PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703003}
6,8 35 989
ocen
6,8 10 1 35989
6,3 3
oceny krytyków
American Horror Story: Freak Show
powrót do forum serialu American Horror Story: Freak Show

Zaczynało się słabo. Ale właśnie skończyłem i uważam, że to był najlepszy sezon.
Nie był intensywny i przerażający, jak 2.
Nie był tak świeży jak 1.

Był dla mnie dogłębnie poruszający. To jak znakomicie za pomocą metafory "freaków" twórcy serialu ukazali mechanizm, ból, cierpienie i konsekwencje społecznego wykluczenia, segregacji, nietolerancji, odrzucenia innych od większości - mnie oszołomiło.

Znakomita Jessica Lange, Angela Basset, Sarah Paulson i Finn (Dandy).
I obok sezonu 2 najlepiej zarysowane postacie, najlepsze zwroty akcji.
Arcydzieło.

ocenił(a) serial na 9
sniko

Zgadzam się z Tobą. Ten sezon był naprawdę świetny i ciekawy, choć inny niż pozostałe.

ocenił(a) serial na 8
sniko

Dokładnie tak. Pięknie powiedziane.

ocenił(a) serial na 9
sniko

Jak dla mnie też najlepszy sezon. Nie rozumiem tych wszystkich zarzutów, jakoby miał być najgorszy.

ocenił(a) serial na 10
Massacre13

Dokładnie, dla mnie też to najlepszy sezon! Smutny, ludzki, świetna postać Elsy Mars.

ocenił(a) serial na 9
sniko

Podpisuję się pod każdym słowem tego komentarza. Obejrzałam go w ten weekend po 7 latach od premiery i jestem totalnie poruszona. Po drugim sezonie, który ma u mnie miejsce pierwsze, sezon czwarty jest na drugim.

ocenił(a) serial na 10
madzikmonster

Sezon drugi był bardzo dobry, ale wrażenie psuje końcówka, totalnie z dupy... Jakiś małżeński trójkąt, ufo. A Freakshow był kompletny, równy, miał świetne zakończenie.
Dla wszystkich wielbicieli tego sezonu, genialne "Gods and Monsters" w wykonaniu Jessiki Lange:
https://www.youtube.com/watch?v=xx4K9i1Jj9U&list=RDxx4K9i1Jj9U&start_radio=1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones