PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616381}
7,7 87 490
ocen
7,7 10 1 87490
6,2 8
ocen krytyków
American Horror Story
powrót do forum serialu American Horror Story

Premiera na kanale TV Puls już 31 sierpnia. W każdą niedzielę o godz. 23:00. Ktoś planuje oglądać?

ocenił(a) serial na 8
Registeel

no czas transmisji, to swietny wybrali i do tego w niedziele :(

extranick

Nie rozumiem o co tym ludziom chodzi...
To samo robi TVP. Wydaje kupę kasy na Walking Dead i emituje to o 23:50, a potem zdziwko dlaczego oglądalność tak mała + zdjęcie serialu z anteny po pierwszym sezonie... ;__;

ocenił(a) serial na 9
Registeel

Myślę, że obejrzę po raz kolejny :)

justy18

ja tak samo^^

ocenił(a) serial na 7
Registeel

ja planuje.. warto?

ocenił(a) serial na 9
aneciulka

Oczywiście, że warto :)

Registeel

Pewnie, że warto. A co do godziny emisji, to moim zdaniem jest bardzo dobra.

ocenił(a) serial na 7
Registeel

Na pewno dostanie czerwony znaczek, więc nie będzie mógł być puszczany przed 23:00.

użytkownik usunięty
Registeel

Ja planuję

Registeel

Puls się postarał, tej jesieni ma całkiem niezłą ramówkę :D

Jagodka_17

Dzięki za cynk! :) rzeczywiście się postarał, mam kilka seriali do nadrobienia, a tu Puls wychodzi mi z pomocą ;)

ocenił(a) serial na 8
szukajacszczescia

Puls coś teraz nie do poznania jest, skoro zaczyna inwestować w ambitne seriale :)
Ojj, coś przeczuwam, że Puls jeszcze zrewolucjonizuje naszą polską telewizję :D

Registeel

Jasne! :)

Registeel

Szkoda, że niedziela, a nie np. w sobotę, kiedy w poniedziałek trzeba wcześnie wstać i iść do pracy. Ale chyba warto się przełamać.

BTW: Każdy episod serialu jest całkiem inny?

Spinel

Każdy sezon opowiada o czymś innym, nie są ze sobą powiązane ;)

ocenił(a) serial na 7
Registeel

Ja mam zamiar oglądać

Registeel

Z chęcią obejrzę po raz pierwszy :)

Registeel

To mnie zaciekawiliscie :) tez obejrzę ;))

ocenił(a) serial na 8
Registeel

oczywiście że będę oglądać :) fajnie przypomnieć sobie pierwszy sezon przed premierą Frek show, nawet jeśli sezony nie mają ze sobą nic wspólnego ;)

Registeel

ja wczoraj obejrzałem i już odcinam kartki kalendarza do następnej niedzieli. bardzo dobrze się zapowiada. do tej pory obejrzałem drugi sezon czyli o psychiatryku i jak dla mnie mistrzostwo świata. teraz myślę, że ten sezon tez okaże się naprawdę mocny

ocenił(a) serial na 7
llubellak

Jak tam po drugim epizodzie? Jak dla mnie o wiele gorszy niż pierwszy, ale się nie zrażam i zobaczymy jak będzie za tydzień.
P.S. Lektor daremny, szkoda że nie można opcjonalnie napisów włączyć...

kodobi

masz rację, jakoś drugi odcinek nie miał tego napięcia do pierwszy. scena z 68 roku bardzo fajna i powiedziałbym że tyle. cała ta rekonstrukcja wydarzeń z 68 r jakoś tak nie trzymała się kupy jak dla mnie. trochę przekombinowali

Registeel

Na FOX też powtarzany jest 1 sezon (od 7 września ), późną nocą w niedzielę, po trzy odcinki

babajaga0707

Obserwujcie twittera i Facebooka TV Puls!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones