PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 552
oceny
7,4 10 1 53552
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Rozczarowałam się.

ocenił(a) serial na 6

Szczerze mówiąc po trzech odcinkach zaczęłam na siłę oglądać ten sezon, w nadziei, że akcja się rozkręci, pojawi się jakiś ciekawy wątek itp. niestety cały sezon był nudny i przewidywalny. Jeśli chodzi o grę aktorską to jak zwykle Sarah Paulson i Lily Rabe pokazały klasę, natomiast rola Zoey i Kyle (btw gwałconego[?] przez własną matkę) to kompletna pomyłka, wątek miłosny ciągnięty na siłę + Emma Roberts, która po tym występie zniechęciła mnie do obejrzenia jakiegokolwiek filmu z jej udziałem. Oglądając ostatni odcinek z myślą, że nie mogli bardziej zbezcześcić tego serialu po znakomitym drugim sezonie, na początku odcinka wepchnięto panią, która przez jakieś 5 minut raczyła widzów swoim ''talentem'' wokalnym i ujęciami niczym z tandetnego teledysku lat '80. Oceniam ten sezon na 6 ze względu na parę dobrych ról i sam pomysł. Może po prostu drugi sezon zbyt wysoko postawił poprzeczkę.

Charleston

Nic dodać nic ująć na siłę cały sezon...sezon 2 najlepszy.

ocenił(a) serial na 6
Charleston

To był jedyny sezon, jaki widziałam, ale obejrzałam właśnie ten ze względu na nominację do Emmy. Spodziewałam się czegoś lepszego po opisie - szkoła czarownic - brzmi spoko, a tymczasem o żadnej nauce praktycznie nie było mowy. Poza tym kilka wątków całkowicie chorych, np. seks z minotaurem (wtf?!) no i te żenujące śpiewy Fleetwood Mac - ciekawe ile im podpłacili, żeby to puścić. Generalnie dla mnie za bardzo teen style. W erze tak dobrych seriali naprawdę dziwię się skąd ta nominacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones