PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781264}

Ania, nie Anna

Anne
8,1 54 737
ocen
8,1 10 1 54737
7,1 11
ocen krytyków
Ania, nie Anna
powrót do forum serialu Ania, nie Anna

mam nadzieję że sie nie rozczaruje po nastepnych odcinkach :)

kargulowa555

Niech nakrecą Błekitny Zamek!

ocenił(a) serial na 9
Justyna_0288

a kogo najchętniej widziałabyś w roli Valancy ( niewiadomo dlaczego nazwanej Joanna w polskiej wersji :) i Edwarda ?

kargulowa555

Jeśli Valancy, to i Barney :-)
Biorąc pod uwagę kanadyjskich aktorów: Tatiana Maslany jak wiadomo jest w stanie zagrać wszystko. A do pary, bo ja wiem: Kevin Zegers?

ocenił(a) serial na 9
ACCb

Maslany rzeczywiście dobrze by do tego pasowała- co Zegersa - to taki ciut za drobny ogólnie- jak dla mnie :)

kargulowa555

Jak dla mnie też ciut za drobny, ale i Tatiana do olbrzymek nie należy - jej 163 cm wzrostu pasuje do jego 171... A przeglądając obsadę "Orphan Black" - Dylan Bruce? Troszkę w latach...

ACCb

Nie no ludzie, zadni "znanych"aktorów. JAka maslana? Wygooglowałam i ona pasuje jak piesc do nosa. Za slodziutka. Joanna byla drobna, koscista, szczuplutka, zupelnie inny typ . Za amerykanski usmiech

Justyna_0288

Obejrzyj "Orphan Black" :-) Ona JEST drobna i szczupła. A uśmiech potrafi zmieniać w ciągu sekundy...

ACCb

Nie jest gruba, ale Joanna inaczej wygladała.poza tym miala inny typ urody.Miala skosnawe oczy na przyklad.

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Zeta-Jones ma skośnawe oczy i ciemne. Ale jest za ładna...Joanna miała nietypową urodę, niestandardową..."Błękitny zamek"...Marzenie...Moja ulubiona książka L.M.M...

Justyna_0288

Jedyną aktorką o skośnawych oczach, która przychodzi mi na myśl, jest Meg Tilly (niezapomniana pani de Tourvel w "Valmoncie"). Tyle że ma już 57 lat. Grając w filmie Formana miała dokładnie tyle, ile trzeba :-)

ocenił(a) serial na 10
kargulowa555

Ooooo tylko nie on. Przecież to amerykański piękniś z buzią piękną jak pupa niemowlaka...Edward miał charakter wypisany na twarzy. Musieli by Zegersa nieźle powyginać żeby pasował.

kubiku77

Jeżeli mówisz że Edawrd miał charakter, wypisany na twarzy to może Gaspard Ulliel - http://www.filmweb.pl/person/Gaspard+Ulliel-118755

Wiem że nie jest Kanadyjczykiem ale właśnie uważam że ten aktor, ma charter wręcz wypisany na twarzy - Może zagrać każdą osobowość

Przy czym nie jest pięknisiem , ale jednak jego uroda wręcz przyciąga .

Zaraz mnie pewnie wyśmiejesz za tą propozycje ,ale uważam ze warto ja przedyskutować .

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Kiedy go zobaczyłam to przyszła mi na myśl Joanna :P :P :P Ma ciemne, skośnawe oczy i nietypową urodę ;) Ale Edwarda wyobrażałam sobie raczej jako blondyna. A wy???

ocenił(a) serial na 10
kubiku77

Coś jak młody HArrison Ford, ten z "Poszukiwaczy zaginionej...". Odnoszę wrażenie, że teraz zmienił się kanon męskiej urody i rysy uległy "wygładzeniu"...

ocenił(a) serial na 10
kubiku77

Mi do głowy przyszedł Dan Stevens w edycji "Legionowej". Trochę zarostu i to spojrzenie mordulcy spode łba...

ocenił(a) serial na 10
flapper_girl

albo Michael Fassbender

kubiku77

Oglądałem różne zdjęcia aktorka i nie zauważyłem żeby miał skośnych oczów :)

Co do nietypowej urody to się zgodzę , ale ja akurat to zaliczam do plusów .

ocenił(a) serial na 7
Justyna_0288

Obejrzenie kiedyś dobrej adaptacji "Błękitnego zamku" jest moim marzeniem. Aż dziw, że do tej pory nikt tego nie zrobił. To moja ulubiona książka Montgomery . I jeszcze "Dzban ciotki Becky"!

Justyna_0288

Jejku lasy i jeziora Muskoka z Valancy szwendającą się z Barneyem, no to aż się prosi o adaptację. Nawet telewizyjną, czy mini serial. Może sukces Netflixowej Ani zwróci uwagę na kolejne książki Montgomery? Historia też pasuje klimatem- buntująca się młoda kobieta, która nie pasuje do swych czasów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones