PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110857}

Animorphs

6,8 16
ocen
6,8 10 1 16
Animorphs
powrót do forum serialu Animorphs

Hmmm...Czytałam książkę,ale dopiero niedawno dowiedziałam się o filmie. Ciekawi mnie tylko,skąd oni wytrzasnęli nazwisko Jake'a i Rachel. Przecież oni się nie przedstawiali! No i kilka osób było na tym blogu i nikt nie założył ani jednego tematu? A więc będę pierwszą (i zarazem pewnie ostatnią) osobą która coś tutaj napisze. Książka mi się podobała. Była fajna i dużo się działo. I trochę nie typowa. Jeszcze nie czytałam innej powieści, w której kosmici(mówię tu oczywiście o andalitach) zachowywaliby się jak jacyś rycerze. Pozdro dla każdego, kto to przeczyta, o ile ktoś taki sięznajdzie, w co wątpię. Papa:):):)

ocenił(a) serial na 8
Arya_7

nazwisko Jake'a i Rachel było ujawnione w tomach, których nie wydano w polsce.
A ogólnie książka świetna, film genialny jeśli by tylko nie robili z jake'a blondyna i nie robili ich dorosłymi.

Arya_7

Miałam styczność z 9 tomami i jak na złość, ostatniego nie znalazłam :(. Teraz już niestety nic nie pamiętam, wiem że bardzo mi się podobało. Wiecie może, skąd można ściągnąć, albo by chociaż na jakiejś stronie był tekst? I film też chcę zobaczyć! :D

Karus

Sorry, skończyłam na 9 i reszty już nie odnalazłam - nie wiem czemu mi się ten ostatni napisało ;). A film wiecie, gdzie można zobaczyć?

użytkownik usunięty
Karus

http://animorphsforum.com

Na tej stronie można ściągnąć wszystkie części oraz obejrzeć serial. Wszystko po angielsku, oczywiście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones