoś tam miał nadnaturalne moce? O co chodziło z tym szefem policji, który zamarzł i gdzie są zwłoki tamtej kobiety?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones