PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735470}
7,1 29 197
ocen
7,1 10 1 29197
5,5 4
oceny krytyków
American Horror Story: Hotel
powrót do forum serialu American Horror Story: Hotel

Co sądzicie o nowym epizodzie? :D haha końcówka genialna xD

_lilka_

Coś czuje że przez złe ratingi zmienili dwa ostatnie odcinki :/

_lilka_

Zajebisty odcinek! :D a Końcówka genialna :D Jestem dopiero co po seansie i jeszcze jestem troszkę oszołomiony więc za bardzo nie wiem co napisać, ale na pewno najciekawszy odcinek w sezonie jak dotąd(prócz Devil's Night który jest moim ulubionym). Tyle się działo w tym odcinku że naprawdę nie wiem od czego zacząć :D. Muszę pozbierać myśli i później coś napiszę ;). Teraz tylko zostaje czekać do 6 stycznia na 11 epizod.

_lilka_

To chyba był najśmieszniejszy odcinek sezonu i to dzięki miss Evers rozbiła bank. Wątek wampirzątek dobiegł końca (mam nadzieję). Zakończenie to najbardziej nieznośny cliffhanger w historii serialu. Trudno powiedzieć, co dalej z hrabiną i jej przydupasem. To koniec? Czułem, że im się umrze, ale liczyłem na jakąś scenę w stylu Otella i Desdemony. Ramona dostała przekąskę i też nie wiadomo, co dalej. Pozostaje jeszcze Morderca Dekalogu, chociaż nie powiem, że to mógłby być fajne zakończenie jego wątku: odzyskał syna, żonę i mógł opuścić hotel, ignorując kolejny atak spazmów Sally. Zbliża się wielki finał. Z podsumowaniem jeszcze się wstrzymam, ale trzeba oddać AHS, że spełnił 5 na 6 moich oczekiwań związanych z nowym sezonem.

Before

I jeszcze jedno. To był już 10 odcinek i czy to możliwe, że jeszcze nie było żadnego śpiewania rodem z Glee? XD

ocenił(a) serial na 7
Before

o co chodzi że śpiewania z Glee , to że w tamtym sez były występy śpiewane nie znaczy że w każdym będą śpiewać .-.

sebek1654

To pytanie, czy twierdzenie?
Bo jak pytanie to chciałbym odpowiedzieć. Jeśli twierdzenie to odnieść :)

ocenił(a) serial na 7
Before

pytanio stwierdzenie ..

sebek1654

1) A chodzi o to, że od kilku sezonów pojawiają się piosenki i tak sobie nieśmiało zażartowałem, że może to mieć związek z inną produkcją Murphyego.
2) Czyli w drugą stronę: jeśli w poprzednim były to znaczy, że w tym nie będzie.

Pierwszy raz zagnali do głównej roli bardzo znaną wokalistkę i mieliby nie skorzystać z tego?

ocenił(a) serial na 7
Before

W jednym sez tylko śpiew był . soo

ocenił(a) serial na 7
sebek1654

W dwóch.

sebek1654

Trzech.

ocenił(a) serial na 8
Before

Jeszcze przed premierą 5 sezonu Murphy zapowiedział, że w tym sezonie nie będzie śpiewania

_lilka_

Odcinek świetny (zresztą jak cały sezon). Jestem zaskoczona i paru rzeczy kompletnie się nie spodziewałam. Teraz to już nie wiem co ma być :)

ocenił(a) serial na 8
_lilka_

Liz i Iris dały czady <3 Moje dwie ulubione postacie kobiece, no a ten filmik, który zrobiła Iris... <3 cudowne

_lilka_

Oj, w końcówce coś czuję scenę z Pulp Fiction (divine intervention) ;) http://makeagif.com/i/7iqsuB Donovan pewnie kulka w łeb, a Szefowa piana w pysku i wtedy dopiero She Gets Revenge na "dziewczynach" ;)

ocenił(a) serial na 8
simgog

Też tak przeczuwam. Sądzę, że hrabinę zabije detektyw ;)

ocenił(a) serial na 9
Jake_W

Prorok normalnie :D Gratuluję przeczucia ;)

_lilka_

Iris i Liz skradły odcinek :D

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

Przez końcówkę i "taniec Donovana" ten kawałek, który leci w tle jest moim obecnym powerplay'em ;D

ocenił(a) serial na 10
evillynn

A tak w ogóle to jak się nazywa ten kawałek? xD

xBloodyAlicex

Drake - Hotline Bling :)

ocenił(a) serial na 10
Quaint_2

Dzięki ;)

ocenił(a) serial na 6
evillynn

Dobra nuta

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

W pełni się ze wszystkimi tutaj zgadzam! Jeju, to było coś zajebistego! Dawno chyba się tak nie ubawiłam oglądając którykolwiek z wszystkich sezonów AHS :D Szkoda tylko że tak długo będziemy musieli czekać na 11 epizod ;//

ocenił(a) serial na 7
_lilka_

Mi tak sb podchodziły odc. ostatnie , ale koniec mega zaskakujący i zabawny .Bitch please xddd

_lilka_

jeden z najlepszych odcinków serialu. w ogóle AHS: Hotel to definitywnie najlepszy sezon AHS. taniec Donovana - brak słów. ostatnie minuty tego odcinka naprawdę rozwalają xD o ile to możliwe jeszcze bardziej uwielbiam Iris i Liz.
a nowy odcinek już jutro! z jednej strony nie mogę się doczekać, ale... jest coraz bliżej końca :<

_lilka_

ej sluchajcie czy wiecie, czy matt bomer wroci? w sensie donovan? bo juz za nim tesknie! obserwuje kariere bomera od dawna i strasznie sie zajaralam, ze w koncu bedzie mogl pograc, a tu bam, donovan hop.

_lilka_

Ja mam pytanie trochę z innej beczki - nie potrafię rozgryźć do końca postaci Sally i tego typa z wiertłem. Czy ktoś może wie o co chodzi?

Rukiija

Ten typ z wiertłem to demon uzależnienia, którego stworzył Mr. March jeśli się nie mylę.

ocenił(a) serial na 7
Rukiija

stworzyła go Sally. to jest ucieleśnienie jej nałogu. Sally jest niewolnicą swojego nałogu.

ocenił(a) serial na 8
harfistka_nc

Z tego co zrozumiałam to stworzył go Mr March

ocenił(a) serial na 7
believe16

"this demon you brought" nie stworzył go March

ocenił(a) serial na 8
harfistka_nc

Ok, masz rację http://americanhorrorstory.wikia.com/wiki/The_Addiction_Demon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones