PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 574
oceny
7,4 10 1 53574
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Czy ktoś z Was wypatrzył jakieś sensowne wskazówki odnośnie czwartego sezonu?

Odcinek 13 miał się skończyć sceną od której zacznie się kolejny sezon i co ???

Nie piszcie tutaj spekulacji. Interesują mnie konkrety. Gdzie do cholery były te wskazówki ???? :)

użytkownik usunięty

ps. Ślepy jak Cordelia.....
Nie dość, że nie widziałem żadnych ukrytych wskazówek odnośnie 3 sezonu w 2 sezonie. Oczywiście tych odnośnie 4tego sezonu w 3 również nie, to jeszcze przez pomyłkę zdublowałem temat. Sorry.

-------------------------------------------------------------------------------- -


]

3 ostatbie osc maja w sobie jakies wskazowki :-)

Stroj Fioby na pogrzebie Nan, caly wystroj scen z Axem w piekle, pelne imie i nazwisko Fiony, i jeszcze pare innych nie pamietam dokladnie ... :-)

ocenił(a) serial na 10
kam001

Prędzej czapka Kyle'a. Wygląda jak żydowska.

Marek487

Hm nie wykluczone :-) na Kylea to za bardzo uwagi nie zwracalam

ocenił(a) serial na 10
kam001

Ale co ze strojem Fiony nie tak?

ocenił(a) serial na 10
kam001

Twarz Clowna w scenie gdy palono Myrtle, Figurka magika w scenie, gdy Queenie robi ołtarz Nan i któryś cytat Madison (nie wiem nadal ktory), bilet Fiony..

octavessens

Si :-) teraz jest plota ze nie cyrk a kabaret ...

ocenił(a) serial na 10
kam001

Może i dość,że ten cyrk. Zazwyczaj mają stroje z motywem zwierzęcia,nawet Queenie podczas spalani :-)

ocenił(a) serial na 10
octavessens

Niby gdzie jest ta twarz?

ocenił(a) serial na 10
Marek487

https:// scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1797587_733684449982546_302838917_n. jpg

ocenił(a) serial na 10
octavessens

Nie działa :-(

ocenił(a) serial na 10
Marek487

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2qd5z0y&s=8 juz powinno!

ocenił(a) serial na 6

Ryan Murphy powiedział, że 4 sezon jest o Marlene Dietrich. Lektura Wikipedii i domyślisz się jakie elementy horroru wystąpią.

ocenił(a) serial na 7

Na stronie hataku jest informacja ze podobno w 11 odcinku jest wskazówka. Ktoś ma jakiś pomysł co w 11 odcinku bylo związane z 4 sezonem? Nie mogę wkleić linku do tego artykulu bo niestety regulamin nie pozwala :(

rockowa_a

11 to protect the coven ?? Ummm stroh fiony na pogrzebie nan np :-) :-)

ocenił(a) serial na 7
kam001

Też o tym pomyślałam:-) zastanawiał am się tylko czy ktoś wyłapał coś jeszcze

rockowa_a

Ogolnie ... to w trzech ost odc sa wskazowki

ocenił(a) serial na 7

A może 4 sezon będzie miał coś wspólnego z obsesją Spaldinga, czyli lalki a la laleczka Chucky :D Jakby nie patrzeć klauna obok zdjęcia Nan też można zalczyć do lalek.

ocenił(a) serial na 8

to żeś mnie teraz zaintrygował

Obstawiam, że wiadomość o Marlene Dietrich jest jak najbardziej prawdziwa lub przynajmniej mocno naprowadzająca. Ogólnie obstawiam, że będzie się działa akcja wokół estrady i tego typu artystek. Czemu?! Nikt z Was nie zwrócił uwagi na napisy w dole ekranu, podczas wywiadu Cordelii? Na pasku informacji była jakaś krótka wiadomość o Lizie Minelli. Jest aktorką i wokalistką tak samo jak wspomniana pani Dietrich, więc coś w tym jest...
Dla pytanie brzmi co w tym takiego strasznego o.O

ocenił(a) serial na 7
michal9403

Też mi się wydaje, że trop z Lizą Minelli może być dobry. Tym bardziej, że jednym z jej najsłynniejszych filmów był "Kabaret".

poison66

Zgadzam się. Trop z panią Minelli wydaje się być najbardziej oczywisty. A sama mam nadzieję że tak jest, ten temat bardzo by mi się spodobał:)

ocenił(a) serial na 4

A mnie zdziwiło że w ostatnim odcinku przemknęło tyle zwierząt 2 koty na początku, żaba, sum napis animals podczas sekcji zwierząt. Pewnie jeszcze kilka innych zwierzątek bądź powiązań by się znalazło ;) Coś mi mówi że cyrk czy kabaret to specjalnie podłożone wskazówki jak dla mnie są zbyt oczywiste ;/

ocenił(a) serial na 5

"Odcinek 13 miał się skończyć sceną od której zacznie się kolejny sezon i co ??? "

Może 4 sezon zacznie się po prostu od zbliżenia na twarz Sary Paulson (jak się kończy 3 sezon) przed występem kabaretowym/cyrkowym/coś w tym stylu? Skoro podobno "ćwiczy coś specjalnego", to mogą to być jakieś specjalne występy kabaretowe, jakiś śpiew, taniec, coś w tym stylu.

A ja zauważyłam w pierwszym odcinku, że Lange wymawia nazwę "Freak Show" - oczywiście teraz już wiadomo, ale też mógł to nie być przypadek.

KmartaK

Tak samo w ostatnim odcinku podczas sceny, gdy Madison miała ożywić Zoe rzuciła tekstem,że to jakiś "Freak Show" :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones