PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 391
ocen
7,3 10 1 8391
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Serial jest tragiczny. Jestem na bieżąco z odcinkami - widziałam wszystkie. Jest on moim
"zapychaczem" pomiędzy kolejnymi odcinkami ulubionych seriali.
Jako wielka "fanka" medycyny w każdym przejawie liczyłam na bardziej ambitny serial. Postacie
są bardzo okrojone, po prostu denne i męczące. Rozwiązania zagadek? A proszę bardzo!
Znajdziesz na każdym kroku - a raczej nie Ty, ale wszechobecna dr Megan.
Każde ciało przedstawia inną historię, bardzo dużo da się z niego wyczytać. Ale (korzystając
chociażby z nowego odcinka 'Doubting Tommy') znalezienie skrawka materiału, na nim
maszynowy szew, na nim kawałek rękawiczki a na rękawiczce kurz to po prostu jedna wielka
kpina i komedia. Bohaterowie serialu praktycznie nie rozwiązują zagadek tylko korzystają z
odpowiedzi, które mają dosłownie pod nosem. To tak jakby powiedzieć detektywowi, żeby
dobrze się rozglądał, bo odpowiedź jest za jego plecami, lub wywrócił przypadkowy karton,
który na pewno będzie zawierał odpowiedź. Za każdym razem gdy widzę w serialu super-
mega-wypaśne analizy - już otwieram stronę filmweb i korci mnie żeby zmniejszyć ocenę
serialowi.
Nie wiem jakie są Wasze odczucia na ten temat. Uwielbiacie "super" rozwiązania? Czy raczej
uważacie je za słabość tego serialu?
O aspektach medycznych nie wspomnę - tragedia.

ocenił(a) serial na 3
purpleturtle

no i dlatego też serial został anulowany.
Mi wystarczył odcinek pilotażowy, żeby stwierdzić, że serial jest do kitu ;)

ocenił(a) serial na 3
purpleturtle

już lepiej się pośmiać przy siostrze Jackie:)

ocenił(a) serial na 8
purpleturtle

Ja również uwielbiam seriale z medycznym aspektem. Ogladam Chirurdzy, Bones. Czy jestes w stanie mi doradzic cos jeszcze?:)

uniquething

Tak jak wyżej - polecam się pośmiać przy czarnym humorze Siostry Jackie.
Czystko medycznym serialem dokumentalnym jest Doktor G - ale nie polecam dla kogoś, kto ma słabe nerwy.
Oglądałam jeszcze Mental - jest to "jednosezonowiec" i na dosyć podobnym poziomie jak Anatomia Prawdy. Dotyczy bardziej dziedziny psychiatrii.
Inne seriale, które znalazłam w internecie o tematyce medycznej, ale nie miałam jeszcze okazji ich sprawdzić to:
Monday Mornings,
Pamiętnik Młodego Lekarza,
L.A Doctors,
Off the Map - podobno jedna z produkcji "Chirurgów".

ocenił(a) serial na 3
purpleturtle

W którymś z odcinków ekshumacja zwłok w ciemnych okularach, ale bez maseczek na twarzy....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones