PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227211}

Amerykański smok Jake Long

American Dragon: Jake Long
6,8 3 379
ocen
6,8 10 1 3379
Amerykański smok Jake Long
powrót do forum serialu Amerykański smok Jake Long

Najbardziej podobały mi się związek Jake'a z Rose <3 Był po prostu mega. Chciałbym jeszcze jeden odcinek przedstawiający jak to Rose przeprowadza się do Ameryki,czyli tam gdzie była wcześniej i żyła długo i szczęśliwie z Jake'm <3 Ale niestety moje marzenie się nie spełni,tak samo jak z kontynuacją Spider-Mana z 1994r. Choć wolałbym ten 1 odcinek Amerykańskiego Smoka. Polecam tę bajkę jak najbardziej! W 39 odcinku nie mogłem się powstrzymać od łez,na szczęście w 52 odcinku wszystko się ułożyło,ale niestety nie do końca i czuję mocny niedosyt w tej bajce.. W 2 sezonie wszystkie postacie mi się na początku nie podobały,ale to dlatego,że przyzwyczaiłem się do starych ;p Ale po 10 odcinkach się przyzwyczaiłem i nie podobały mi się tylko nowe transformacje smoków i nowo narysowany dziadek Jake'a. Ale za to bardzo mi się spodobała nowa Rose <3 Nie mam pojęcia co jeszcze dodać do tego,nie chce się aż tak rozpisywać,bo wątpię,żebyście chcieli to czytać,jestem świeżo po obejrzeniu ostatniego odcinka i ogólnie całej serii z tej bajki. Jeżeli ktoś chciałby popisać o tej bajce,to proszę pisać w odpowiedziach <3

użytkownik usunięty
Istami

Rozumiem twoje odczucia. Miałam tak samo kiedy skończyłam maraton z Jake'iem. Romans Rose i Jake'a moim zdaniem jest jednym z najlepszych jakie oglądałam w kreskówkach. Jak na 13/14 latków to jest do dość dojrzała relacja. Przynajmniej dla mnie.
Jestem już kilka miesięcy po maratonie a czasami nadal myślę o tej bajce. Jedna z najlepszych. I żarty Fu Haua. Dobre stare żarty Fu Haua. Aach...
PS Polecam obejrzeć całe The Secret Trio.

Przypominam,że Jake miał na końcu rocznikowo 16 lat,ponieważ w 51 odcinku skończył gimnazjum. Wszyscy o tym zapominają :P Co uważasz o Soundtracku Amerykańskiego Smoka? Moim zdaniem był świetny i idealnie dopasowany do ostatniego odcinka,gdy Jake uratował Rose ;)

użytkownik usunięty
Istami

Soundtrack też jest dobry. Dobrze dopasowany do scen, ale i też muzyczny gust Jake'a mi odpowiada, bo wpasowuje się trochę w mój.
Tak samo z czołówką. Ani razu nie przewinęłam, bo za każdym razem podobała mi się tak samo (co jest rzadkością).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones