PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685357}

Almost Human

7,2 6 151
ocen
7,2 10 1 6151
Almost Human
powrót do forum serialu Almost Human

bardzo dobry serial który miał ogromne możliwości na kontynuacje ale zbyt szybko się skończył. Ciekawa fabuła, świetna gra aktorska, humor, przyzwoita muzyka

ocenił(a) serial na 8
ruski011

Pobawię się w górnika ale co tam - chciałem się tylko podpisać "rękami i nogami" pod opinią autora tematu. Właśnie skończyłem serial - bardzo przyjemny, świetny pomysł który został dobrze wykorzystany i bardzo dobrze dobrana para bohaterów. Bardzo mi szkoda odnośnie decyzji o anulowaniu.

Alt3ir

miłej zabawy w górnika :) ja nim jestem :) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
ruski011

Świetny serial. Kolejny, który ma 1 sezon a badziewia wielokrotnie gorsze prowadzone są po 5 i więcej sezonów ;/

ocenił(a) serial na 8
ruski011

Zgadzam się, podoba mi się humor i postacie w serialu. A sprawy policyjne jak to sprawy policyjne, tutaj nic specjalnie nowego się nie wymyśli, zawsze ktoś chce się za coś zemścić, coś komuś udowodnić, itp. ;) Tak samo jak gburowaty policjant, nadużywający czegoś, kryjący wrażliwość za maską, samotnik. Takich postaci było już dużo. Poza tym całkiem sympatyczna próba przewidzenia jak to może wyglądać w przyszłości. Oczywiście, jak z każdym serialem sci-fi znajdą się jakieś babolki i pewne uproszczenia fabuły, ale nie bije to jakoś jawnie po oczach, ogląda się bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 9
Domcia_10

Może znowu warto zrobić jakąś petycję? :) oczywiscie międzynarodową np na change.org ?

ruski011

Widze sporo osób widziało jak z końcem coś wyjaśnione czy zostajemy z niczym i 99 wątków niewyjaśniona.. bo nie wiem czy się zabierać :( ..

przybysz1

można śmiało oglądać ponieważ nie jest bezczelnie urwany

ruski011

Zgadzam się z opinią przedmówcy. Fox i seriale s-f zwykle źle się kończy. Fajne efekty w tym serialu, jakbym oglądał budżetowy film. Serial był po prostu za drogi.

ocenił(a) serial na 9
revelati

Ch,jowo wyszło :( mozna nakręcić kilka sezonów tego serialu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones