PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685357}

Almost Human

7,2 6 153
oceny
7,2 10 1 6153
Almost Human
powrót do forum serialu Almost Human

Wreszcie zaczyna się jakiś wątek, który być może potrwa kilka odcinków. Sam odcinek niezły,
chociaż Kennex trochę zbyt łatwo sobie poradził z tak potężnym androidem. W oczy raził mnie też
nieco fakt ze pojechali na finałową akcję w tak małym składzie i po pierwszej fali został tylko Kennex i
Dorian :)

ocenił(a) serial na 4
RaptoRi

Jak dla mnie kiepsko ;)
Znowu jakiś rozpoczęty wątek, tak jak na początku :D Ale myślę, że chodzi o to, że na końcu one się okażą jednym i tym samym wątkiem i się powyjaśnia wszystko. Jeszcze chyba 3 czy 4 odcinki także coraz bliżej końca.
No może i zbyt łatwo, ale gdzie były MXy? :D Zabiła pięciu i reszta się chyba przestraszyła, ale dobrze, że mają nieustraszonego Kennexa i Doriana :)

Madziara_3

Niestety, ale MX-y kolejny raz robią za chłopców do odstrzału. TO miały być Androidy policyjne, więc czemu nie mają wgranej taktyki walki? Podczas strzelaniny stoją w miejscu, żadnego chowania się za naturalnymi barierami. Coś w stylu "ile wystrzelę to wystrzelę, póki mnie nie odstrzelą". Dlaczego DRN potrafi walczyć wręcz, podczas gdy w 11 odcinkach nie widziałem MX-a w takiej akcji. Naprawdę to lepszy model dla policji?

ocenił(a) serial na 4
Mistel

Może mają robić za coś w stylu tarczy dla policji, która wie co robić :D

Madziara_3

Rozumiem to w sytuacjach, które już były w filmie, czyli "Ludzie do tyłu, Androidy na przód". Jednak czy nie za drogie takie tarcze? :)

ocenił(a) serial na 8
Mistel

DRN miały być ludzie więc pewnie umieją zdobyć takie umiejętności. MX'y oparte są na programie, który ma wykonywać ściśle określone zadania, przez to działają jak roboty, a nie jak androidy.

Upadly321

Albo pewnie tak jak u nas - przetarg był ustawiony pod konkretną firmę ;)

ocenił(a) serial na 8
Mistel

Właśnie przez problemy DRN'ów firma je produkująca zbankrutowała, a MX stworzyła jakaś, pewnie niezbyt radząca sobie na rynku, mniejsza firma.

Upadly321

To by wyjaśniało ich wady. Wy wolelibyście jako partnera na służbie DRN-a czy MX-a?

ocenił(a) serial na 6
Mistel

Robocopa na służbę i nie trzeba nic więcej.

użytkownik usunięty
Mistel

Ja wolałbym Rycerza Jedi.

użytkownik usunięty
RaptoRi

Dla mnie ten "potężny android" wcale nie był taki potężny. Nie wiem, może to kwestia aktorki, która mnie nie przekonała.
Poza tym dziwne miny Minki Kelly.

Zgadza się, jego potęga wynikała jedynie z opowieści o tej wcześniejszej akcji gdzie MXy latały a ofiary szły w dziesiątki :) W samym odcinku tej "potęgi" faktycznie nie było specjalnie widać... A szkoda - dobry przeciwnik w takim serialu jest mile widziany - a tym czasem tutaj wszystko idzie zazwyczaj szybko i gładko, za szybko i za gładko...

ocenił(a) serial na 8
RaptoRi

Mnie zastanawia co się dzieje za murem :) Oby tego nie schrzanili.

ocenił(a) serial na 5
RaptoRi

Nie oszukujmy się, jak powstała miała opancerzone ciało. W wersji zreanimowanej zgarnęła korpus zwykłego androida. Bardzo logicznie to rozwiązano.

Pinokio1983

dlaczego odrzuciłeś dodany przeze mnie plakat do filmu "Przygody kapitana Zooma"?

ocenił(a) serial na 5
czewrony

I śledzisz moją aktywność na forum, żeby mnie o to zapytać? To bardzo niepokojące...

Pinokio1983

nie ma możliwości wysłania Ci prywatnej wiadomości więc musiałem skorzystać z takiej formy kontaktu. A niepokojące jest moim zdaniem to że dodany przeze mnie plakat ( do filmu który jak do tej pory nie posiada w tej bazie plakatu) został przez Ciebie odrzucony. Działasz tym samym na szkodę tego serwisu i to jeszcze raz powtórzę jest niepokojące. Próbowałem domyślić się co mogło być przyczyną jednak nie znajduje żadnego powodu dla którego ktoś miałby odrzucić ten plakat. W związku z tym proszę tylko o podanie powodu odrzucenia tego plakatu. Dzięki temu w przyszłości pozwoli mi to uniknąć poświęcania czasu na dodawanie materiałów które i tak nie zostaną dodane do serwisu.

ocenił(a) serial na 5
czewrony

Mój profil... blog do wszystkiego... zapraszam z problemem tam...

http://www.filmweb.pl/user/Pinokio1983/blog/514137-Dia+de+los+muertos...+a+wi%C4 %99c+wszystko

ocenił(a) serial na 5
RaptoRi

Wybacz RaptoRi za nieprawdopodobny offtop :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones