PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557515}

Anatomia prawdy

Body of Proof
7,3 8 406
ocen
7,3 10 1 8406
Anatomia prawdy
powrót do forum serialu Anatomia prawdy

Kiedyś już pojawił się ten wątek tutaj na forum, ale jest tak dobrze ukryty, że nikt kto nie szuka, na
niego nie trafi ;) Nie wiem, czy do kogoś dotrze ta informacja, bo teraz raczej niewiele osób tutaj
zagląda, ale czym byłoby życie bez autopromocji zawsze i wszędzie ;) Już wyjaśniam o co to całe
zamieszanie :D Otóż, jak już kiedyś wspominałam, napisałam coś w rodzaju kolejnego sezonu
BOP, które publikowałam na pewnym forum. Kłopot w tym, że owe forum ma tyle wspólnego z
Anatomią Prawdy, co Megan z trzymaniem języka za zębami ;) Dlatego też, postanowiłam założyć
blog, na którym będę publikowała moje opowiadanie i z całego serca zapraszam na niego
wszystkich, którzy są ciekawi mojej wersji tego, co mogło się dziać w życiu Megan i Tommy'ego
po sezonie trzecim :D
http://megan-hunt-bring-me-to-life.blogspot.com/

ocenił(a) serial na 10
megan1011

hej ;) ciekawy pomysł, są szanse na jakiś pdf ? (czytam na telefonie, gdyż nie lubię na lapku)

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

ojej, nie sądziłam że ktokolwiek to czytał i przestałam dodawać posty :o To jeszcze nie jest koniec tej historii, to nawet nie jest środek, to dopiero początek xD Nie planowałam robić pdf, ale myślę że kiedy skończę pisać, to szanse będą duże :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
megan1011

No właśnie podobała mi się bardzo Anatomia, a miło było by poczytać dalsze losy ;)
Gratuluję chęci w pisaniu. Często mam myśli, żeby coś napisać, ale na tym się kończy :/

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Ja zaczęłam pisać to opowiadanie pod wpływem impulsu pewnego letniego dnia, nie mając tak naprawdę żadnego pomysłu, po prostu siadłam i opowiadanie samo zaczęło się pisać :D Jej, właśnie sprawdziłam i ta historia jest ze mną już prawie półtora roku, nawet nie zdawałam sobie sprawy że minęło już tyle czasu :)
Anyway, zaczynałam z niczym, a teraz mam 36 rozdziałów i 142 strony tekstu, które tylko czekają na dokończenie i opublikowanie, więc chyba muszę zabrać się do pracy i reaktywować bloga :D

ocenił(a) serial na 9
megan1011

Hej :) już ci to kiedyś pisałam ale powtórzę Genialnie Piszesz :)
A piosenka w tle na twoim blogu jest świetna ;) dzięki za nowy ulubiony utwór :D

ocenił(a) serial na 10
Tindela

Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że piosenka Ci się podoba ;3 A jeśli chciałabyś poczytać coś więcej mojego autorstwa, to zapraszam na mojego drugiego bloga, na którym piszę dalsze losy Narcyzy i Lucjusza Malfoy'ów z serii książek o Harrym Potterze :) http://narcyza-i-lucjusz-learn-to-love-again.blogspot.com/

megan1011

Jak to się dzieje, że w głowie powstaje chęć kradzieży pomysłu? - bo czy kontynuacja losów bohaterów wymyślonych już wcześniej(należących do innego autora) nie jest zabraniem czegoś od kogoś?
A może się mylę? Może autorzy "płuczący" postaci i wyciskający z nich swoje umysłowe poty mają zgodę na piśmie od autorów pomysłów głównych?

mysie

Ale! Może też tak być, że na nic nie znaczące grafomańskie śmieci, nikt o zdrowych zmysłach nie zwróci uwagi...

ocenił(a) serial na 10
mysie

Dopiero dzisiaj zauważyłam Pani komentarze, no cóż, kochany filmweb albo mnie nie powiadomił, albo powiadomienie zniknęło w natłoku innych. W każdym razie dzisiaj je przeczytałam i z całego serca chciałam Pani podziękować, ponieważ dzięki nim dzisiaj, po raz pierwszy od dość długiego czasu mogłam spokojnie siąść i zacząć pisać. Pani komentarze sprawiły, że wróciła mi nie tylko ochota do pisania, ale również wena. Uwagi skierowane w moją stronę, które zapewne miały mnie odwieść od dalszego pisania i sprawić mi ogromną przykrość, tak naprawdę okazały się wspaniałym motywatorem. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za tę jakże niekonstruktywną i nieuzasadnioną krytykę.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 10
Tindela

Piosenka wspaniała. Przez pół godziny jej słuchałem ;)

megan1011

Super blog i piosenka w tle.

ocenił(a) serial na 10
fantometka

Dziękuję ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones