PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682018}

American Horror Story: Sabat

American Horror Story: Coven
7,4 53 547
ocen
7,4 10 1 53547
5,0 6
ocen krytyków
American Horror Story: Sabat
powrót do forum serialu American Horror Story: Sabat

Na przekór większości opinii stwierdzam, że sezon trzeci oraz pierwszy były dwoma najlepszymi, miał swój klimat, poziom brutalności był na tyle przyzwoity, że nie musiałam zasłaniać oczu i zatykać uszu w każdym odcinku, co strasznie raziło mnie w sezonie drugim.

Nie rozumiem, nad czym te zachwyty drugim sezonem, mam wrażenie, że ludzie są spragnieni dużej dawki chorej przemocy i zawikłanych historii. Fabuła była tam tak idiotyczna, że szkoda słów. UFO, mutanty, naziści, eksperymenty medyczne w obozach koncentracyjnych, mordercy-psychopaci, opętania, szatan i świrnięte zakonnice. No proszę... Dla mnie bardzo słabo, a finał w ogóle do dupy. Ale kto co lubi.

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
EvilS

sezon trzeci oraz pierwszy były dwoma najlepszymi [2]

ocenił(a) serial na 7
EvilS

Dokładnie, zgadzam się!:)2 sezon był fajny,ale mocno przesadzony...

ocenił(a) serial na 9
EvilS

mnie się podobają wszystkie 3 sezony ale do Murder House i Coven przypadły mi bardziej do gustu, bardziej moje klimaty. W Asylum było tego za dużo i za mocno, nie mówię że był zły, ale mniej dla mnie.

ocenił(a) serial na 8
Abigail_6

Dwójka też była dla mnie trochę przesadzono, chociaż najbardziej autentycznie przerażająca (psychopata - człowiek świetnie kryjący się wśród szanowanych ludzi i wzbudzających zaufanie), także zakończenie najbardziej podobało mi się w dwójce, było pełnym zamknięcie, dającym do myślenia. Jednak za dużo było tam dla mnie śmierci, zupełnie nie wnoszącej nic do fabuły.
Mimo wszystko będę puki co wierna jedynce - mojej ulubionej części, może też ze względu na tematykę, miała dla mnie najlepszy klimat.

ocenił(a) serial na 9
emkagoska

oj tak, jedynka zdecydowanie najlepsza ;) w dwójce parę wątków było ciągnięte na siłę a trójka na początku nudziła przynajmniej mnie

ocenił(a) serial na 7
EvilS

Moje odczucia są podobne pierwszy i trzeci sezon najlepszy, uwielbiam klimaty duchy i czary mary :) polecam osobom o podobnych gustach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones